Şimdi Ara

Zihinsel Engelli Öğretmenliğini Tercih Edenler Buraya Toplanıyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
10.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: just me

şu eskişehir osmangaziyi çok kişi yazmamıştır umarım çok düşük bi olasılık ama...ben trakya 2. öğretime bile razıyım ama olmayabilir sıralamam 88bin

Trakya'da 4 bin öndesin dostum,ümidini kesme bence.bu yıl sınava ablam da girdi ve o 111 bininci oldu ama onun bile umudu var,senin hayli hayli olsun

• ABOVV zor meslek
  • Herkese selam DH, Bu yıl sadece ygs'ye girdim ve YGS'den tercihlerimi yaptım.Zihinsel engelli öğretmenliğini istiyorum ve tercihlerim de bu yönde oldu.Tercihlerimi,puan ve sıralamamı paylaşıyorum.Lütfen siz de tercihleriniz arasında zihinsel engelli öğretmenliğine yer verdiyseniz burada paylaşın ve kaç kişi olduğumuzu,şansımızı falan görelim.Bunun yanında yorum yapmak da serbesttir.

puanım 414

sıralamam 71700

Zihinsel Engelli Öğretmenliğini Tercih Edenler Buraya Toplanıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojo Moog -- 10 Ağustos 2011; 9:04:52 >

• BENDE ZİHİNSEL ENGELLİLER TERCİH ETTİM..Sen KTÜ desin bende Samsunda galiba bu yıl
    sıralamam 68,000
    1-19 mayıs (55,000)
    2-19 mayıs iö(78,000)
    3-KTÜ (61,000)
    4-KTÜ İÖ (83,000)
    5-OSMANGAZİ İÖ (YENİ)
    6-SELÇUK İÖ(76,000)
    7-SAKARYA İÖ (YENİ)
    8-İZZET BAYSAL İÖ(79,000)
    9-KARAELMAS (71,000)
    10-KARAELMAS (89,000)
  • şu eskişehir osmangaziyi çok kişi yazmamıştır umarım çok düşük bi olasılık ama...ben trakya 2. öğretime bile razıyım ama olmayabilir sıralamam 88bin
  • İnşallah kazanırsınız önünüz açık bu meslekte
  • quote:

Orijinalden alıntı: 71matador71

BENDE ZİHİNSEL ENGELLİLER TERCİH ETTİM..Sen KTÜ desin bende Samsunda galiba bu yıl
    sıralamam 68,000
    1-19 mayıs (55,000)
    2-19 mayıs iö(78,000)
    3-KTÜ (61,000)
    4-KTÜ İÖ (83,000)
    5-OSMANGAZİ İÖ (YENİ)
    6-SELÇUK İÖ(76,000)
    7-SAKARYA İÖ (YENİ)
    8-İZZET BAYSAL İÖ(79,000)
    9-KARAELMAS (71,000)
    10-KARAELMAS (89,000)

hayırlı olsun matador bir aksilik olmazsa ben de yerleşebileceğimize inanıyorum

• quote:

şu eskişehir osmangaziyi çok kişi yazmamıştır umarım çok düşük bi olasılık ama...ben trakya 2. öğretime bile razıyım ama olmayabilir sıralamam 88bin

zihinsel engellilerin kontenjanı 150 kişi civarı artırıldı bu yönden şansın yüksek ama bu bölümün revaçta olması puanları gittikçe yükselteceğe benziyor..Sıralamam 68,000 ama benim bile kuşkularım var hala

• Bende yazdım Maltepe Üniversitesi, vakıf okuyacağım artık benim hedefim lys idi ama sonradan değiştirdim hedefimi ygs düşük olduğu için mecbur vakıf. Olsun ama mutluyum yine
  • bu alandaki potansiyel hakkında size facebook sayfası göndeiyorum inceleyin

LINK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Solu -- 10 Ağustos 2011; 17:53:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Solu

bu alandaki potansiyel hakkında size facebook sayfası göndeiyorum inceleyin

http://tr-tr.facebook.com/pages/ZİHİNSEL-ENGELLİLER-ÖĞRETMENLERİ/11572394745

sayfaya ulaşamıyo,potansiyelimizi öğrenmek bizim de hakımız

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazan

Bende yazdım Maltepe Üniversitesi, vakıf okuyacağım artık benim hedefim lys idi ama sonradan değiştirdim hedefimi ygs düşük olduğu için mecbur vakıf. Olsun ama mutluyum yine

hayırlı olsun yıllık nekadar ödeyeceksin hocam?
  • mesajı düzelttim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mojo Moog

quote:

Orijinalden alıntı: Hazan

Bende yazdım Maltepe Üniversitesi, vakıf okuyacağım artık benim hedefim lys idi ama sonradan değiştirdim hedefimi ygs düşük olduğu için mecbur vakıf. Olsun ama mutluyum yine

hayırlı olsun yıllık nekadar ödeyeceksin hocam?

Burslu gelir umarım %50 ve %25 yazdım. Burssuz 16bin küsür hocam.
  • Arkadaşlar nerelerde çalışma imkanınız var, ismini duydum ama hep merak etmişimdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteransoldier

Arkadaşlar nerelerde çalışma imkanınız var, ismini duydum ama hep merak etmişimdir

yukarıda arkadaşın facebook olarak verdiği linke bakarsan ne kadar iş imkanı olan bi bölüm olduğunu anlarsın
    Devlette 0 puan ile atanır özelde minimum 3000 tl ile işe başlarsınız..Üniversitede eğitim verecek kişi azlığından üniversitede kalıp eğitim görevlisi rahatlıkla olabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mojo Moog

quote:

Trakya'da 4 bin öndesin dostum,ümidini kesme bence.bu yıl sınava ablam da girdi ve o 111 bininci oldu ama onun bile umudu var,senin hayli hayli olsun

içimi ferahlattın valla çok sağol umarım girebilirim çok istiyorumablanada bol şans umarım oda yerleşir

• Sizin yazacaginiz okullarda 1 sene hazirlik var mi arkadaslar?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar nerelerde çalışma imkanınız var, ismini duydum ama hep merak etmişimdir

yukarıda arkadaşın facebook olarak verdiği linke bakarsan ne kadar iş imkanı olan bi bölüm olduğunu anlarsın
    Devlette 0 puan ile atanır özelde minimum 3000 tl ile işe başlarsınız..Üniversitede eğitim verecek kişi azlığından üniversitede kalıp eğitim görevlisi rahatlıkla olabilirsiniz

özürlü çocuklarla uğraşmak kolay değil, 3000tl için değmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rotflmao

quote:

quote:

özürlü çocuklarla uğraşmak kolay değil, 3000tl için değmez.

Sen bu isi para olarak goruyorsan 10 milyarda azdir bu ise göre

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.