Şimdi Ara

Call of Duty 9: Iron Wolf ?!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
8.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Call of Duty serisinin 8. üyesi çıkmadan 9.sunun söylentileri çıktı! Xbox oyuncularının buluştuğu forum playformu Se7enSins.com'da, Xbox Live üzerinden bazı görüntü ve videolar yayınlandı.

Forumun üyelerinden "iHc James" adlı kullanıcının arkadaş listesinde, Xbox Live'daki bazı Treyarch çalışanları da bulunuyormuş. Kullanıcının yayınladığı görüntü ve videolarda, Treyarch çalışanlarının "Project Iron Wolf" ismindeki yeni yapımlarını test ettikleri görünüyor. Treyarch'ın Activision çatısı altında olduığunu düşünürsek sıradaki Call of Duty'i yine Sledgehammer değil, Treyarch yapacak gibi gözüküyor.

Görüntülerin yanı sıra aynı kullanıcı, YouTube'a bazı videoları da yükledi. Ancak videolar, Activision aracılığıyla YouTube'dan kaldırıldı. Görüntülere, güncellemelere ve yeni videolara http://buradan ulaşabilirsiniz.

• yuhh diyorum adamlara bak yaa :)
  • Normal, anca tamamlarlar oyunu.
  • İyi oldu bu.. 2 yıl boyunca MW oynamayacağım anlamına geliyor.. Treyarch gene batıracağı için benim açımdan güzel haber.. Black Ops rezilliği yetti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

İyi oldu bu.. 2 yıl boyunca MW oynamayacağım anlamına geliyor.. Treyarch gene batıracağı için benim açımdan güzel haber.. Black Ops rezilliği yetti.

Aynen katılıyorum.
    Project Iron Wolf'muş.
    Angut Treyarch.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thepunisherWZ -- 11 Ağustos 2011; 4:10:24 >
  • Erdo4
    11.08.2011 04:03:42

o rezillik boşuna 25 m satmadı
  • Şu call of dutye laf soylendiğinde satış fiyatlarını öne sürüp durmayın.
    BF2 Bad Companye kadar call of duty e rakip başka savaş temalı FPS oyunumu vardı ?

Kimse callof dutye kaka oyun demiyor zaten aynı grafik motorunla devamlı oyun çıkarmasından şikayetçi Battlefield ın yaptığı gibi yenilikçi olsa fenamı olur sonuçta call of dutyide para verip oynayan gene biziz herkes parasının karşılığında daha iyisini ister.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metodiew3

Şu call of dutye laf soylendiğinde satış RAKAMLARINI öne sürüp durmayın.
    BF2 Bad Companye kadar call of duty e rakip başka savaş temalı FPS oyunumu vardı ?

Kimse callof dutye kaka oyun demiyor zaten aynı grafik motorunla devamlı oyun çıkarmasından şikayetçi Battlefield ın yaptığı gibi yenilikçi olsa fenamı olur sonuçta call of dutyide para verip oynayan gene biziz herkes parasının karşılığında daha iyisini ister.

+1
  • normaldir o kadar para kazanıyolar
    ufak birkaç değişikle sat fanboylara illaki alan olur
  • Normaldir bir oyun en az iki yılda yapılır eğer arkad bişey olmıçak sa başka tabi ama ben her zaman treyach call of un çirkin yüzü olarak görmüşümdür ne o ıron wolf
  • WTF?
  • videolar kaldırılmadan izleyen var mı?
  • vee treyarch ilk dlcsini duyurdu :D
  • Cikacagi garanti oldugu icin sasirmiyorum ve simdiden bunuda beklemeye basliyorum:)))))))
  • metodiew kardeş dediklerinde doğru activision yeni oyun motoru yapsa hiç fena olmaz ama şimdiki motorda gayet ii adamlar taa cod başından beri geliştiriyorlar motoru ilk codlara bak son coda bak bayaa fark var motor eskidi evet ama bnce gayet ii bi motor bf motoru değiştirdi çünkü codu geçmek istio sen zannediyomusun 25 milyon satsa adamlar motoru değiştirir zaten tutmuş oyun zaten satıyo niye değiştirsin cod seriside daha az satmaya başlarsa eğer o zmn değiştirir motoru ki kaldıki bnce grafiklerin bi eksikliği yok bf grafikleri kesinlikle daha ii ama cod serisinin de gayet ii
  • haberleri bukadar erken çıktığına göre akılları başlarına gelmiş aynı oyunu yapmayacaklar :D
  • arkadaşlar daha ne olduğu tam olarak belli değil firmayı yerden yere vurmuşsunuz :) Tamam treyarch'ın cod'ları İW ın yapımlarına göre kötü ama sonuçta oynuyoruz :)
  • Burası fanboy dolmuş gene. Call of Duty'i küçümseyenler falan. Battlefield fanboyuysanız Call of Duty haberinde ne arıyosunuz kardeşim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Burası fanboy dolmuş gene. Call of Duty'i küçümseyenler falan. Battlefield fanboyuysanız Call of Duty haberinde ne arıyosunuz kardeşim?

Değerlendirme için olmasın? Ama tabi sen tutturmuşsun CoD diye,belki bu yüzden hayatında hiç Bf bile oynamamışsındır.
  • belkide iron wolf projenin şifreli yani kod adıdır :) çünkü bir sonraki oyun black ops 2 olacak diye biliniyor
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.