Şimdi Ara

:::-2012 YGS Deneme Netleriniz-(SONUCU RESİMLEYİNİZ)::: (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.650
Cevap
10
Favori
116.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hantala -- 15 Aralık 2011; 14:13:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hantala

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Sevim24

quote:

Türkçe :3y
    Sos:5y
    Fen:2y2b
    Mat:full

fem 5-9'lu

Helal olsun..Nasıl çalışıyorsun nasıl bi yöntem izliyorsun?

Özelden sor sorularını istersen ben cevaplarım.Nasıl çalışıyorsun gerçekten geniş bir kavram oluyor.Sen öğrenmek istediğini sorsan daha çok yardımcı olurum.Fen mi mat mı vs.

nasıl çalıştıgını banada özelden pm özellikle türkçe ve geometri biraz ayrıntı olursa iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaytung1907 -- 11 Aralık 2011; 13:52:17 >

• quote:

Türkçe:full (sonunda..)
    sos:6y (bi dikiş tutturamadık bunda da.)
    mat:full
    fen:4y (Aristonun kuramını hatırlayamam aptallıktı...)

Neyse felsefe ve türkçenin full olması rahatlatıcı.
    fem-6 9'lu.

hocam sosyale ve matematiğe nasıl çalışıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacktox55

quote:

fem-6 9'lu.

Matematik yılların birikimi şeklinde oturmuş bir olay.Artık buna temel mi dersin,bol soru görmek mi dersin.. Tavsiye edecek olursam;Fem konu özetli soru bankasını alabilirsin.Matematikde full çekebilmek 1 2 yanlış yapabilmek mevzusunda yatan en temel etken ' el alışkanlığı' 'mantıksal düşünme yeteneğinin hızlı çözümlemenle birleşmesi' esasına dayanır.. Geometri ygsde basit sorular sorulur.Matematik zaten 3 kısımdadır bence.1.kısım sayılar vs. 2.kısım problemler 3.kısım fonksiyon işlem mod vs.
    sayılar kısmını finalden bitirirsen bir sıkıntın kalmaz.
    Problemler kısmını Femden bitirirsen çok problem kalmaz.Ama kesinlikle ve kesinlikle geçmiş yılların soruları bitirilmeli...
    Fonksiyon vsvs bu kısmı da konu anlatımından değil internetteki videolardan halletmeye bak.Ve dediğim gibi el alışkanlığı yarat.

Sosyal Bilimleri de genel bir kavram.Tarih mi coğrafya mı felsefe mi ? Genel sorulara nasıl cevap vereyim ? Oturup çalışıyorum arkadaşım.Bu yani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hantala -- 11 Aralık 2011; 14:25:28 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blacktox55

quote:

fem-6 9'lu.

Matematik yılların birikimi şeklinde oturmuş bir olay.Artık buna temel mi dersin,bol soru görmek mi dersin.. Tavsiye edecek olursam;Fem konu özetli soru bankasını alabilirsin.Matematikde full çekebilmek 1 2 yanlış yapabilmek mevzusunda yatan en temel etken ' el alışkanlığı' 'mantıksal düşünme yeteneğinin hızlı çözümlemenle birleşmesi' esasına dayanır.. Geometri ygsde basit sorular sorulur.Matematik zaten 3 kısımdadır bence.1.kısım sayılar vs. 2.kısım problemler 3.kısım fonksiyon işlem mod vs.
    sayılar kısmını finalden bitirirsen bir sıkıntın kalmaz.
    Problemler kısmını Femden bitirirsen çok problem kalmaz.Ama kesinlikle ve kesinlikle geçmiş yılların soruları bitirilmeli...
    Fonksiyon vsvs bu kısmı da konu anlatımından değil internetteki videolardan halletmeye bak.Ve dediğim gibi el alışkanlığı yarat.

Sosyal Bilimleri de genel bir kavram.Tarih mi coğrafya mı felsefe mi ? Genel sorulara nasıl cevap vereyim ? Oturup çalışıyorum arkadaşım.Bu yani..

cevabın için teşekkürler.elımde fem konu ozetlı sb mevcut.okuldaki sınavlardan cok zmn ayıramadm.bolme bolunebilme soruları asırı zor ama ekol hocadan calismayı dusunuyorm. Bu arada coğrafyayı yazarak mı calısıyosun?

• @black Her derse her konuya yazarak çalışıyorum .Tavsiye ederim.

edit:alıntı yapmamışız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hantala -- 11 Aralık 2011; 14:33:20 >
  • quote:

@black Her derse her konuya yazarak çalışıyorum .Tavsiye ederim.

edit:alıntı yapmamışız.

fizik ve kimyada önerin ney onuda pm at kardeş çok saol ozelden ben msj atamıyorum onun için buradan yazdım
  • ortalama
    tr: 33 mat: 33 sos: 27.5 fen: 24

son sınav, zaman 3 sanırsam
    tr: 37.5 mat: 37.5 sos: 28 fen: 24

hadi sosyale hiç kasmadım da, bu fen niye yükselmiyor
  • Zaman4
    tr 1y
    mat 1y
    fen 4y
    sos 20net

ygs2 452p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tna -- 15 Aralık 2011; 23:52:34 >
  • Türkçe : 31,25
    Sosyal : 20,75
    Matematik : 7,5
    Fen : 0

Kısacası berbat,Ygs-6 320-350 arası bir puan yapsam yetiyor bana ancak ikinci senem olmasına rağmen bir türlü asılamadım derslere. Lanet olsun Fen'de görmüyoruz. Tamam eşit ağırlıkçıyım ancak insan bir iki saat fen gösterir yahu el insaf, 5-10 net yapalım bari. Matematik yerlerde, Sosyal yerlerde bir Türkçe iyi o kadar. Lys'den de 300-350 arası yetiyor bana Tm-1. Böyle giderse onu bile yapamıyacağım. Mat-2 hiç yok, az buçuk Geometrim var. Günde 2 saat çalışsam rahat yaparım bu puanları ama yok yok akıllanmıyacağım ben. Öff yine kafam bozuldu, gidip biraz ders çalışmaya çalışayım.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poüyk -- 18 Aralık 2011; 0:50:06 >
  • 14 Aralik Zaman Denemesi

Turkce 36-4
    Matematik 38-2
    Fen 34-6
    Sos 25-15

Bu seneki en iyi denemem insallah daha iyi olur.
  • Öncelikle herkese merhaba Ben de sayısal a.ö.l mezunuyumm 2. seneye kaldım

Geçen sene ygs 403 tü bu sene hedefim 470-475 inşallah olur benim tek eksikliğim fen özellikle biyoloji geçen sene 28 net yapmıştım
    fen den sosyalden 17 yanlışım vardı (Beni bu bitirdi :(:(:((: ) bu sene fen netim geçen seneye göre 2-3 net arttı ama sosyal 10 ynlş falan geliyor ne yapacağımı bilmiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

türkçe ve matematik çok şükür bi sorunum yok

sorunu olanlara tawsiyelerde bulunarak yardım Edebilirim

Sevgi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swg--Gs :) -- 12 Aralık 2011; 16:38:39 >
  • tr : 34
    sosyal : 39
    matematik : 32
    fen : n/a
  • Gençler merakımdan soruyorum bu Zaman denemeleri bütün konuları içeriyor, ama dershaneler daha bütün kounları bitirmedi. Siz nasıl böyle yüksek net çıkartıyorsunuz? Ben çözmeye bile yeltenmiyorum bilmediğim konular sorulacağı için. Acaba bu çözüp 120-130 net yapan arkadaşlar Mezun tayfasından mı? veya çoğunuz YGS yi çoktan bitirdi mi? çözenler bilgi verirse sevinirim

Teşekkürler :)

edit: Ayrıca bana da önerir misiniz? yani bilmesen bile çözüp bilgi edinirsin mi? yoksa bilmiyorsan çözme ileriki zamanda çözersin hesabı mı olmalı?

tekrar teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThunderVoid -- 12 Aralık 2011; 17:47:40 >
  • Zaman 3

Tr 38-2
    Mat 39-1
    Fen 39-1
    Sos 32-8

Zaman 4

Tr 36-4
    Mat 38-2
    Fen 32-8 (Dikkatsizliğin b*kunu çıkardım resmen. )
    Sos 31-9 ()

Zaman 4'de sosyal çok kolay diyen @ıslakmendil nickli arkadaşımıza selamlarımı gönderiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barman -- 12 Aralık 2011; 18:23:54 >
  • zaman 4 ün sosyal yaptıgım en kötü sosyal bu yılki
  • quote:

Orijinalden alıntı: profeN`

zaman 4 ün sosyal yaptıgım en kötü sosyal bu yılki

Zordu hocam yapacak bir şey yok yani. Nasıl bir zümre hazırlıyorsa artık...
  • Ben de lys netlerimi yazayım konular lys-ygs karışıktı

Nesibe Aydın Lys 2 Deneme 3

Fizik : 25 D 5 Y
    Kimya :25 D 5 Y
    Biyoloji : 18 D 12 Y(en iyi biyoloji geçmişti bu nasıl iş)

biyolojim acayip dengesiz ya,ygs denemelerinde şimdiye kadar en fazla 1 y 1 b gelmişti ama lys denemesinde fena patladım
  • Zaman 4

T 1y
    M 2y
    S 8y (girdigim en zor sosyal sinaviydi)
    F 9y ( normalde bu kadar yapamam eayim ama kolaydi sanirim)
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.