Şimdi Ara

Turkcell Numara Taşımada Kalan TL İadesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
163
Cevap
5
Favori
74.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaptan69

arkadaşlar ,bende hattımı taşıdım ama türkcell in içinde - 3tl var yani ben borçluyum, hatta taşındı şimdi benden bu parayı alabilirlermi arkadaşlar

Hayır -3 TL geri iistenmez,tecrubeyle sabittir.
  • kaç paraya kadar iade ediyorlar?tutar fazla olunca fatura istiyorlarmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: wero

Merhaba arkadaşlar Avea hattımın birinde 1400 tl Turkcell hattımın birinde 500 kusur tl ve yine Turkcell hattımın birindede 2000 tl bakiye var miktarlar oldukça yüksek ben şimdi bu hatlarımı taşımak için başvuru yapsam ve sonra da tl iadesini istesem Avea yada Turkcell problem oluşturur mu?Miktar yüksek olunca fatura isteniyor diye yazılmış bu doğru mu mobil operatörlerin tecrübeli üyeleri bu konuda ne diyorsunuz?

Birde süreç nasıl işliyor?Ben gidip hattımı taşımak için başka operatörün abone merkezine başvuru yapıyorum hat taşınınca bakiyemin kaldığı eski operatöre mi başvuruyorum?

Hocam bu kadar çok Tl yüklemeye korkmuyor musunuz?
    İnternet paketiniz bitse farkında olmazsanız 1gb harcamadan Tl niz sıfırlanır.
  • 2016 yılında ödeyeceğin telsiz kullanım ücretini komple senden almış hocam. Vodafone a geçtikten sonra telsiz kullanım ücreti ödemeyeceksin.
  • Arkadaşlar Turkcell Hattım 29/07/2011 Tarihinde Vodafona Taşındı Ertesi Gün Yani 30/07/2011 Tarihinde Turkcell Mesaj Attı:
    Turkcellde Kalan 13.08 TLnizin Tarafınıza Ödenmesi İçin Numaranızın Taşındığı Tarihten İtibaren 3Ay içinde turkcell.com.tr den Talepte Buluna Bilirsiniz

Ben 13 TL Turkcell Den Nasıl Alabilirim TL İadesi Şuan Hala Geçerlimidir turkcell.com.tr den ben talepte bulunabileceğim bir forum falan göremedim
    Yardımcı Olursanız Süper Olacak Şimdiden Teşşekkür Ederim

• http://www.turkcell.com.tr/bireysel/yardim/Sayfalar/Duyurular/btk-2010DK-10565-sayili-karar.aspx

bende geçenlerde çok aradım ama bulamamıştım link yukarda
    ıban numarası olması lazım 180 liram vardı vodafone tasıdım tam 1 haftada para hesabıma gectii
    bu arada türkcel faturalı hattım var bunu sabit ücreti olmayan bi tarifeye geçmek istiyorum böle bir tarife varmı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMOR55 -- 22 Ağustos 2011; 8:56:16 >
  • arkadaşlar ,bende hattımı taşıdım ama türkcell in içinde - 3tl var yani ben borçluyum, hatta taşındı şimdi benden bu parayı alabilirlermi arkadaşlar
  • quote:

arkadaşlar ,bende hattımı taşıdım ama türkcell in içinde - 3tl var yani ben borçluyum, hatta taşındı şimdi benden bu parayı alabilirlermi arkadaşlar

Almıyorlar diye biliyorum yanlış olabilir.
  • AMOR55 Kardeşim Ellerine Sağlık Kaç Haftadır İnternette Dolanıyorum Bu konuda Kimse Konu Açmamıştı, Talepte Bulundum İnşallah sorun Çıkmadan İade Ederler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal2_ocal -- 23 Ağustos 2011; 18:59:12 >
  • Arkadaşlar Kaç Günde Hesaba Yatıyor ?
  • bilgi için sagolun arkadaşlar ,bu eksi tl ler toplanınca baya girer operatörlere heralde
  • quote:

bilgi için sagolun arkadaşlar ,bu eksi tl ler toplanınca baya girer operatörlere heralde

onları etkilemez bence ama bu tl transferini ilk defa duyuyorum
  • Arkadaşlar 13.8 TL Hesabıma Yatmış Yattığına Dair Mesaj Gelmedi Fakat Hesabı Kontrol Ettim Yatmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal2_ocal -- 2 Eylül 2011; 14:23:41 >
  • merablarar bnde hattımı taşıdım türkcelde 3 tl kaldı iban no isityor onu napçaz çünkü bilmiyorum öyle bir no yok bnde hesap numarasymış sanırım:/
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz3585

merablarar bnde hattımı taşıdım türkcelde 3 tl kaldı iban no isityor onu napçaz çünkü bilmiyorum öyle bir no yok bnde hesap numarasymış sanırım:/

vadesiz tl hesabınız varsa bankanızın internet sitesinden, banka şubenizden öğrenebilirsiniz bu nuaranızı zaten size bu hesabınıza iade ediliyor ücret.
  • lira iade taebi için link verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 52radikal

lira iade taebi için link verebilir misiniz?

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/yardim/Sayfalar/Duyurular/btk-2010DK-10565-sayili-karar.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

quote:

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/yardim/Sayfalar/Duyurular/btk-2010DK-10565-sayili-karar.aspx

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

quote:

bu herhalde turkcellden diğer oparatörlere taşıyanlar için acaba diğer oparatörlerden turkcelle hattını taşıyınca da aynı şekilde iade mümkün oluyor mu

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.