Şimdi Ara

İstanbul - İzmir yolu Çanakkale üzerinden nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
2
Favori
70.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yakın zamanda İstanbul' dan İzmir' e gitmek istiyorum ama bu sefer her zaman gittiğim Körfez - Yalova - Bursa - Balıkesir istikametinden ziyade Çanakkale üzerinden İzmir' e geçmeyi düşündüm.
    Başlangıç noktası Beylikdüzü olacak.

Tam olarak güzergah nedir? Yol durumu nasıl? Dahamı uzun ? Arada bir feribota binme mecburiyeti var sanıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ayrıca yol bozuksa hiç girmem kesinlikle. Bildiğim yoldan giderim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demon -- 11 Ağustos 2011; 20:23:38 >

• selamlar...
    merhabalar forum ahalisi
    Önümüzdeki cuma akşamı bende kardeşimle İstanbul sarıyer den başlayıp gelibolu lapseki feribot güzergahını kullanıp balıkesir Akçay a gideceğiz ve yaklaşık hesaplarıma göre 90-100 km daha ekonomik olacak
    tabii iş için bir abimiz oradaki yazlığını sattı ve kalan eşyaları almak için gidiyoruz ve ilk olarak bu güzergahı değişiklik olsun diye terch ettik ama sizlerden biraz bilgi alayım dedim
    daha önce bu yolu kullanmış olan arkadaşlar yol durumu nedir yaklaşık kaç saat sürer ve geliboluda çok fazla feribot için araç trafiği olur mu ben ido ya ait bir sefer bulamadım acaba hangi saatler arası seferler mevcut ve bu seferleri hangi firma düzenliyor
    ve ücretleri hakkında bilginiz varmı
    yazarken biraz araştırdım ve gestaş diye bir firma buldum devletin yetkilendirdiği bir firmamı özel mi ?
    http://www.canakkaletravel.com/feribot.htm
    yoksa hiç uğraşmadan körfezi mi dolaşayım?
    tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler...

• Gerçi konu baya kök salmış ama bu başlık altında olsa daha yakışıklı olurmuş.
    http://forum.donanimhaber.com/forumid_2085/tt.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.