Şimdi Ara

Suits (2011) | IMDB:9.0 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.188
Cevap
31
Favori
81.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

OZ bitsin buna başlıyorum bende. Breaking Bad'i gene ertelemek zorunda kalıyorum bu durumda

Aman diyim Breaking Bad'i erteleme mümkünse Suits ile beraber izle nasılsa konular bambaşka :) Breaking Bad şu an 4. sezonunda sona yaklaşıyor ve aman Allahım olağanüstü güzel bir hal aldı. 3. sezonun başlarında ortalarında bırakanlar çok şey kaybettiler. Herkese tavsiye ederim. Suits, Breaking Bad, White Collar, Mad Men, Dexter, Chuck, Leverage, Memphis Beat, Flashpoint.... :) Artık hangisine denk gelirseniz.
  • Dün tamamen tesadüf eseri bulduğum, konusu ilgimi çekip izlemeye başladığım iyi, hatta oldukça iyi bir dizi.

Yalnız yukarıda "sezon finali", "9 ay bekle" gibi şeyler geçmiş. Sezon finali neyse de, 9 ay bekle derken mübalağ yapılmış heralde değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrDxNdR

Dün tamamen tesadüf eseri bulduğum, konusu ilgimi çekip izlemeye başladığım iyi, hatta oldukça iyi bir dizi.

Yalnız yukarıda "sezon finali", "9 ay bekle" gibi şeyler geçmiş. Sezon finali neyse de, 9 ay bekle derken mübalağ yapılmış heralde değil mi?

Dizi yaz dizisi olduğu için 8 eylülde yani yarın sezon finali yapıcak seneye haziran aylarında falan başlıyacak yani 9 ay bekleme ne yazık ki gerçek
  • güzel şu anda heroes izliyorum bitsin bunuda izlerim
  • Son yayınlanan bölümü de izledim ve boşluğa düştüm yine. Hukuk'dan zerre çakmasam da hakkaten kendine çekiyor dizi. Harvey Specter rulez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

Son yayınlanan bölümü de izledim ve boşluğa düştüm yine. Hukuk'dan zerre çakmasam da hakkaten kendine çekiyor dizi. Harvey Specter rulez.

house, scrubs, nip/tuck beni fena kendine çekiyordu. suits ve entourage ilaç gibi geldi bana. her bölümde "harvard law" diye duyuyoruz. Türkiyenin "harvard law" 'ı hangi üniversitede acaba
  • Yeni sezon 16 bölüm olacakmış
  • Yorumlarınıza güvenerekten indirmeye başlıyorum...
  • bugünkü bölümün altyazısını çevirmeyi düşünüyorum. fazla kasmazsa kendim yapabilirim. yarına kadar kimse beklemesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnsectboy

quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

Son yayınlanan bölümü de izledim ve boşluğa düştüm yine. Hukuk'dan zerre çakmasam da hakkaten kendine çekiyor dizi. Harvey Specter rulez.

house, scrubs, nip/tuck beni fena kendine çekiyordu. suits ve entourage ilaç gibi geldi bana. her bölümde "harvard law" diye duyuyoruz. Türkiyenin "harvard law" 'ı hangi üniversitede acaba

Türkiye'de Harvard Law şeklinde hemen mezun olunca mezunları kapılan bir hukuk fakültesi yok ama mesela eşlenik olarak ODTÜ Elektrik-Elektronik diyebiliriz. Özellikle Suits'deki Pearson-Hardman şirketinin sadece Harvard Law mezunu aldığı gibi sadece ODTÜ EE mezunu alan firmalar çok, ya da sırf ODTÜ EE diye işe alındığın yerler.

• quote:

Orijinalden alıntı: NéGRo

quote:

Dün tamamen tesadüf eseri bulduğum, konusu ilgimi çekip izlemeye başladığım iyi, hatta oldukça iyi bir dizi.

Dizi yaz dizisi olduğu için 8 eylülde yani yarın sezon finali yapıcak seneye haziran aylarında falan başlıyacak yani 9 ay bekleme ne yazık ki gerçek

O ne saçma işmiş öyle ya? Yaz dizisi diye başlar, tutulursa devam eder benim bildiğim. Ben hala o kadar ara olmadığı yönünde düşünüyorum ve ümitliyim

• quote:

quote:

quote:

O ne saçma işmiş öyle ya? Yaz dizisi diye başlar, tutulursa devam eder benim bildiğim. Ben hala o kadar ara olmadığı yönünde düşünüyorum ve ümitliyim

Yok maalesef seneye yazın başlayacak ama 16 bölüm olacak bu sefer Memphis Beat, How To Make it in America vb. diziler de yaz dizisi olarak hayatlarını sürdürüyorlar Hatta HTMIA 14 aylık bir ara verdi nerdeyse Ama olsun beklenir de izlenir de

• quote:

Orijinalden alıntı: casperwilson

quote:

quote:

quote:

Yok maalesef seneye yazın başlayacak ama 16 bölüm olacak bu sefer Memphis Beat, How To Make it in America vb. diziler de yaz dizisi olarak hayatlarını sürdürüyorlar Hatta HTMIA 14 aylık bir ara verdi nerdeyse Ama olsun beklenir de izlenir de

yıkıldım şuan :D çok saçma ya. bu amerikan dizilerini bi anlayamadım, çok değişik saçma sapan işleri var.

• ingilizce altyazıya baktım da 1060 satır falan. 20dklık diziler gibi 300-400 olsa hallederdim de 1000 satırı tek başıma hayatta çeviremem. en azından ingilizce izlemeye çalışcam
  • Veeee Suits sezon finalini yaptı. Final birçok yönden Mike'ın gelişimini göstermesi açısından çok güzeldi. Özellikle son 5 dk. hem Rachel-Mike hem de Mike-Harvey açısından çok önemli anlara sahne oldu ama ne mi oldu ??? Spoiler yapmaya gerek yok keyfini çıkarın seneye kadar harbiden beklenmez şimdi bu finali gördükten sonra
  • Kısa ama bir o kadar da güzel bir dizi, mike ın ikili ilişkileri önümüzdeki sezon çok farklı yerlere gidebilir, napalım artık seneye kadar unutucaz, umarım kış sezonu kaliteli yapımlar izleriz artık türk dizileri aşırı bayatladı, bizim tv dünyası yalnızca 30-70 yaş arası bayanlara hitap ettiğinden amerikan dizi sektörüne güvenmekten başka çaremiz yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltrAslan MCMV

quote:

OZ bitsin buna başlıyorum bende. Breaking Bad'i gene ertelemek zorunda kalıyorum bu durumda

Breaking bad hiç başlama o dizi acayip iğrençleşti 2 bölümden sonra yasak gelince saçma sapan bir hal aldı boşuna başlama bence. Ama ilk 2 sezon şuana kadar izlediğim en iyi 3 dizi arasına girer

son bölümleri izlemedin sanırım? breaking bad rutin olarak konu işleyişi her zaman böyleydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: casperwilson

Veeee Suits sezon finalini yaptı. Final birçok yönden Mike'ın gelişimini göstermesi açısından çok güzeldi. Özellikle son 5 dk. hem Rachel-Mike hem de Mike-Harvey açısından çok önemli anlara sahne oldu ama ne mi oldu ??? Spoiler yapmaya gerek yok keyfini çıkarın seneye kadar harbiden beklenmez şimdi bu finali gördükten sonra

Trevor yaptı yine yapacağını. Ama ne olursa olsun Mike'ı atacaklarını sanmıyorum, üstünü örtmenin bir yolunu bulurlar. Dizi her türlü devam edecek nasılsa.

• Kaç bölümden oluşuyor dizi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkLuck.

quote:

Orijinalden alıntı: UltrAslan MCMV

quote:

Breaking bad hiç başlama o dizi acayip iğrençleşti 2 bölümden sonra yasak gelince saçma sapan bir hal aldı boşuna başlama bence. Ama ilk 2 sezon şuana kadar izlediğim en iyi 3 dizi arasına girer

son bölümleri izlemedin sanırım? breaking bad rutin olarak konu işleyişi her zaman böyleydi.

butun bolumleri izledim bu hafta biraz canlanma vardi benim demek istedigim 2 sezondan sonra bazi yasaklamalarin getirilmesiyle konunun daha sakin hale getirilmesi yonundeydi. Eskiden oylemiydi her gun cinayetler aksiyonlar felan :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.