Şimdi Ara

Suits (2011) | IMDB:9.0 (94. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.188
Cevap
31
Favori
81.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3. sezonu bitirdim. Süper dizi

Louis tam içimizden biri ben onu anladım ve en sevdiğim karakter oldu dizide.

Adam içinden geldiği gibi davranıyor, kim ne der umrunda değil. Tek istediği yapıldığı şeylerin görülmesi ve biraz taktir kazanmak. Fakat ona böyle yaptıkça o da kötü şeyler yapmayı planlıyor. Bence Louis dizinin en baba adamıdır. Özellikle
    kalp krizinden sonra harvey'e sarılması harikaydı. Bence o sahne komik değil aksine ultra duygusaldı. Her ne olursa olsun Harvey'e kin besleyemiyor ve onu çok seviyor

Dizide aklıma takılan bir şey var. Şimdi bunu herkes biliyor Mike avukat gibi davranıyor eyvallah. Bir sürü davaya çıktı. Koskoca firmanın insan kaynaklarına bunu yedirdiler, diplomasız takılıyor eyvallah. Yav arkadaş bu adam nasıl davaya çıkıyor tek başına? Baro sicil numarası diye bir şey var, adam mı öpüyo bu senaristler. Hoş bunun farkına mı vardılar acaba da 3. sezonda düzelttiler bu baro olayını?

O zamanda seyirci demeyecek mi ulan 3. sezon bu adam baroya kayıtsız davaya çıktı da kimse fark etmedi şimdi mi kayıt yapıyosunuz diye?

Bu arada Jessica sen haksızsın ve sana laflar hazırladım.

Bu kadar itici bir karakter olamaz, kocaman gözleriyle dolanıyor etrafta vasıfsız elemanın birisi bir de şirketin sahibi. Hey allam.

3*16 hakkında bir sorum olacaktı.

Harold ile bi olay oldu ben kaçırıdm orasını. Niye aldılar bunları sorguya?
  • dizinin nesi seviliyor? kurgu oyunculuk aksiyon senaryo?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

dizinin nesi seviliyor? kurgu oyunculuk aksiyon senaryo?

hepsi
  • Nick Konu İmza uyumu
  • neyse sezon finali çıkıyor yarın
  • Ilk bolumu izledim.Avukat ile tanisma ve ise alinma surecini her nekadar hala sindirememis olsamda bu dizi izlenir diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle bir sezon finali olamaz arkadaş

• Sonunda büyük olay gerçekleşti ve Mike hapse girdi. Şirkette de kimse kalmadı bakalım ilerde nolacak?
  • Güzel bir sezon oldu ve fena olmayan bir sezon finaliydi.

Mike bok yoluna hapise girdi şaka gibi gerçekten,Harvey ona rağmen yine uğraştı ancak sonuç yok.Şirkette kimse kalmadı, gelecek sezon nasıl bir kurgu yapacaklar acaba ? merak ediyorum gerçekten.

• :((((((((
    diyecek birşey yok mike sebepsiz yere 2 sene yedi pearson specter litt dağıldı daha ne olacak
    harvey keşke söylemeseydi not guiltyyi mikea :/

• Acayip kötü oldum ya, Mike hapse girdi Pearson Specter Litt boşaldı ve neler olabileceği hakkında aklımda bir kurgu fikri bile yok.

• 45 dk soluksuz geçti, oyunculuklar tavan yaptı, Harvey' nin Mike'ı kurtarmak için tüm kozlarını oynayacağını düşünüyorduk ki Donna' nın fikri ile umutlarımız yeşerdi. Gel gör ki Harvey, Evan Smith i ve özellikle Anita Gibbs i ikna edemeyince Mike için hapis kaçınılmaz oldu.

Son olarak Jack Soloff için şunu demem lazım, bir kere de şaşırt be abi, bir kere de satışa getirme, Jessica ya koz olarak verdiği belgeler ile şirkette kalıcı olmak ve geçmişi bir kenara bırakmak istediğini düşünürken ortada bir şirket kalmayacağını düşünmüş olacak ki Robert ile anlaştı.

Donna' nın Harvey' e dediği şu cümle Harvey' nin en iyi iş bitirici avukat olmasını nasıl sağladını özetliyordu " insanlara istedikleri şeyleri vererek istemedikleri şeyi yaptırırsın"

Bölümün sonunda şirkette kimsenin kalmadığını görünce Pavel Nedved' in ünlü sözünü bu duruma uyarlamak geldi içimden; bir avukatlık şirketi batmanın eşiğindeyken avukatlar gider adamlar kalır.

• Olan yine Rachel'a oldu. Mike boşu boşuna hapse girdi. Çok duygu yüklü bir bölümdü.

• Ve Mike hapiste, çok duygusal bölümdü gerçekten... İçerde Charles Forstman'la kanka olurlar artık Rachel hamile olabilir, Mike Charles sayesinde erken çıkabilir gelecek sezon neler olacak acaba merakla bekliyoruz

6. sezon yazın başlayacak

• Üzdün Mike reis.
    Boş yere 2 yıl yedi. Şirket dağıldı. Ama o arabanın yanında dönen son muhabbet kahretti be kardeşim.

• Ne bolumdu be. Favoru dizimdi simdi yaza kadar catlarim ben meraktan.

Finalide hic tahmin etmemistim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Güzel bir sezon finali oldu. Gelecek sezon hakkında hiçbir ip ucu vermeden bitirdiler. Mike'ın boşu boşuna 2 yıl yemesi kötü oldu. Ama 7 yıl da yiyebilirdi. O yüzden aldığı karar çok da kötü değildi. Şirkette kimse kalmadı. Acaba gelecek sezon ofis değiştirirler mi merak ediyorum.

• Yine efsane bir sezon finaliydi.Rachela yazık oldu.Gelecek sezon louise çok iş düşücek gibi.
  • Sezon finalini beğenmeyen bir tek ben miyim? Çok fazla gereksiz diyalog vardı sanki bu bölümde. Sezon finali biraz yavan geldi bana.
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.