Şimdi Ara

American Horror Story: NYC | 11. Sezon (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.784
Cevap
19
Favori
90.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5. bölüm izlendi..kafam allak bullak oldu... bakalım nasıl bağlıcaklar konuyu..
  • 2. bölümü izledim şimdi. Her şey çok karışık arkadaş

Söylemeden edemicem, ev ev değil yol geçen hanı. Kapısı yok herhalde
  • ben bunada başliycaktım unutmuştum indiriym torrent linklerini hemen.
  • 5. bölümü bitirdim şimdi bende. Olaylar olaylar

Konu çok aşağıda kaldı ya, bugün de yeni bölüm çıktı hemde. 6. ve 7. bölümü vizelerden sonra izlerim artık, bu hafta rahat yok bana
  • Konu korku hikayesinden çıktı.. Psikolojik yoğunluk arttı.
  • Zihin yormaya başladı giderek sıkıcı oluyor dizi.
  • Konuya daha fazla açıklık getirmeye başladılar bu bölüm ile birlikte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing

Konuya daha fazla açıklık getirmeye başladılar bu bölüm ile birlikte.

Kesinlikle evet. Bu bölümün sıkıcı geçmesinin ana nedeni budur.

Ortalama bir yapım. Ne dip ne tepe...
  • yarın 6.cı bölümü indirem.
  • 6 bölümde izlendi.

tatei öğrendik tamamen
    viv naptı ya öyle çiğ beyin mi yenir böğğ bide dibini sıyırıyo :D

gel bakalım domuzcuk... adam çok garip duş kabin perdesini açıp söylesene. :D ölümü garip oldu yazık.
    ultrasonda görüp bayılan doktor,toynak deyince aklıma domuz toynağı geldi. karnındaki domuz olmasın ? :D bide çiğ çiğ domuz eti yedi ki ooo. rüyasında ki ayaklarda toynaktı zaten. tamam karıda manyak çıktı , tek akıllı polis olsa gerek :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beytepeli06 -- 12 Kasım 2011; 20:49:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

bu arada 3.cü bölüm sonundaki müziğin adını bilen var mı ?

Carina Round söylüyor . Şarkı adı For Everything A Reason . Bayıldım bende o müzige. Youtubede bulabilirsin.

İlk 3 bölümü yeni bitirdim.Etkileyeci geldi bana.Devam edicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimliksiz41 -- 13 Kasım 2011; 2:20:19 >
  • bende ilk 3 bölümü bitirdim.

o kızıl kadın ne seksi bişey hayvani valla. dizi harika çok sürükleyici, vaktim olsa 6 bölümün hepsini izlerdim.

1-2 sorum var.

bu hizmetçi kadın neden erkeklere seksi ve genç gözüküyo ? kendileri ölü mü ? kadın evin babasını çıkarı için mi yoksa istediğ için mi ayartıp genç gösteriyo ? bide kucuk kızın erkek arkadası gerçek mi zombi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

bende ilk 3 bölümü bitirdim.

o kızıl kadın ne seksi bişey hayvani valla. dizi harika çok sürükleyici, vaktim olsa 6 bölümün hepsini izlerdim.

1-2 sorum var.

bu hizmetçi kadın neden erkeklere seksi ve genç gözüküyo ? kendileri ölü mü ? kadın evin babasını çıkarı için mi yoksa istediğ için mi ayartıp genç gösteriyo ? bide kucuk kızın erkek arkadası gerçek mi zombi mi ?

dostum inanır mısın bu sorduğun tüm soruların cevabı 3 bölümde cevaplanıyor.
    4 bölümde hizmetçi
    5-6 bölümde tatei çözüyorsun.
    ben yazacaktımda zevki kalmaz izle diğer 3 bölümüde anlarsın.
    ama illa özet istersen :

addyin anası varya hani sarışın kadın , o hizmetçiyi kocasıyla basıp gözünden vuruyor.kadın sıkışıyor iki dünya arasında ama ölüsü bahçede gömülü.adamın kadınlara zaafı var,güzel görünüyor bakalım tahrik olacak mı ?

zaten dizinin konusu böyle kendileri itiraf etsin istiyorlar,iki üç sahnede bunu gördüm.

tate'e gelecek olursak 6 cı bölümde ona ne olduğu belli. kütüphanede okuldakileri vuruyor,polislerde onu vuruyor.ama neden cinayet işlediği hala belli değil.onunda ruhu sıkışmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 6 bölümüde izledim merak uyandırıyor her bölüm ama biraz daha hızlanmalı konu
  • quote:

quote:

1-2 sorum var.

4 bölümde hizmetçi
    ama illa özet istersen :

addyin anası varya hani sarışın kadın , o hizmetçiyi kocasıyla basıp gözünden vuruyor.kadın sıkışıyor iki dünya arasında ama ölüsü bahçede gömülü.adamın kadınlara zaafı var,güzel görünüyor bakalım tahrik olacak mı ?

zaten dizinin konusu böyle kendileri itiraf etsin istiyorlar,iki üç sahnede bunu gördüm.

tate'e gelecek olursak 6 cı bölümde ona ne olduğu belli. kütüphanede okuldakileri vuruyor,polislerde onu vuruyor.ama neden cinayet işlediği hala belli değil.onunda ruhu sıkışmış.

Bu durumu ruhu sıkışanların kemiklerini yakmak paklar. Supernatural terk.

• Beyler hala izlemedim 6. bölümü, 5. bölüme kadar var 2 tane ciddi yorumum var. Spoiler vermeden konuşursanız sevinirim

Şimdi anladığım kadarıyla bu çiftin bebeğinde bir problem var, hemşire öldü görünce zaten. Kadın büyük ihtimalle deri kıyafetli hayaletten hamile. Birde bu komşunun çocuğu şizofren sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

Beyler hala izlemedim 6. bölümü, 5. bölüme kadar var 2 tane ciddi yorumum var. Spoiler vermeden konuşursanız sevinirim

Şimdi anladığım kadarıyla bu çiftin bebeğinde bir problem var, hemşire öldü görünce zaten. Kadın büyük ihtimalle deri kıyafetli hayaletten hamile. Birde bu komşunun çocuğu şizofren sanırım.

istifa etti,aynen öyle :)

arkadaşlar bu arada 6 cı bölümü muhakkak izleyin bir çok sorunun cevabı bu bölümde cevaplanıyor.

• quote:

quote:

1-2 sorum var.

4 bölümde hizmetçi
    ama illa özet istersen :

teşekkürler. 4. bölümden itibaren izlemeye devam

• Bunu seven bunu da sevmişti: Carnivalehttp://www.imdb.com/title/tt0319969/
    Yalnız son bölüm gerçekten çok sağlamdı.
  • An itibariyle ilk bölümü bitirdim. Hoşuma gitti. Devam edicem.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.