Şimdi Ara

American Horror Story: NYC | 11. Sezon (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.784
Cevap
19
Favori
90.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emre D

Bu diziyi hiç izlemedim. Hikayesini de bilmiyorum ama 5. sezon ilk bölümü izlemek zorunda kaldım. Uzun hikaye. Bir sorum var: Bu dizideki yaratıklar, bazı karakterler falan hayalet/şeytan/ruh vs. gibi doğaüstü özelliğe sahip şeyler mi?

Mesela
    5. sezon 1. bölümdeki yaratık ve oteldeki sarışın kadın falan.

Niye 5. sezondan başladın, ağır Lady Gaga hayranı mısın?

1. ve 3. sezonların öyle doğaüstü şeyler etkin, ama 2de deneysel türü yaratık gibi şeyler var 4te yok doğaüstü özellikler.

• sezon 1 sezon 2 yi keyifle izledim sezon 3 te sıkılarak izledim sezon 4 burdaki olumsuz yorumlardan dolayı izlemedim . sezon 5 nasıl başladı
  • Çok beğendim bölümü bu sefer 2.sezonu bile geçecek gerilimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Orijinalden alıntı: Emre D

Bu diziyi hiç izlemedim. Hikayesini de bilmiyorum ama 5. sezon ilk bölümü izlemek zorunda kaldım. Uzun hikaye. Bir sorum var: Bu dizideki yaratıklar, bazı karakterler falan hayalet/şeytan/ruh vs. gibi doğaüstü özelliğe sahip şeyler mi?

Mesela
    5. sezon 1. bölümdeki yaratık ve oteldeki sarışın kadın falan.

Niye 5. sezondan başladın, ağır Lady Gaga hayranı mısın?

1. ve 3. sezonların öyle doğaüstü şeyler etkin, ama 2de deneysel türü yaratık gibi şeyler var 4te yok doğaüstü özellikler.

Yok, başka bir sebepten dolayı izlemem gerekti bu bölümü. Merak ettim bu şeylerin mantıklı bir açıklaması var mı yoksa mistik şeyler mi diye.

• Sırf lady gaga yüzünden diziye başladım 2. Sezona başlayacagım better call soulu bitirince, yalnız buradaki 4. Sezon hakkında olumsuz yprumlar yüzünden çekimserim açıkcası..1. Sezon gayet güzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.Sezon gerçekten mükemmel başladı herkese tavsiye ederim 4.sezonda çok sıkılmıştım başından beridir ama bu sezon çk hoşuma gitti. 2.Sezon'dan bile güzel konu yapmışlar.

Jessica Lange'nin olmayışı biraz hissettirdi ama konu o kadar güzel ilerledi ki lady gaga rolüne tam oturmuş.

Bölümü izlemediysen okumaya devam etme , Dizi sonunda eski atmosferine geri dönmüş. 2.Sezondan sonra korku ve gizem öğelerini tamamen çıkarılmıştı dizide ancak bu sezonla korku atmosferi oldukça arttırılmış ve dizide oldukça büyük bir gizem hakim. ilk iki sezondaki gibi ilk bölümden pek bir şey anlamadım. Çok karışık senaryo ama 2.sezondan daha iyi. geçmişe dönüp bazı olayların açıklanması vs. her şeyiyle güzel ve sanırım 1.sezon'da neden ölülerin evden çıkamıyacağı da açıklanacak. Çünkü bu sezonda da hotelde ölen hotelde kalıyor. Elizabeth hariç. Karakterler tam oturmuş. bakalım 1.sezonla nasıl bir bağlantı kurulacak. ve sanırım Jessica Lange 1.Sezondaki garip yan komşu Constance rolüyle gelebilir çünkü 1.sezonla bağlantı olacağı söyleniyor.

• işin içine biraz polisiye girince, dizi level atladı resmen.

2.sezon dışında sevmemiştim diziyi.

5.sezon bence en iyi sezonu olacak.

• 5. sezon yorumlarını iyi olmasına sevindim. Benim için sıralama en iyi sezon 1. ondan sonra 2. sezon.. 3. cadılı sezon kötüydü, sıkılarak izledim bu nedenle 4. sezonun yorumları kötü olunca hiç bulaşmadm ama 5. sezonla doncecegim gibi.. forum yanılıyor olamaz :)
  • 2.sezon gercekten efsaneydi, 5 de cok güzel basladı :)

• 2.bolumu dun izledim uzun bolum yapmislar. gayet guzel gidiyor.

lady gaganin vucuduna hayran oldum, gecen senin pislik cocugu yine gelmis pislik rolunde yeni manitasi oldu lady gaganin.ulan sevgilisi yakisikliydi o birakilip manyak cocukla birlikte olunur mu ? adam bide gay ustelik. bizim otelin sahibi oglana cok guldum ilk defa gercekten kotu rolde olcak bu sezonda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

2.bolumu dun izledim uzun bolum yapmislar. gayet guzel gidiyor.

lady gaganin vucuduna hayran oldum, gecen senin pislik cocugu yine gelmis pislik rolunde yeni manitasi oldu lady gaganin.ulan sevgilisi yakisikliydi o birakilip manyak cocukla birlikte olunur mu ? adam bide gay ustelik. bizim otelin sahibi oglana cok guldum ilk defa gercekten kotu rolde olcak bu sezonda.

Otel sahibi sağlam oyuncu hocam ya her sezon damgasını vuruyor. 4. Sezondan sonra bu iyi olcak gibi

• Sezon 1 güzeldi 2 efsaneydi. 3 biraz altta kaldı 4. sezonu ise yarısında bıraktım. Bu sezona ilk bölümden itibaren başladım ve çok güzel gidiyor. Özellikle bu bölüm 5x04 harbi harbi güzeldi. Ama forumda pek izlenmiyor sanırım. Konuyu açan arkadaş bile ilgilenmiyor
  • Dizi altıncı sezon onayını aldı.
  • 1. sezondan sonra en çok hoşuma giden sezon 5. sezon oldu.
  • şu isveçli kızlara bayılıyorum yaw.

• Hotel için ayrı konu neden açılmadı?

Şimdilik dizi güzel gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

şu isveçli kızlara bayılıyorum yaw.

Bi içim sular hocam zaten birisi Smallville de Kara El di.

Dizide başrolümüzün eşine, Gaga'nın şu an ki sevgilisine acayip uyuz oluyorum. Keşimiz iki bölümdür yok. Otel sahibi de çok nadir görünüyor halbuki bunlar önceki sezonları taşıyan karakterler.

Özellikle Otel sahibi bu sezon hem çok farklı hem muazzam bi oyunculuk ortaya koyuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fortescue

quote:

Dizide başrolümüzün eşine, Gaga'nın şu an ki sevgilisine acayip uyuz oluyorum. Keşimiz iki bölümdür yok. Otel sahibi de çok nadir görünüyor halbuki bunlar önceki sezonları taşıyan karakterler.

Özellikle Otel sahibi bu sezon hem çok farklı hem muazzam bi oyunculuk ortaya koyuyor.

kara değil o kız.

buydu;

http://www.imdb.com/name/nm0888882/?ref_=tt_cl_t7

• quote:

quote:

quote:

kara değil o kız.

buydu;

http://www.imdb.com/name/nm0888882/?ref_=tt_cl_t7

Oha ben bu dizi, smallville, bitten hep aynı kız sanıyordum şaşırdım

• quote:

Sezon 1 güzeldi 2 efsaneydi. 3 biraz altta kaldı 4. sezonu ise yarısında bıraktım. Bu sezona ilk bölümden itibaren başladım ve çok güzel gidiyor. Özellikle bu bölüm 5x04 harbi harbi güzeldi. Ama forumda pek izlenmiyor sanırım. Konuyu açan arkadaş bile ilgilenmiyor

Evet katılıyorum. Keşke konuyu devretse. başlık bile değişmemiş.
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.