Şimdi Ara

Iphone'um var dedirten ilgi çekici eğlenceli uygulamalar (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
525
Cevap
92
Favori
137.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar iphone için bir foto programı vardı hani ,panoromik gibi ama çekim yaparken yukarıyı ve aşağıyıda çekiyorsun ,aşagı yukarı sağa sola kaydırarak komple bir evin içini görebiliyorsun ,,bu programın adını bilen varmı,süper bir 4 açılı panoromik programıydı,
  • Takip
  • Bulunsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: dalgıç murat

arkadaşlar iphone için bir foto programı vardı hani ,panoromik gibi ama çekim yaparken yukarıyı ve aşağıyıda çekiyorsun ,aşagı yukarı sağa sola kaydırarak komple bir evin içini görebiliyorsun ,,bu programın adını bilen varmı,süper bir 4 açılı panoromik programıydı,

Bende arıyorum konut tanıtımlarında fln oluyor

• Hatch; Çok tatlı bir karalteri yönetiyorsunuz tamagochi tarzı. Çok beğendim ben. Bence Pou'dan kat kat iyi olacak.

• Walking_DEAD W kullanıcısına yanıt
    Çok güzel oyunlar indirdim
    Teşekkürler

• Cylrocromic mükemmel bir uygulamadır. Öneririm kesinlikle. iPhone 5/5s te çalışıyor(kasa yapısı nedeniyle) telefonunuzun titreşim motoruyla tamamen KENDI KENDINE dönerek panaromik fotoğraf çekmesini sağlıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaşlar iphone için bir foto programı vardı hani ,panoromik gibi ama çekim yaparken yukarıyı ve aşağıyıda çekiyorsun ,aşagı yukarı sağa sola kaydırarak komple bir evin içini görebiliyorsun ,,bu programın adını bilen varmı,süper bir 4 açılı panoromik programıydı,

bu proyu hiçmi kimse yüklemedi yaw,çok güzel bir uygulama ,adını bilsem mağazda aratıcam ama adını bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: LttleHedgehog

Hatch; Çok tatlı bir karalteri yönetiyorsunuz tamagochi tarzı. Çok beğendim ben. Bence Pou'dan kat kat iyi olacak.

Tatliliga bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 24 kasım öğretmenler günü kutlu olsun başlık canlansın :)
  • telefon tuşkilidindeyken tuşa basmaya gerek olmadan ekranda devamlı duran saat ekran koruyucu bir program varmı arkadaşlar
  • Upppppp!!!
  • quote:

telefon tuşkilidindeyken tuşa basmaya gerek olmadan ekranda devamlı duran saat ekran koruyucu bir program varmı arkadaşlar

Hocam öyle bir şey için LED ekran gerekir. iOS cihazlarının hepsi LCD ekranlı. Bu yüzden ekranın bir kısmını açık tutamazsınız bölgesel olarak.
  • quote:

quote:

bu proyu hiçmi kimse yüklemedi yaw,çok güzel bir uygulama ,adını bilsem mağazda aratıcam ama adını bilmiyorum

Panorama 360 camera

360 panorama

DMD panorama

Uygulamaları size yardımcı olabilir,belki
  • Bende yüklü olan uygulamaların bazıları, ekleme yaparım zaman oldukça

Tongbu assistant ile ücretli olanlarını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

https://store.donanimhaber.com/d6/63/f8/d663f835c83cccc8a0f766221466c36a.jpg
    https://store.donanimhaber.com/cf/80/f5/cf80f5a6d2833228e075a83f0e87d83a.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: ımmortals35

quote:

quote:

Panorama 360 camera

360 panorama

DMD panorama

Uygulamaları size yardımcı olabilir,belki

photosynth

• dalgıç murat kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum kesin cevabınız photosynth :) Bende indirilmiş görünüyor ama normalde ücretli olabilir.
  • Guzel konu basligi yarali bilgiler var tesekkurler

• dalgıç murat kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bahsettiğiniz programın adı sanırım Photosynth, ücretsizdi ben indirdiğimde,sanırım hala ücretsiz.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.