Şimdi Ara

tropico 4 (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
7
Favori
73.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam önceki sayfaların birinde patch var onu yüklemeyi dene
  • Bu Yeni Pacht İçin İleç Varmı Ona Göre İndircemde.
  • arkadaşlar ing. çok iyi değil . bazen ne yapmam gerektiğini anlamıyorum. bunlarla ilgili bi kaynak var mı int.te? ben bulamadım.
  • ya arkadaşlar benim oyunda sürekli "...has become criminal", "...has become rebel" diye yazılar çıkıyor. 2 tane armoury kurdum, adada high-school var ama armoury'ler hiç dolmuyor (hiç çalışanı yok). 1 tane polis karakolu yaptım en kırmızı yere. yeniden yapmayı seçtiğim zaman hiç bi yer kırmızı olmuyor ama "...has become criminal" yazısı sürekli geçiyor.. hadi geçti diyelim ; hapishane de var nasıl bulup tutuklayabiliriz? Ayrıca bir diğer soru da; adaya collage yapıcam ama önceki oyunlarda denedim; hiç collage mezunu olmadığı için buraya hiç öğretmen gelmiyor. Dolayısıyla adada üniversite mezunu hiç olmuyor. Böyle olunca da general yoook,doktor yoook :(
  • yurtdışından transfer edebilirisn yüklü bir para karşılığında....
    Yapman gereken bir ilkokul ve Ortaokul..Oyunun başında bir kaç tane yüksekokul mezunu adam göçüyor adaya..Bunları kullanarak üniversitede öğrenci yetiştirmen lazım..
    Anlayacağın en alt eğitim düzeyinden herkese eğitim vermen lazım.
    Yoksa hem Askeriyede hem de başka kurumlarda çok sıkıntı yaşarsın. Ayrıca herkes rebel olur
  • sağol kardeşim ama başka bir sorum daha olacak, bilmemkim suç işledi diye yazı çıkıyor, bunları nasıl bulup hapse atabilirim?
  • Rica ederim.
    Tam hatırlamıyorum ama bilgi menülerinde kişilerle ilgili bilgiler yer alıyordu..Orda olması lazımdı.
  • çok sağol
  • Rica ederim. İyi oyunlar.
  • takip
  • arkadaşlar tropico 4 oynamaya malesf yeni başladım oyun oynarken fabrikayı kuruyorum fabrikanın üstün üstü kırmızı çizili çuval gibi bişey çıkıo ve sanırım uretım duruo yardım edebilecek var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cambaz5454

arkadaşlar tropico 4 oynamaya malesf yeni başladım oyun oynarken fabrikayı kuruyorum fabrikanın üstün üstü kırmızı çizili çuval gibi bişey çıkıo ve sanırım uretım duruo yardım edebilecek var mı

.s .s

tropico 4

• quote:

quote:

arkadaşlar tropico 4 oynamaya malesf yeni başladım oyun oynarken fabrikayı kuruyorum fabrikanın üstün üstü kırmızı çizili çuval gibi bişey çıkıo ve sanırım uretım duruo yardım edebilecek var mı

.s .s

tropico 4

Hocam eğer hammadde üretmiyorsanız ithal etmeniz gerekiyor, ufak pencerede manage'e tıkladıktan sonra allow imports diye bir seçenek olması lazım ithalat için

• quote:

Orijinalden alıntı: ogz2232

Hocam eğer hammadde üretmiyorsanız ithal etmeniz gerekiyor, ufak pencerede manage'e tıkladıktan sonra allow imports diye bir seçenek olması lazım ithalat için

teşekkürler
  • beyler bayanlar oyunun 1.03 yamasını bulmak kolayda oyunun dlc paketleri çıktı 3 tane quick-dry cement , platandor , junta bu dlc paketlerini herhangi bir yerden bulup indirmeyi başarabilen yükleyebilen var mı ? varsa nereden indirdi bizede link verebilir mi teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulashoca41

beyler bayanlar oyunun 1.03 yamasını bulmak kolayda oyunun dlc paketleri çıktı 3 tane quick-dry cement , platandor , junta bu dlc paketlerini herhangi bir yerden bulup indirmeyi başarabilen yükleyebilen var mı ? varsa nereden indirdi bizede link verebilir mi teşekkürler

aynen; bu dlclerle ilgili bilgi yardım vs. pls..
  • beyler bu oyunu yeni kuruyorum product key istiyo bulamadım pm geçebilirmidsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayernM

beyler bu oyunu yeni kuruyorum product key istiyo bulamadım pm geçebilirmidsiniz?

Hocam oyunun internetle olan bağlantısını keserseniz (firewall aracılığıyla olabilir) cd-key istemeden oyunu açabilirsiniz.

Ayrıca DLC'ler malum yerlere düşmüş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogz2232

quote:

Orijinalden alıntı: BayernM

beyler bu oyunu yeni kuruyorum product key istiyo bulamadım pm geçebilirmidsiniz?

Hocam oyunun internetle olan bağlantısını keserseniz (firewall aracılığıyla olabilir) cd-key istemeden oyunu açabilirsiniz.

Ayrıca DLC'ler malum yerlere düşmüş.

dostum dlc nedir yapamadım yaa nerden keseceğimi bulamadım yani
  • Denetim masasından ağ bağlantısını devre dışı bırakıp öyle girin
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.