DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
google chrome toolbar kaldırma?
15
Cevap
1
Favori
80.142
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> google chrome toolbar kaldırma?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      77 Mesaj
      20 Ağustos 2011 14:13:28
      arkadaşlar site girdiğimiz yerin hemen altında search filan yazıyor sanırsam toolbar oluyor bu(bilgisayardan anlamadığımı anlamışınızdır :) ).onu nasıl yok edebilirim.

birde haxball diye bir futbol oyunu var online belki bilirsiniz ona girdiğimde yanımda amerika bayrağı çıkıyor.bunu geçenlerde yaptığım ip değiştirmeden kaynaklandığını düşünüyorum.tekrar türkiye ip nasıl edinebilirim ya da eski haline getirebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makedonn -- 20 Ağustos 2011; 19:49:39 >||:||

• Teğmen
      225 Mesaj
      20 Ağustos 2011 16:02:48
      aslında yararlı bir alandır. sık kullandığın sitelerin kısayollarını oluşturursun. kaldırmak istersen chrome site girdiğin yerin sağındaki anatara bas - yer işaretleri - "yer imleri çubuğunu her zaman göster" tikini kaldır.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      20 Ağustos 2011 16:09:35
      amerikan bayrağını kaldırmak istiyosan büyük ihtimal dns ayarı yapmışsındır orda dns ayarlarını otomatik al yap

Bilal Gates.....
    • Binbaşı
      1808 Mesaj
      20 Ağustos 2011 19:46:37

quote:

Orijinalden alıntı: samgur

birde haxball diye bir futbol oyunu var online belki bilirsiniz ona girdiğimde yanımda amerika bayrağı çıkıyor.bunu geçenlerde yaptığım ip değiştirmeden kaynaklandığını düşünüyorum.tekrar türkiye ip nasıl edinebilirim ya da eski haline getirebilirim.

Proxy girdiysen kaldır.
      Modemi resetle.
      Geçmişi temizle.

OnLive: onur1301
    • Er
      11 Mesaj
      26 Ekim 2012 19:12:25
      Benim de yardıma ihtiyacım var. mercan toolbar nasıl kaldırılır lütfen yardım... Hatta link Açtım ama fayda yok...

iPhone 5 Samsung Galaxy S3- Dell Inspiron N5110-Asus X101h-Faber Castell GRip 2011
    • Binbaşı
      1308 Mesaj
      08 Şubat 2013 13:14:54
      Mercan toolbar bana da illet oldu advanced system care 5 ile mercan toolbarı ve tüm kalıntılarını sildim ama google chromeda hala kaldı. Nasıl kaldırabilirim bu toolbarı?

Psn id: kimgeldilan
    • Teğmen
      139 Mesaj
      08 Şubat 2013 13:22:51
      quote:

Orijinalden alıntı: jubelyagyu

Mercan toolbar bana da illet oldu advanced system care 5 ile mercan toolbarı ve tüm kalıntılarını sildim ama google chromeda hala kaldı. Nasıl kaldırabilirim bu toolbarı?

Smart Toolbar Remover programını deneyiniz..

• Binbaşı
      1308 Mesaj
      08 Şubat 2013 13:26:55
      quote:

Orijinalden alıntı: volkanclk

Alıntıları Göster

Smart Toolbar Remover programını deneyiniz..

Chrome'un ayarlarını kurcalayarak buldum kaldırdım teşekkürler.

Psn id: kimgeldilan
    • Yarbay
      2417 Mesaj
      08 Şubat 2013 14:37:04
      "C:\Documents and Settings\.........users\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\Application\chrome.exe" masaüstündeki crome nin kısayoluna sağ tıklayın yukarıdaki gibi exe den sonrasını silin. exe den sonrası eklentiye aittir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KEREM04283 -- 8 Şubat 2013; 14:37:19 >

zalman z11, fsp epsilon 600w 80plus,MSI 760gm-e51, FX6100 3.3ghz, ASUS GTX660, kingston 8gb,corsair force 120gb sata3 SSD, WD500gb 16mb 7200rpm, 21.5 inch grundig
    • Android Beta Kullanıcısı
      2097 Mesaj
      08 Şubat 2013 15:13:06
      Chrome ayarlara girip eklentiler kısmından kolayca kaldırabilirsiniz eklentileri

Müzik ikiye ayrılır; MUSE ve diğerleri.
    • Yüzbaşı
      615 Mesaj
      08 Şubat 2013 15:34:56
      chrome://chrome/extensions/ ..bunu kopyala google chromede ara çıkan pencerede sağ tarafta çöp kutusu olacak kaldırmak istediğin eklentiyi çöp kutusuna basarak kaldırabilirsin

• Er
      2 Mesaj
      11 Temmuz 2013 16:27:00
      .LioN, teşekkürler, sende buldum çareyi...

• Yüzbaşı
      858 Mesaj
      05 Mayıs 2014 17:30:18
      Ben de bu yazdıklarınızı okudum ama pek anlayamadım. Google crome dan ask toolbarı nasıl kaldırabilirm.

• Çavuş
      52 Mesaj
      10 Mayıs 2014 14:39:58
      quote:

Orijinalden alıntı: mıragen

Ben de bu yazdıklarınızı okudum ama pek anlayamadım. Google crome dan ask toolbarı nasıl kaldırabilirm.

Program ekle kaldırdan silersen sorun çözülücektir üstad :)

• Yüzbaşı
      858 Mesaj
      11 Mayıs 2014 15:06:10
      Program ekle kaldırda gözükmüyor ki o yüzden silemedim bir türlü.

• Teğmen
      126 Mesaj
      11 Mayıs 2014 15:42:05

tarayıcıyı kaldır yeniden yüle . Bide bilgisayara program yüklerken altta seceneklerde tolball falan yüklensin mi diye kutucak var onlar işaretli oluyo kaldırmazsan otomatik yükler.

samgurkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> google chrome toolbar kaldırma?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.