Şimdi Ara

hepsiburada.com dan alışveriş yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
8.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar hepsiburada.com dan alışveriş yaparsam kredi kartını nosunu filan verecem yani abimin kartıyla. abimi arayıp soruyorlarmı onaylatmak için. 6630 almayı düşünüyorum bugün sipariş verirsem ne zaman gelir ve bozuk olma ihtimali olursa yani bozuk çıkarsa buradaki kvk bayisinden birinemi götürecem. veya ilerde bozulduğunda direk kvk bayisinemi götürecem.

• Ben sürekli hepsiburada dan alışveriş yapıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım.
    Online alışverişte en güvenilir yerlerden biri. Aldığın ürün haftasonuna denkgelmezse 3 gün
    içinde elinde oluyor.
    Eğer tel KVK garantili ise arıza durumunda direk servisine gideceksin.
  • telefon açıp onay istiyorlarmı yoksa direk gönderiyorlar. burdan almak istememin sebebi abimin kartıyla telciler bana vermiyorlar. birde bugün versem yarın gelmezmi istanbul içindeyim. birde kapıya getirdiklerinde kredi kartının sahibinimi görmek istiyorlarmı yoksa aynı soyisimli bir yakınının kimliğini görseler olurmu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lord987

telefon açıp onay istiyorlarmı yoksa direk gönderiyorlar. burdan almak istememin sebebi abimin kartıyla telciler bana vermiyorlar. birde bugün versem yarın gelmezmi istanbul içindeyim. birde kapıya getirdiklerinde kredi kartının sahibinimi görmek istiyorlarmı yoksa aynı soyisimli bir yakınının kimliğini görseler olurmu.

Banka abini arar "onaylıyor musunuz?" diye. Teslimat bilgileri hangi isme göreyse
    ona verirler sadece. Kredi kartı sahibini görmek istiyorum demezler Senden kimlik
    alılar o kadar. Gizli mi alacaksın ne yapacaksın ablandan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Passenger -- 25 Aralık 2005 10:42:43 >

• hayır telefon acıp onay istemiyorlar.
    ayrıca kapıya zaten kargo firması getiriyor sen kendi adına alırsan telefonu problem olmaz. zaten abinin adına almak zorunda degilsin
  • Kart sahibini bankadan arıyorlar. Hepsiburadan.com, Bidolu.com, Estore.com.tr, İdeefixe'den alışveriş yaptım hepsinde aradılar.
  • Ben bascudadan(3), estore(2) alışveriş yaptım hiç bir problem çıkmadı,Bascudadan aldığım telefon bozuldu ist. gönderdim 1 hafta tamir edildi gönderildi bence bascuda pahalı ama güvenilir..

Ama Alım yapmadan önce bilg. trojan varmı yokmu kont. et..
  • quote:

Orjinalden alıntı: aTTra

Kart sahibini bankadan arıyorlar. Hepsiburadan.com, Bidolu.com, Estore.com.tr, İdeefixe'den alışveriş yaptım hepsinde aradılar.

doğru söylüyorsun bendede aradılar.
  • onu nasıl kontrol edeceğiz? trojan olup olmadığını yani? virüs taraması mı yaptıracağız?

birde sanal kredi kartı diye birşey var. eğer pek güvenmiyorsanız bir tane sanal hesap açtırın onunla alışveriş yapın. işiniz bitince hemen arayıp kapatın hesabı.
    quote:

Orjinalden alıntı: Heroisboceq

Ben bascudadan(3), estore(2) alışveriş yaptım hiç bir problem çıkmadı,Bascudadan aldığım telefon bozuldu ist. gönderdim 1 hafta tamir edildi gönderildi bence bascuda pahalı ama güvenilir..

Ama Alım yapmadan önce bilg. trojan varmı yokmu kont. et..
  • Kayspersky(tavsiye) , panda, nod 32 vs.. yükle ve tarat eğer trojan varsa kredi kartı bilgilerini alırlar.. dikkatli ol..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heroisboceq -- 25 Aralık 2005 12:08:56 >
  • quote:

arkadaşlar hepsiburada.com dan alışveriş yaparsam kredi kartını nosunu filan verecem yani abimin kartıyla. abimi arayıp soruyorlarmı onaylatmak için. 6630 almayı düşünüyorum bugün sipariş verirsem ne zaman gelir ve bozuk olma ihtimali olursa yani bozuk çıkarsa buradaki kvk bayisinden birinemi götürecem. veya ilerde bozulduğunda direk kvk bayisinemi götürecem.
    arıyorlar. sakın abinden gizli veya bulduğun bir kredi kartıyla yapma. direkt kendini içerde bulursun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Revolver40

quote:

telefon açıp onay istiyorlarmı yoksa direk gönderiyorlar. burdan almak istememin sebebi abimin kartıyla telciler bana vermiyorlar. birde bugün versem yarın gelmezmi istanbul içindeyim. birde kapıya getirdiklerinde kredi kartının sahibinimi görmek istiyorlarmı yoksa aynı soyisimli bir yakınının kimliğini görseler olurmu.

Banka abini arar "onaylıyor musunuz?" diye. Teslimat bilgileri hangi isme göreyse
    ona verirler sadece. Kredi kartı sahibini görmek istiyorum demezler Senden kimlik
    alılar o kadar. Gizli mi alacaksın ne yapacaksın ablandan
    abiler,ablalara sormadan alışveriş yapmayın zor durumda kalırsınız kart sahibi akrabanda olsa olmaz...

• 2 hafta önce hepsiburada.com dan 778 ytl lik bir alışveriş yaptım. ertesi günü onaylatmak içi aradılar. tahmin ediyorum bu görüşmeyide kaydediyorlar.

ama asıl problem 2 hafta geçmesine rağmen hala siparişim gelmedi. 5 gün önce ürünler çıkışa hazır gözüküyordu hala göndermediler, ve şuan aldığım ürünler bana lazımdı nasıl sinirlerim bozuldu anlatamam. mailler attım yardımcı olmadılar, sıradan cevaplar ile geçiştirdiler. bundan önce defalarca alışveriş yapmıştım bir problem olmadı ama bu sefer çok ciddiyetsiz davrandılar.

bende siparişimi iptal edin diye mesaj attım, üyeliğimin silinmesinide istedim bundan sonra oradan alışveriş yapmakta istemiyorum... sizede tavsiye etmiyorum..
  • arkadaşlar saterken iyide teknik servisi çok kötü ben yaklaşık 45 gün önce 2 adet flash disk aldım aldıktan 1 hafta sonra ikisi birden bozuldu mesaj attım gönder dediler gönderdikten 15 gün sonra ben tekrar bir mesaj attım ürünlerim ne oldu diye bana bir mesaj geldi ürünlerin yenisi ile değiştirildi ve gönderildi diye ertesi gün kargo geliyor ve ürün içinden 1 tane çıkıyor ilginç olan tarafı irsaliye de 2 adet olarak geçmesi. gelen mesajlarında kargo ücreti kendilerine ait olduğunu belirtmesine ragmen bütün kargo ücretlerini de ben ödedim. evet şimdi yaklaşık 25 gündür diğer ürünümün gönderilmesini bekliyorum. Ama beni üzen kısım ise yaklaşık 25 günde 10 tane mesaj gönderdim hiçbirisine cevap gelmedi evet hiçbiri cevaplandırılmadı yani aklıma şu geliyor sattıkları ürünün arkasında pek durmuyorlar. en son telefon etmekte çare buldum 10 gün önce telefon ettim biz araştırıp sizi arıyacağız dediler ama sonuç yok en son perşembe günü ben aradım birkaç aktarmadan sonra yarım saat sonra ara dediler tekrar aradım bu hafta içi ürünümün diğerini göndereceklerini söylediler artık bilmiyorum göndereceklermi? bekleyip görecez. bu seferde göndermezlerse ne yapayım arkadaşlar?

• abimin kredi kartı kapalıydı açtırmam için para yatırmam lazımdı bende 300 ytl yi yatırıp açtırdım. alışverişşi yapıp her ay parasını kendim ödeyecem. ama sorun 300 ytl. o parayı yoksa boşunamı yatırdım. soyisimlerimiz aynı olduğu halde mağzalarda sorun çıkartıyotlar bende onun için netten düşünmüştüm.
  • eğer onay için arayacaklar ise abini ararlar. sende söyle abine arayınca onlar onaylasın olsun bitsin, o kadar problem değil. hatta sen kendi telefonunu ver seni ararlar sende abinmiş gibi konuşur onaylatırsın. çünkü onaylatmak için aradılarında sana sadece abinin TC kimlik numarasını soracaklar.

bu arada ben bidolu.com dan cep telefonu almıştım, aldığım telefon spot çıktı ve kayıtlı değildi, garanti belgesindeki telefonu aramamıza rağmen cevap veren filan olmadı. bu siteyede dikkat lütfen.

gördüğüm kadarıyla türkiye'de internet mağazacılığı artık dolandırıcılık yöntemi olarak kullanılıyor. çok dikkat edin arkadaşlar.
  • hepsiburada.com da yaptığım alışverişlerde hiçbir sorun yaşamadım.Kartın üstündeki ismi sorar.güvenle alabilirsin.problem yaşamazsın....
  • hepsi buradadan bende alışveriş yaptım herhangi bir sorun çıkmadı, kullandığın kartı bilmiyorum ama world kart larda sanal world kart uygulaması var yani eğer abinin limiti fazla ise sadece telefonun değeri kadarlık bi kart oluşturuyosun netten iki dakkaya hem tüm limiti tehlikeye atmamış oluyosun hemde daga güvenli
  • Abine söyle abin senin yerine alsın. Arayanlar da abini arasınlar. Niye bir sürü dolambaçlı yolu tercih ediyorsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: oksit

eğer onay için arayacaklar ise abini ararlar. sende söyle abine arayınca onlar onaylasın olsun bitsin, o kadar problem değil. hatta sen kendi telefonunu ver seni ararlar sende abinmiş gibi konuşur onaylatırsın. çünkü onaylatmak için aradılarında sana sadece abinin TC kimlik numarasını soracaklar.

bu arada ben bidolu.com dan cep telefonu almıştım, aldığım telefon spot çıktı ve kayıtlı değildi, garanti belgesindeki telefonu aramamıza rağmen cevap veren filan olmadı. bu siteyede dikkat lütfen.

gördüğüm kadarıyla türkiye'de internet mağazacılığı artık dolandırıcılık yöntemi olarak kullanılıyor. çok dikkat edin arkadaşlar.

bidolu şuanda devlete ait olması lazım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.