Şimdi Ara

Prefabrik ev nasıl olur?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
10
Favori
49.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mimarisi olmayan ilkel betonarme laz müteahhit evlerinin yerine bunlardan yaptırmak daha iyi bence. Arsa varsa prefabrik daha sağlıklı olur. Kocaeli'de yapan yerler var tam yapılı tek katlı 100 m2 ev 42 bin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: legen.(WFI).dary

inşaattan anlamayanlar belli oluyor....130 m2 ev 55 milyar hemde prefabrik....

triplex,5 oda,2mutfak,2tuvalet,1banyo,1 teras,2balkon yaklaşık 300m2 evi 70 milyara yaptırdık......arsa 30a30 15 milyara aldık...toplamda 85 milyar

atma ziya

300m2 3 katlı ev 70 milyar olsa

ohooooo önüne gelen villa dikerdi 2 katlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemfb12

böle oluyo gayaet güzel ve şirin

Bir kasırgada Amerika nın diğer ucundan topluyorlar eşyaları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEŞELİMEŞEODUNU

quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

quote:

Orijinalden alıntı: ZurnaBey

aslında kafaya yatıyor.peki neden yaygın değil ben orasını anlamıyorum.

Şöyle bir evi kim istemezki.arsa varsa bu haliyle kaça çıkar ?

Prefabrik ev yaptırılacaksa böyle bir ev yaptırılmalı, son 3 aydır bu olay benimde kafamda. İstanbulda arsa olayına bir el atmak lazım ama muğlada güzel bir yerimiz var oraya düşünüyorum.

Bazı bilmeyen arkadaşlar için kısaca söyliyeyim; deprem açısından gerçekten çok dayanıklı, öyle kağıt ev felan olduğuna bakmayın 50 yıl gider böyle evler zaten o yenileme olayındada pek problem çıkacağını zannetmiyorum ama hâlen prefabrik konusunda gidip geliyorum.

ailemde bunun çok az daha büyüğü var ama havuz yok.

babama yaptır havuz diyorum teknem var denizim var havuzu ne yapıcam diyor

pis zengin
  • 25binlira dan falan başlıyor.Bunun dezavantajı falan varmıdır?ev diye oturulmaz mı?yada yazlık olarak falan.

• boş arsan varsa iyi.Yoksa nereye koycan evi?
  • var diyelim.ev nasıl olur ben onu soruyorum.olumsuz yanı falan var mı?
  • normal evlere gore daha sıcak oluyor baska bir dezavantaji yok evde ne varsa herşey mevcut.
  • 2+1 prefabrik ev yaptırdık 9.000 tl herşeyi içinde.Mutfakla Oturma odası birleşik.Ne 25.000 TL si..Olumsuz yanı yok yazın sıcak,kışın soğuk geçirmiyor izolasyonunu guzel yaparsalar.
  • Mesajım bulunsun, çok merak ettiğim bir konu. Önemli benim için.
  • Biz de Şile ye prefabrik ev yapacağız,9000 tl ise çok iyiymiş.Zaten sadece yazları kalacağız..
  • Mesaj dinlensin şurada.
  • Benimde merak ettiğm bir konu, dubleks filanda olabiliyo galiba arkadaşlar onların fiyatları nasıldır? Ve bu tür evlerin fiyatlarını öğrenebileceğimiz bir site varmı ?
  • Hep istemişimdir aslında bi prefabrik evim olsa, karavanım olsa diye.

Arsa varsa hazır mis gibi ev. Yap etrafınada bir dönüm bahçe ohh mis
  • Mesajım bulunsun.
  • babam ve annem emekli olunca sahil kasabasına taşındılar.

40 bin liraya çift katlı ev yaptırdılar prefabrik filmlerdeki amerikan evleri gibi.2 araçlık otomatik garaj var bahçede oda fiyata dahil.
    Sadece araziyi düzleyip beton atmak lazım.
  • quote:

babam ve annem emekli olunca sahil kasabasına taşındılar.

40 bin liraya çift katlı ev yaptırdılar prefabrik filmlerdeki amerikan evleri gibi.2 araçlık otomatik garaj var bahçede oda fiyata dahil.

Emeklilikten sonraki en muhteşem yaşam olsa gerek Yazlık bir beldede 30bin liraya arsa, 40bin liraya ev ve taş çatlasa 30bin liraya havuz yapılsa 100bin liraya muhteşem bir yazlık çıkar ortaya
  • bise soracam saglam oluyor mu oyle ise daha bi ev 120 milyar vermeye ne gerek yap otur omur boyu
  • quote:

Orijinalden alıntı: will.i.am

quote:

babam ve annem emekli olunca sahil kasabasına taşındılar.

Emeklilikten sonraki en muhteşem yaşam olsa gerek Yazlık bir beldede 30bin liraya arsa, 40bin liraya ev ve taş çatlasa 30bin liraya havuz yapılsa 100bin liraya muhteşem bir yazlık çıkar ortaya

benimde içim gidiyor. Bir taraf orman bir taraf deniz olan küçük sahil kasabası yazın kafa dinlemeye gelenler oluyor kışın yerliler kalıyor.genelde emekli nüfus

Babam tekne almış 6 bin liraya onunla balık falan avlıyor annem bahçeyle uğraşıyor yavru kangal bulmuşlar bir yerden onu besliyorlar.

İçim gidiyor resmen. arsa büyük ama icradan 25 bin liraya aldılar 2.5 bin liraya beton attırdılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

bise soracam saglam oluyor mu oyle ise daha bi ev 120 milyar vermeye ne gerek yap otur omur boyu

Pek bilgim yok ama yazlık vs. için kullanımlarda sorun yaratacağını sanmıyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.