Şimdi Ara

SILVERLINE ANKASTRE SET KAMPANYA!!! TAVSİYE BEKLİYORUM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
8.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

BUGÜN MEDIA MARKT' A GEZERKEN SILVERLINE ANKASTRE 3 LU SET KAMPANYASINI GÖRDÜM VE SİZLERİN FİRKRİNİ ALMAK İÇİN YAZIYORUM. MUTFAĞIMI TADİLATA SOKUCAĞIMDAN DOLAYI ANKASTRE SET ALMAK İSTİYORUM VE ARAŞTIRIYORUM!

SILVERLINE VENEZIA 3175 INOX DUVAR TİPİ DEKORATİF DAVLUMBAZ
    SILVERLINE AS 215 MULTIFONKSIYON LCD EKRANLI ANKASTRE FIRIN
    SILVERLINE SL 105F SİYAH CAM 60 CM GAZLI ANKASTRE OCAK

MEDIA MARKT FİYATI: 1699 TL
    LİSTE FİYATI : 2467 TL
    KATALOG FİYATI: 2874 TL

NE DERSİNİZ ALMAYA DEĞER Mİ ? SONUÇTA BİR KERE ALINACAK BİRŞEY BU VE FİKİRLERİNİZ TECRÜBELERİNİZ ÇOK ÖNEMLİ LÜTFEN YARDIMLARINIZI ESİRGEMEYİN.. SAYGILAR..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvirus -- 14 Ağustos 2011; 13:53:13 >

• ARKADAŞLAR YOK MU KİMSE :
  • Silverline kalitelidir ve guvenilir ucuzdur. Teka, franke o kadar para bayilmaktansa , hem şık hem uygun silverline tercih ederim. Davlumbazlarinda silence ozelligi var , sessiz calisiyoe, ocak ve firinida gayet şık. Fabrikasi merzifonda davlumbazlari orda uretilip 42 ulkeye ihrac yapiyorlar, firin, ocak ithal ediliyor. Gayet kaliteliler.
  • İnanın icime su serptiniz tesekkurler
  • termikel için ne dersiniz nasıldır acaba
  • Bugun aldim Termikel, kampanya vardi, kiz arkadasim Davlumbazini daha cok begendigi icin ( oval idi ) Termikel'i tercih ettik. Yoksa silverline uzerinde dusunuyorduk hep. Termikel'i daha uygun fiyata aldik.
  • eğer seramik camlı gaz ocaklı bir model sizin için çokda gerekli değilse, inox olarak franke ve teka'nın uygun setleri bulunuyor mutlaka, beyaz eşyacılarda değilde mutfak mobilya dekorasyon firmalarında daha çok değişik kombinasyonlu ve görerek alabilirsiniz arkadaşlar.. çok tekno market ve beyaz eşyacı gezdim ama bu saydıklarım markalar ayarında kalite göremedim tabi daha fazla para vererek daha iyileri bulunur siemens miele ve aeg gibi.. byvirus arkadaş eğer 1600 ve 2000 arasında bir bütçen varsa tekayı tek geçerim pişirme grubunda :)
  • Teşekkürler dostum araştırıyorum henüz net karar vermiş değilim
  • Bir sene önce SILVERLINE (Silverline) Ankastre set (VENEZIA 3175LX davulumbaz, CS 110F ocak ve SLV 238 fırın) aldım. Çok çeşit olduğu için öncelikle Çetin Emeç Caddesindeki Info Center mağazasından modelleri beğendim (burada satış yapılmıyor, sadece tüm modelleri inceleyebiliyor ve hakkında bilgi alabiliyorsunuz) ve Sitelerdeki Necip Hırdavattan aldım. Bu markayı tercih etmemdeki neden, kalite-teknik özellik/fiyat oranının çok uygun olması idi.

Montaja gelen arkadaşlar kesinlikle işlerine hakim ve çok kibar kişilerdi. Sorunsuz şekilde montaj tamamlandı ve ürünlerin kullanımı hakkında detaylı bilgi verildi. Kullanım sonucunda ise hayranlığım daha da arttı. Davlumbazda 60 cm. ebatta 800 m3/saat gibi bir güce sahip. Diğer markalarda bu kapasite 90 cm.lerde var. Normal kullanımlarda 2'nci seviye kesinlikle yeterli. Kızartma gibi olaylarda ise 5'inci seviye tam sonuç veriyor. Fırın ise kesinlikle harika. Fan çok sessiz. Performans süper.

Arkadaşlar bahse konu ürünleri kullanmaya başlayalı bir yılı geçti. Bu süre sonundaki deneyimler çok olumlu. Harika ürünler ve kesinlikle sorunsuz çalışıyor. Hepsinden tam randıman alıyoruz.

İlgilenen arkadaşların dikkatine.

Saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: hhosafci

Bir sene önce SILVERLINE (Silverline) Ankastre set (VENEZIA 3175LX davulumbaz, CS 110F ocak ve SLV 238 fırın) aldım. Çok çeşit olduğu için öncelikle Çetin Emeç Caddesindeki Info Center mağazasından modelleri beğendim (burada satış yapılmıyor, sadece tüm modelleri inceleyebiliyor ve hakkında bilgi alabiliyorsunuz) ve Sitelerdeki Necip Hırdavattan aldım. Bu markayı tercih etmemdeki neden, kalite-teknik özellik/fiyat oranının çok uygun olması idi.

Montaja gelen arkadaşlar kesinlikle işlerine hakim ve çok kibar kişilerdi. Sorunsuz şekilde montaj tamamlandı ve ürünlerin kullanımı hakkında detaylı bilgi verildi. Kullanım sonucunda ise hayranlığım daha da arttı. Davlumbazda 60 cm. ebatta 800 m3/saat gibi bir güce sahip. Diğer markalarda bu kapasite 90 cm.lerde var. Normal kullanımlarda 2'nci seviye kesinlikle yeterli. Kızartma gibi olaylarda ise 5'inci seviye tam sonuç veriyor. Fırın ise kesinlikle harika. Fan çok sessiz. Performans süper.

Arkadaşlar bahse konu ürünleri kullanmaya başlayalı bir yılı geçti. Bu süre sonundaki deneyimler çok olumlu. Harika ürünler ve kesinlikle sorunsuz çalışıyor. Hepsinden tam randıman alıyoruz.

Saygılarımla

http://www.ergunleryapi.com.tr/Urun/SILVERLINE-KAMPANYALI-SET-3-pmu4204.html

Setten hala memnun musunuz acaba ? Bu linkteki set için ne düşünüyorsunuz ?

• ankastrede bosch/siemens/gaggenau ürünlerini tercih etmenizi öneririm.silverline/termikel falan bunlar alt kalite markalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurgenli

quote:

Orijinalden alıntı: hhosafci

Bir sene önce SILVERLINE (Silverline) Ankastre set (VENEZIA 3175LX davulumbaz, CS 110F ocak ve SLV 238 fırın) aldım. Çok çeşit olduğu için öncelikle Çetin Emeç Caddesindeki Info Center mağazasından modelleri beğendim (burada satış yapılmıyor, sadece tüm modelleri inceleyebiliyor ve hakkında bilgi alabiliyorsunuz) ve Sitelerdeki Necip Hırdavattan aldım. Bu markayı tercih etmemdeki neden, kalite-teknik özellik/fiyat oranının çok uygun olması idi.

Saygılarımla

http://www.ergunleryapi.com.tr/Urun/SILVERLINE-KAMPANYALI-SET-3-pmu4204.html

Setten hala memnun musunuz acaba ? Bu linkteki set için ne düşünüyorsunuz ?

Kesinlikle halâ süper.

Diğer ürünler hakkında bilgim yok, üzgünüm.

• Teşekkürler.Ürünleri aldım.Davlunbaz venezia silverline ama alt ürünler siemens aldım.
  • bu şirkette çalışan arkadaşım bosch fırın aldı gerisini sen düşün
  • Merhaba yen daire için ankastre set almayı düşünüyorum ama araştırma aşamasındayım.

Davlumbaz olarak internette Silverline Venezia modelini gördüm. Extra Sessiz olarak geçiyor. Ama bu sessizlik en düşük kademe için mi geçerli
    En yüksek kademeye alınca sesi nasıl çok yüksek mi çıkıyor. örnek verebilirmisiniz. Kullanan arkadaşlar için nasıl cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabirsiz

Merhaba yen daire için ankastre set almayı düşünüyorum ama araştırma aşamasındayım.

Davlumbaz olarak internette Silverline Venezia modelini gördüm. Extra Sessiz olarak geçiyor. Ama bu sessizlik en düşük kademe için mi geçerli
    En yüksek kademeye alınca sesi nasıl çok yüksek mi çıkıyor. örnek verebilirmisiniz. Kullanan arkadaşlar için nasıl cihaz.

Ben aldım ama kullanmadım.Bayide denedim. 2. kademede ses duyulmuyor ama daha sonra duyuluyor.Bunun 2. kademesi zaten diğerlerinin max kademesine eşit.Dolayısıyla güzel bi cihaz.Mediamarkette 650 tl şu an ve tasarım olarak bence en önde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabirsiz

Merhaba yen daire için ankastre set almayı düşünüyorum ama araştırma aşamasındayım.

Venesia mükemmel nir davlumbaz, tavsiye ederim sessizliği yukarıdaki arkadaşımızın bahsettiği gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.