Şimdi Ara

kuru sıkı tabanca Almayı Düşünüyorum Aldım (Blow C06)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
83.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar bir anda kuru sıkı sevdası geldi ve almak istiyorum. Tabancalarla hiç bir bilgim yoktur. 100 lira civarında 15+1 bir kuru sıkı tabanca alacam bu konuda görüşlerinizi marka ve model alabilirmiyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GokhanAtas -- 12 Ekim 2011; 1:03:28 >

• Arkadaşım umarım yanlış anlamazsın ama kuru sıkı silah kullananlar aklı başında insanlar tarafından aklı başında adam muamelesi görmezler. Şöyleki kuru sıkı silahı düğünde maçta vb atmak için alanlar magandalardır. Kendini korumak için korkutmak amacıyla alanlar akli dengesi yerinde olmayanlardır çünkü karşısındaki adamda gerçek silah varsa meşru müdafa hakkı doğacağından... Silahı alıp boş arazide kullanacağım diyorsan al ama başka sebeplerle almanı tavsiye etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarksmanTr

Arkadaşım umarım yanlış anlamazsın ama kuru sıkı silah kullananlar aklı başında insanlar tarafından aklı başında adam muamelesi görmezler. Şöyleki kuru sıkı silahı düğünde maçta vb atmak için alanlar magandalardır. Kendini korumak için korkutmak amacıyla alanlar akli dengesi yerinde olmayanlardır çünkü karşısındaki adamda gerçek silah varsa meşru müdafa hakkı doğacağından... Silahı alıp boş arazide kullanacağım diyorsan al ama başka sebeplerle almanı tavsiye etmem.

Yok hacı neden yanlış anlayım güzel yazmışsın ben sadece heves maçlarda ve özel günlerimde ortaya çıkartırım. Dün akşam Türkiye maçından sonra 3 el ateş ettim. Eğer anlıyorsan tabancalardan neden tutukluk yapar seri sıkmamdan kaynaklanabilir mi?

• evet arkadaşlar kuru sıkıyı aldım Blow C06 özkursan beyaz mermi aldım ilk kullanmamda açık alan olursa fazla ses yok biraz kalabalık ortam olursa güzel ses veriyor başka önerisi olan varmı şu marka kullan diye?
  • silahını her kullanımdan sonra mutlaka silah yağıyla yağla,yoksa paslanma sorunu ile karşılaşırsın.Ayrıca Y.A.S marka mermileri dene ,daha iyi sonuç alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackemre

silahını her kullanımdan sonra mutlaka silah yağıyla yağla,yoksa paslanma sorunu ile karşılaşırsın.Ayrıca Y.A.S marka mermileri dene ,daha iyi sonuç alırsın.

yas marka kullanmak istiyorum çünkü youtube da birisi çekmiş çok güzel ses veriyor

http://www.youtube.com/watch?v=uDrcyFYfln0
  • Kuru sıkı alacaksanız bari en gösterişlisini alın:)

Desert Eagle - Çöl Kartalı

İri büyük güzel bir silah.

Kuru sıkıya bende sıcak bakmıyorum ama köyde düğünlerde atmak için yada dediğiniz gibi maç sonrası için filan olabilir.

En azından kaza ile birini öldürme ihtimali yok. ( Kuru sıkıyı yüze filan tutup ateş etmeyin öldürür.)

• deSerT eaqLe 50 kalibrelik silahtır.counter strikede 1 sarjorle 4-5 adam alınır.silahı 2 kol ile dgl 3 kol ile zor tutarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi team orange.ert -- 4 Kasım 2011; 14:14:01 >
  • tutukluk yapıyor mu silah ?
  • http://forum.donanimhaber.com/m_6414381/tm.htm

Konu burada 5 sene önce tartışılmış.

Yani anlayacağınız Desert Eagle efsane bir silahtır.
  • arkadaşlar kuru sıkı alımı yasaklanmadı mı, nasıl kurusıkı alabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hey Dude!

arkadaşlar kuru sıkı alımı yasaklanmadı mı, nasıl kurusıkı alabiliriz?

yasak diil.
    fakat şimdi kuru sıkı silahların sağında solunda namlusunda turuncu özel boya var.
    bu arada bu tarz atraksiyonlar için zoraki'yi tek geçerim.
    ingram gibi saydırıyor meret :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkanizmit

quote:

yasak diil.
    fakat şimdi kuru sıkı silahların sağında solunda namlusunda turuncu özel boya var.

Pekı dostum dısarıdan bakan bırı mesela sılahın kurusıkı oldugunu anlayabılıyor mu yanı sılahın bırebır kopyası mı kurusıkı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: utkanizmit

quote:

yasak diil.

Pekı dostum dısarıdan bakan bırı mesela sılahın kurusıkı oldugunu anlayabılıyor mu yanı sılahın bırebır kopyası mı kurusıkı?

artık
    çok rahat anlaşılıyor dediğim gibi her tarafında fosforlu boya var silahların.
    ama birebir kopya gibi boyalar olmasa yakından bakmadan anlaman çok zor.

• Bende almak isgiyorum ama sadece dugunlerde mac sonrasi ws sikmak icin polisler mudahale edrrmi almama karsi cikarlarni on bes yasindayim

• quote:

Orijinalden alıntı: kuru sıkı

Bende almak isgiyorum ama sadece dugunlerde mac sonrasi ws sikmak icin polisler mudahale edrrmi almama karsi cikarlarni on bes yasindayim

1 yıllık konuyu hort: D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alcam bende konuyu buldum
  • Ne alacan

• bende 15 yasındayım bu kuru sıkı tabancaları 18 yas sınırı var sabıka kaydı getirmesi filan var diye konusuyolar.Bazılarıda av malzemesi satan yerler gidip istedinmi sabıka kaydına filan yaşına bakmadan verenlerde var diyolar. Nasıl alabilirim
  • Yasina gore cok erken bence alma derim. Ama merakim var dersen kuru sıkı tabancası olan birinden al bi kac el at derim sonra tekrar dusun. Ama avbayisi akli ile arasi varise 18 yasindan kucuklere kesinlikle satmaz zira ruhsati iptal olur.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.