Şimdi Ara

KÖRFEZ VİDEO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
12.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • arkadaşlar bu gün körfez videoya kaydoldum.körfezide izledim,ztvyide, ekol,detay,nejatkirpi vb sitelerden dersler izledim fizik, kimya, matematik, geometri olsun bu dersleri dinledim size öneride buluncam ve yardımda isteyecem.önerim:ben 11. sınıfa başladıgımda mat1 den 7 net yapıyordum ve 5 ayda günlük 2-3 saat çalışmayla şuanda mat1 de matematik kısmı sadece tüm konularım bitti ve ygs 2011 de 28 ne yapabiliyorum.bunun büyük bir kısmı kendimden gelen birşey ama ztv deki matematik hocasının hakkını yemiyeyim matematik için ztv dinleyin ilk başlarda pek iyi anlatmıyor ama problemler kısmını onu izleyere rahat halledersiniz.ama onun dışında ztvyi tavsiye etmiyorum kimyasıda iyi ama fizikte ilk videoda formülü yanlış yazdı ve sonraki videolardada pek iyi bi anlatım yok geometrideki ise aynı zamanda mat2yide anlatıyor .geometriyi karıştırıyor ve içinden çıkılmaz bir halde anlatıyor ama mat2 si iyi.ekolhocadaki tüm derler zaman kaybı değil ama gereksiz mat1-mat2-kimya ztv öneriyiroum ayrıcı tüm derler için körfez.bu gün izlemye başladım körfez cok güzel anlatımı sade ve net tememl oluşturmak istiyorsanız çok harika çok güzel anlatıyorlar tüm derseri .kısaca video izleyecekseniz KÖRFEZ VİDEO DİYORUM.çünkü körfezde bi ders 20 dk da anlatılıyor bkz:üçgende alan 20 dk da tüm vdieoları anlatıyor 1er örnek çözüyor ama ztvdeki aadam 5 vido hepsi 25 er dk 125 dk boş anlatıyor.

Soruma gelicek olursak;körfez hoşuma giti güzelde anlatıyor ama testleri fln bana kolay geldi temel yapılır ama ygs-lys için cokmu basit kalıyor sizce ben test çözdüm video izledikten sonra anlamadıgım dediğim fizik konusu kütle merkezinde 10 soru çözdüm 10nunuda yaptım sizce benmi kavramışım yoksa sorularımı kolay?
    yani körfzzden video izlesem ve kitaptan çalışsam yeterli olurmu yoksa körfez cok temeldenmi anlatıyor?

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.