Şimdi Ara

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.814
Cevap
151
Favori
1.029.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    339tl

Hepa 12 1400w

Alınırmı arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Bosch BGS6PRO4 modeli hakkında ne düşünüyorsunuz. Bu fiyata uygun mudur? Alternarif daha iyisi var mıdır?
  • Oscar Heykeli kullanıcısına yanıt
    Aşağı yukarı aynı zaten çok önemli bir farkı yok hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. :)

• the turk T kullanıcısına yanıt
    Malzeme kalitesi bence mükemmel. Bana biraz hantal ve kaba geliyor bu ürün ancak iyi bir emişe sahip olduğu kesin. Ancak şunu söylemem gerekir ki sensör arızası yaratabilme riski fazla malesef. Bir de benim fikrimce 1400 - 1500 ₺ değer bir ürün değil gibi maks. 1200-1250 civarı olmalı. Birde electrolux ultracaptic serisine bakın. O da biraz hantal gibi ancsk gövdesi daha küçük ve yeni nesil toz ayırma sistemi var. Emiş gücü de Bosch tan az değildir ancak makineyi denemenizde fayda var.

Elektronik marketlerde incelerseniz eğer Bosch ta eski tip silindir filtre var ve ne yazıkki bu filtre ileride emiş gücü kaybına sebep olmakla birlikte zamanla deforme de olup filtreleme seviyesini de düşürmekte. Ha birde otomatik filtre temizleyici sistem olsa bile sizinde zaman zaman o filtreyi temizlemek gibi bir zorunluluğunuz var çünkü emiş gücü düşüyor. Bu temizlikte hiç kolay değil malesef.

Dediğim gibi siz bir deneyin en çok hangi makineye ısınırsanız onu tercih edin.

Birde electrolux modeli zucanimal+ olursa daha iyi olur çünkü en iyi performans bu modelde.

Alternatif olarak rowenta silence force modellerine de bakabilirsiniz. Onlarında emiş gücü sessizlik bakımından memnun müşterisi fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizata06

quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Heykeli

Arkadaşlar 1000 tl ye kadar çıkmayı düşünüyordum ama vazgeçtim. 750 800 tlye kadar toz torbasız sessiz ve yeteri kadar güçlü bir süpürge arıyorum. Ayrıca ekstra turbo ucu ve saptan kumandalı olursa güzel olur. Var mı bir tavsiyeniz ?

Hala almadıysanız eğer anilck arkadaşa söylediğim gibi philips 9923 tam istediğiniz model ancsk saptan çalışma mevcut değil. Çok erzem bir ihtiyaçta değil yani :)

Bu arada teknosa turuncu indirimde 699₺ ye düşmüş bence elinizi çabuk tutun bir değerlendirin yoksa makineyi bu fiyata bulmanız zor :D

uzun zamandır takipteydim haftasonu foruma bakmakta aklıma gelmedi gitti o fiyata birdaha zor böyle fiyattan çıkması

• quote:

Orijinalden alıntı: efka_vasi

Bende uzun süre kararsızlık içinde kaldıktan sonra bu sayfada gördüğüm arnica tesla premium toz torbasız modelini gördüm özelliklerine baktım philips marathondan daha iyi geldi. Fiyat olarak internette 550 600 civarında bende 580tl ye aldım. Çok tereddütlüydüm. Eski makinemiz hiç çekmiyodu. Bugün geldi kargo ve ilk dememizi yaptık. Süpürge max. çalışırken dahi inanın hiç ses yok. Hanım ilk çalıştığında çekmediğini sandı ama haznede tozlar uçuşmaya dolmaya başlayınca şok oldu. Çıkan toza inanamadı biz hiç süpürmüyomuşuz evi dedi. Başlıklardaki hava çekim sesi motor sesinden çok geliyo halıdan çekince. İlk kullanım sonunda tek sorunlu olarak gördüğüm yer hazne üst kapağı kilitli olmasına rağmen kolay çıkıyo tersten açarsan. Birde tutma sapındaki kumanda düğmelerine alışkın olmadığımızdan muhtemelen habire ya kapattık ya da kıstık çekim gücünü. Şu an için philipse 800 900tl vermediğim için kendimi şanslı hissediyorum. Çünkü bu performanstan fazlasını vereceğini düşünmüyorum. Çünkü iyi ki bu süpürgeyi görmüşüm ve almışım umarım sorunsuz kullanırız. Kablosu fişe taktık ve tüm evi süpürdük her yere yetişti. 8mt gayet yeterli bir uzunluk. 800 900 verecekseniz bence bu süpürgeyi de ihmal etmeyin derim. 200 300 tl cebinizde kalmış olur. Haznesini boşaltmadım yarın görselini atarım. Hazneyi görünce toz içinde yaşıyormuşuz da haberimiz yok dedim hanıma.

hocam bende yorumlardan yola çıkarak bu makinayı merak ediyorum siz alalı baya oldu bi değerlendirme alabilirmiyiz.

• Arkadaşlar Yıllardır hurdalarla boguşmaktan bıktım. eski kız arkadaşım aşırı saç döküyordu .ayrılalı 3 ay oldu her hafta temizlik yapıyorum izinli günümde ama halen bir yerlerden saçı çıkıyor. halıyı bildiginiz aldım parçalama ugruna minik telli fırçayla kazıdım ama halen kılcal kıllar felan var bir türlü gitmiyor. yeni kız arkadaşımda aynı sorun o da evi batırıyor. ben saç tellerini yok edebilecek bir elaktirik süpürgesi bakıyorum. fiyat olarak hiç bilmiyorum bakıyorum 1500 tl yede var 300 e de var hiç anlamam saç tellerini alıcak yok edicek bir makine ne önerirsiniz.?
  • Merhaba, uzmanlara bir sorum var. Aşağıdakilerden hangisini almalıyım sizce?

Aslında birisi toz torbalı birisi ise su, kategorileri farklı ama hiç anlamıyorum. Hangisini önerirdiniz? Ya da bu paraya biraz daha ekle şunu al dediğiniz model var mı?

http://www.istanbulbilisim.com.tr/philips-fc9923-07-marathon-ultimate-elektrikli-supurge-fiyati,171849.html

http://www.istanbulbilisim.com.tr/nilfisk-elite-energy-classic-toz-torbali-supurge-fiyati,160887.html

• Philips 9923 almaya karar verdim. Teknosaki gibi 699 liraya dusmesiniz bekliyecez artik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaiNStreaM

Bugün alındı. Sağolsun forum araştırmalarım sırasında enplus'da kampanya olduğunu duydum ve miele c3 complete powerline 1600W süpürgeyi 699 TL'ye kaptım. s8310'un birebir aynısı olduğunu söyleyebilirim. Çekim gücü bile neredeyse aynı. Tawsiye ediyorum. Miele'den şaşmayın.

aldığınız mielenin hangi modeli? ayrıntılı yazabilir misiniz?
  • Son sayfaları okudum ama bazı yanlış bilgilendirmelere ulaştım. Özellikle Arnica'larda sanırım C/P ile yapılan bir yanlışlık, web sitelerinde yayılmış.

Arnica Terra serisinde sadece Green, A sınıfı enerji tüketimine sahip, diğerleri D. Terra Green ve Tesla serilerinde enerji tüketim 750w, ancak çekiş 230w.

Bu bilgiye eriştikten sonra, motoru teklemeye başlayan 8 yıllık Philips Marathon süpürge yerine yine Philips Marathon almaya karar verdim. N11 üzerinde çeklerle 800 civarına mal edilebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qzwxec

Son sayfaları okudum ama bazı yanlış bilgilendirmelere ulaştım. Özellikle Arnica'larda sanırım C/P ile yapılan bir yanlışlık, web sitelerinde yayılmış.

Arnica Terra serisinde sadece Green, A sınıfı enerji tüketimine sahip, diğerleri D. Terra Green ve Tesla serilerinde enerji tüketim 750w, ancak çekiş 230w.

Bu bilgiye eriştikten sonra, motoru teklemeye başlayan 8 yıllık Philips Marathon süpürge yerine yine Philips Marathon almaya karar verdim. N11 üzerinde çeklerle 800 civarına mal edilebiliyor.

siz aldınızmı çok kararsız kaldım bir tarafda tesla premium u öven 9923 philips denn bir farkı yok diyen de var aman ha arnica tesla dan uzak durun mutlaka kendini kanıtlamış philips alın diyende yarı fiyat da olsa uzak kalın diyen de var siz ne yaptınız aldıysanız ne kadara hangi modeli aldınız rica etsem cevaplarsanız.Şu anda h.b. dada n11 de en ucuz 880 lira gibi fiyatlarda teşekkürler....

• http://www.vatanbilgisayar.com/electrolux-ultrasilencer-zusorigdtr-a-sinifi-torbali-elektrikli-supurge.html
    Bu urun nasildir? Cekis gucu nasildir?

• quote:

Orijinalden alıntı: incites
    siz aldınızmı çok kararsız kaldım bir tarafda tesla premium u öven 9923 philips denn bir farkı yok diyen de var aman ha arnica tesla dan uzak durun mutlaka kendini kanıtlamış philips alın diyende yarı fiyat da olsa uzak kalın diyen de var siz ne yaptınız aldıysanız ne kadara hangi modeli aldınız rica etsem cevaplarsanız.Şu anda h.b. dada n11 de en ucuz 880 lira gibi fiyatlarda teşekkürler....
    Henüz almadım, evdekiler elektrik süpürgesini domates gibi görerek almak istediler. Fırsat bulduklarında model seçecekler, ben de sipariş vereceğim.
  • Arnica teslayi bilmem ama 150 TL ye aldığım arnica jumbo sulu süpürgeyi yaklaşık 10 yildir kullaniyorum daha hic arıza yapmadı hicbir parçası kirilmadi ve her seferine yıkanmasına rağmen daha orijinal filitrelerini kullanıyorum ayni supurgeden annemede hediye almistim ondada bir sorun olmadi fakat sulu süpürgenin zahmetinden dolayı birkaç güne kadar buradan duyup arastirdigim arnica terra premium siparişi verecegim insallah arnica almak isteyenlere tecrubemi yazmak istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: stunc

Arnica teslayi bilmem ama 150 TL ye aldığım arnica jumbo sulu süpürgeyi yaklaşık 10 yildir kullaniyorum daha hic arıza yapmadı hicbir parçası kirilmadi ve her seferine yıkanmasına rağmen daha orijinal filitrelerini kullanıyorum ayni supurgeden annemede hediye almistim ondada bir sorun olmadi fakat sulu süpürgenin zahmetinden dolayı birkaç güne kadar buradan duyup arastirdigim arnica terra premium siparişi verecegim insallah arnica almak isteyenlere tecrubemi yazmak istedim.

hocam alırsanız mutlaka yorumlarınızı bekliyorum
  • Gittigidiyorda 850 tl gozukuyor 9923 modeli. %5-10 indirim ve 75 world puan ile 700 kusure geliyor uygun gibi geldi. Gg de satan firmanin da puani yuksek gibi guvenilir mi ne dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: anilck

Gittigidiyorda 850 tl gozukuyor 9923 modeli. %5-10 indirim ve 75 world puan ile 700 kusure geliyor uygun gibi geldi. Gg de satan firmanin da puani yuksek gibi guvenilir mi ne dersiniz?

Guvenilirlik ve kargo çalışanlarının o kutuya nasil bir muamele edecekleri konusu benim de kafam da deli sorular oluşturuyor...Yoksa fiyat cok iyi ben bir de hafta sonu indirimlerini bekliyorum kısmetse...

• Hayirlisi artik hocam alalim gecelim :) bugun world kart ve % icin son gun olabilir diger ay ne indirim olur bilmiyorum

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.