Şimdi Ara

Battlefield 3 Türkiye Fiyatı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
8.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

fiyatı çok uçuk kaçık olmazsa battlefield 3 almayı düşünüuyorum yanlız Türkiye fiyatı nedir haberim bir bilgim yok her hangi bişey açıklandımı açıklanmadıysa tahmini bi fiyat söylebilirmisiniz yani şu aralıklarda olur şeklinde

• Oyuna 70 80 lira dokmeyin. Forumdan nazmi adinda bir arkadasla tanistim. Saolsun crysis 2 yi 60 dolar yerine sadece 25 dolara(35TL) ye aldim. Sitesi :www.cdkeyshere.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

Oyuna 70 80 lira dokmeyin. Forumdan nazmi adinda bir arkadasla tanistim. Saolsun crysis 2 yi 60 dolar yerine sadece 25 dolara(35TL) ye aldim. Sitesi :www.cdkeyshere.com

Bu gibi arkadaşlar birkaç ay sonra gelip forumlarda "O kadar oyun alıyoruz en büyük korsanın olduğu ülke Rusya'ya özel dille oyunlar çıkıyor, Türkiye'ye çıkmıyor" diye yırtınırlar. Niye Rusya'ya yardım ediyorsunuzki boşuna?

Bir de satışları baltalamak gibi olmasın ama oradan alacağınıza gidin plati.ru'dan alın. Daha ucuza.

@m-99
    quote:

Fiyatlar oyunun popülaritesine göre değil, dağıtıcının politikasına göre değişiyor. Activision'un bütün oyunları 100 tl - 120 tl üzerinden satılıyor.
    EA'nınkiler ise 80 TL. Bu fiyat BC2 zamanında 60'dı fakat EA az bulduğundan 80'e çekti. BF3 de 80den satılır

Şu yorumu okudun mu? Fiyatlar oyuna göre değil yayıncıya göre değişiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harold Finch -- 11 Ağustos 2011; 0:11:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.