Şimdi Ara

:::-2012 YGS Deneme Netleriniz-(SONUCU RESİMLEYİNİZ):::

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.650
Cevap
10
Favori
116.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sürekli güncel arkadaşlar.Dershane-ev-okul moduna girdik.
    YGS netlerimizi buradan paylaşalım.Hem kendi durumumuzu, hemde arkadaşların arasındaki sıralamamızı kafamızda toparlarız.Sürekli güncellenecektir.

Ayrıca hangi denemeyi olduğunu da netleri yazarken belirtirseniz daha yararlı olur.

Şimdiden hayırlısı olsun.

Benim şu sıra netlerime gelirsek.

Türkçe 30v
    Matematik 33-40
    Fen 33-40
    Sosyal 20-25 civarında seyretmekte 1,2 haftadır deneme olmuyorum.

Bu zevkli ve uzun süreçte hepinize başarılar dilerim.Hak eden kazansın

KONUYU AÇIYORUM ; Vatana millete hayırlı uğurlu olsun

Ekleme : Arkadaşlar bazı şahıslar netlerini baya yüksek söyleyerek, bazı arkadaşlarımızın motivasyonunu düşürüyor.Lütfen böyle yapmayalım. :)
    Haksızlık yapılmasın :) Deneme sonuçlarını yazmak isteyen arkadaşlar, sonucunun resmini koysun.Böyle sanırım daha iyi olacaktır.Koolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 517 -- 11 Şubat 2012; 22:12:55 >

• konuyu takibe aldım.henüz dershanem başlamadığı için puanlarımı giremeyeceğim
  • Ben en kötü şöyle bir net yapmayı hedefliyorum

Türkçe 35
    Tarih FULL
    Coğrafya 9
    Felsefe 8
    Matematik 6
  • türkçe : 28
    matematik: 34
    fen: 32
    sosyal: 26 şimdilik boyle umarım daha da iyi olur hakkımıza hayırlısı ..!
  • Hocam gircez puanlari nazar degicek simdi. :D
  • Geçen sabah türkçe denemesi çözdüm 33 net
  • Arkadaşlar hangi dershaneye kayıt oldunuz?
  • türkçe : 36.25
    matematik: 28.25
    Fen: 26.75
    sosyal: 25 2011 YGS deki netlerim bakalım inş bu sene 20 net filan yükseltmeyi planlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldfingers

Arkadaşlar hangi dershaneye kayıt oldunuz?

Ben kültür dershanesindeyim.
  • Ben Ümraniye-Fem e kayit oldum .
    haftaiçi grubuna.
  • Bakırköy Bireydeyim bende.Geçen sene dershaneden baya iyi sonuçlar çıkmış baktım da
    Çok sıkı eğlenceli bir program anlayışı var.Ders çalışana eğlenceli tabi
    Ayrıca föy sistemide 10/10 dur.Bu kadar benden şimdilik çalışmaya devam.Fizik akar.
  • takipteyim
  • 2011de böle konularda atarcılar hep full yada 39d 150~ net diolardı nedense sınavdan sonra hiç birini göremedim
  • Hep aklınızda tutmanız gereken şey şudur ki : üste çıktım diye sevinme , altta kaldım diye üzülme

Gerçek sınavda herşey çok farklıdır.Kendimden biliyorum.Vasat geçen töderde 35-36 fen yapan adam gerçek sınavda sersemleşip 28.50 yapabiliyor.Bir hafta önceki psikolojik durumun bir gün önceki stres-heyecan-uyku durumun bir saat önceki telaş-sakinlik durumun bunlar belirleyici faktörlerdir.Biz ne dershane 1.leri gördük 400ü geçemedi ne son sınıftaki adamlar gördük 460lar aldı.Moralinizi bozmayacaksınız çok ta havalanmayacaksınız kısaca

Şöyle bir durum da var unutmayın girip sallayan , hayalindeki netleri yazıp tatmin olan insanlar var bunları da hesaba katacaksınız.Of abi adam neler yapmış ben bir halt yapamıyorum deme yani.Sen okuyan grupsundur adam mezundur.Bir zahmet senden önde başlasın zaten.Sen daha ivmeli daha hızlı ilerleyeceksin unutma.

Kısacası burası moral bozukluğu yaratıyorsa girmeyin.Yok ille de gireceksen bunu bir hırs kaynağı yap açık konularının üstüne git şunu da unutma : SANAL ALEM YALAN ALEM
  • quote:

Orijinalden alıntı: MysticArt

2011de böle konularda atarcılar hep full yada 39d 150~ net diolardı nedense sınavdan sonra hiç birini göremedim

Aaa onlar boğaziçinin hazırlığı için ingilizce çalışıyorlardır şimdi abisi. Sen de amma kötü niyetlisin
  • Son sıniftaki adamlarin 460 yapip dershane 1. 400 yaptigina inanbilecegimi sanmiyorum.Her neyse yil icinde sonuclara inanabilmemiz icin ss lazim tabii ki.Ama ben kendim icin yalan soylemeyecegime soz verebilirim.Son ygs denemesi.Dersanede femin 10 cozumlu denemesi yapiyorlar arada.
    Turkce: 38,75
    Matematik 38,75
    Fen 32,5
    Sosyal 31,5 net 463 puan :)
  • son denemem güvender

türkçe 24
    mat1 27,75
    sosyal 12
    fen 19,5

hedef
    türkçe 35+
    mat1 full
    sosyal 20+
    fen 30+
  • 1 ay sonra deneme olucam mezunum

2011 ygs netlerim (mictim)

turkce:35
    mat:33.75
    fen:27.5
    sos:11

2012 hedefim

turkce:37.5
    mat:40 ygs1-470 ygs2-465
    fen:35
    sos:30
  • Final-(Sınıf Belirleme) 120 Soru
    T=19
    S=4.75
    M=18
    F=18
    Yemin ediyorum sosyal ve biyoloji çalışıcağım artık
  • Dershane daha start vermedi ;) kalan denemelerden birine yavşadım akşam konuyu görünce
    21 mat
    18 fen
    36 türkçe
    32 sosyal çıktı

bayağı hamlamışım yalnız mal mal baktığım sorular oldu itiraf ediyorum :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.