Şimdi Ara

SAMSUNG ////GALAXY S PLUS İ9001 //// YARDIM VE PAYLAŞIM MERKEZİ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.119
Cevap
10
Favori
195.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar demek istediğim bu işte böyle bazı arkadaşlar yok bazıları var diyor bu yüzden böyle soruyorum harbi harbi varmı yokmu var diyen arkadaşlar yardımcı olurmu alırsam :) eğer oluruz derseniz yarın telefonu alacam :)
  • uygulamalarda sıkıntı yok oyun ıcınse sony e serisinin oyunlarını calıstırır neo arc vs yada opms black gibi

cunku gpu ve işlemcisi benzer olmalı örng power wx gpu lu cihazla anreno 205 gpu lu cihaz arasında yazılımlar farklıdır

nvidia ati gibi dusun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanlevent -- 12 Eylül 2011; 20:34:17 >
  • Cevaplariniz icin tesekkur ederim. simdi oyunlari rahatlikla kuruyorum fakat yine soyle bi sorunum olustu dungeon hunter h, hero of sparta,gt racing mukemmel calisiyor modern combat 2 calisiyor fakat kasiyor oynarken(nasil oluyorsa) shadow guardian,gangster,bia2,sacred da ise ya karakterler bembeyaz gozukuyor yada tamamen gozukmuyor yani asil oynamak istediklerimde sorun yasiyorum bunun ustesinden gelmeyi birturlu basaramadim:(((
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanlevent

uygulamalarda sıkıntı yok oyun ıcınse sony e serisinin oyunlarını calıstırır neo arc vs yada opms black gibi

cunku gpu ve işlemcisi benzer olmalı örng power wx gpu lu cihazla anreno 205 gpu lu cihaz arasında yazılımlar farklıdır

nvidia ati gibi dusun

hocam öncelikle tşk ederim gerçekten ilgileniyorsunuz yani ben power wx gpu anlamam daha o kadar araştırmadım uygulamada tamam sıkıntı yok oyun konusunda çok sıkıntı varmı onu söyleyin yeterli yarın alacam yoksa :)
  • yok sıkıntı filan pes 11 battefiyt filan oynuyorum kasmıyor bile
  • Galaxy S'in silikon kılıfları bu telefona oluyor mu ?
  • evet deliklilerden kullan bence havalar sıcak hala
  • arkdaslar fiyatı ne bu telin suan ? bulamadımda ben netten baktım?.. bu arada telefonu cok begendim sony erricsson xperia neo yla arasında gidip geliyorum sizce hangisini alsam?
  • Daha ben telefonu alali on gun olmadi ama bu oyunlar yuzunden gicik aldim isteyene satayim telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!-by_GoKCe-!!

Daha ben telefonu alali on gun olmadi ama bu oyunlar yuzunden gicik aldim isteyene satayim telefonu

bekle biraz daha cihaz yaygınlassın srununa cözüm bulunur
  • Edit :/// Tamam sorunu çözdüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewtonianFluid -- 14 Eylül 2011; 5:02:40 >
  • Merhaba arkadaşlar dün telefonu aldım fakat şöyle bi sorun var telefonun üstünde hep internet simgesi olan iki ok var tarayıcıyı girdiğim zaman turuncu yeşil oluyor girmediğim zaman gri oluyor hep nete bağlı mi kalıyor bu nasıl çözecem bunu yardımcı olur musunuz
  • Bu oyunlarin beyaz cikma sorunu ile ilgili teknosaya gittim ordaki teknik servis elemanina yostersim buna yazilim yuklennecek yoksa cozulmez dedi sorunu tabi bunun icin servise gondermek gerekiyormus bende hafta sonu kibrisa gidecegimden dolayi veremedim herhalde root atmaktan bahsetti adam bunu ben kendim yapsam garantiye zarar verirmiki?
  • sence servis telefonu rootlarmı ???
  • Root yasal bir işlem değil, servisler yapmaz. Servisler sadece orjinal yazılım atar.

Telefonu 2.3.3'ten 2.3.4'e güncelleştirdim samfirmware'den indirdiğim rom ile, batarya süresinde iyileşme oldu gibi :)
  • Telefonu en uygun fiyata nereden alabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanlevent

sence servis telefonu rootlarmı ???

Orjinal web tarayicisiyla yukardan asagi kaydirirken durmasini engellemenin bir yolu var mi ? tek seferde asagi inebilecekken 2-3 kere kaydirmak zorunda kaliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S@H!N

Merhaba arkadaşlar dün telefonu aldım fakat şöyle bi sorun var telefonun üstünde hep internet simgesi olan iki ok var tarayıcıyı girdiğim zaman turuncu yeşil oluyor girmediğim zaman gri oluyor hep nete bağlı mi kalıyor bu nasıl çözecem bunu yardımcı olur musunuz

hayırlı olsun telefonunuz güç tuşuna basılı tutun veri ağ modu etkin diye bi seçenek var onu açıp kapatarak int i açıp kapatabilirsiniz
  • I9001XXKP4 2.3.4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanlevent -- 23 Eylül 2011; 0:16:51 >
  • @hakanlevent

Eklemek istediklerim var, 2.3.4'e güncelledikten sonra telefonu ilk kapama/açma'dan sonra Türkçe yazım dili kaybolursa

*#06* yapıp imei numaranızı öğrenip bir yere not alın.

*#272*IMEI# yazıp açılan menüden DBT'yi seçip install deyin. Telefon kendine format atıp almanca olarak geri açılacak ve türkçe yazım dili geri gelecek. Siz Türkçe'yi seçersiniz tekrardan ana dil olarak.

Bu telefon Türkçe harfleri bozuk yolluyor, ı oluyor g gibi şikayetleriniz varsa

Mesajlar > Ayarlar > Giriş Modu > Çoklu dili seçin. sorun düzelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewtonianFluid -- 15 Eylül 2011; 18:33:45 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.