Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.310
Cevap
36
Favori
407.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Turkcell Dergilik uygulamasını isteyenler var mesajla o yüzden buradan ortak mesajla iletiyorum.

Uygulamayı yüklemek için APK adresi: http://bit.ly/tabletarsivi

Dergiler ücretsiz ve kaliteli. Chip, Atlas vs. gibi dergiler mevcut güncel halleri ile.

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poqito -- 30 Ocak 2012; 15:30:24 >

• ozzy-tr sabah turkcell dergiliği indirdim arkasından chip dergisini ancak bende sayfa çevirme ve sayfayı büyütmede program çok kasıyor sizde durum nasıl?
  • arkadaşlar ben galaxy tab 1 i almıştım 1300 liraya ancak ölü piksel yüzünden geri verdim. Şimdi bakıyorum da fiyatı 500 lira düşmüş. Bu tablet te böyle düşer mi fiyatındaki gelişmeler nasıl olur sizce? hani alıpta pişman olmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tundra36

arkadaşlar ben galaxy tab 1 i almıştım 1300 liraya ancak ölü piksel yüzünden geri verdim. Şimdi bakıyorum da fiyatı 500 lira düşmüş. Bu tablet te böyle düşer mi fiyatındaki gelişmeler nasıl olur sizce? hani alıpta pişman olmayalım.

her elektronik alet gibi bir müddet sonra daha gelişmişleri (tegra 3 vs) geldikçe bununda fiyatı düşecektir kullanış amacınıza göre alıp almamaya kararı siz vereceksiniz.Zamana bağlı olarak fiyatı düşermi? yenisi çıkar mı? diye beklemenin sonu yok!
  • quote:

Orijinalden alıntı: tundra36

arkadaşlar ben galaxy tab 1 i almıştım 1300 liraya ancak ölü piksel yüzünden geri verdim. Şimdi bakıyorum da fiyatı 500 lira düşmüş. Bu tablet te böyle düşer mi fiyatındaki gelişmeler nasıl olur sizce? hani alıpta pişman olmayalım.

Şu an fiyat performans olarak zaten iyi durumda alternatif rakiprlerine göre. Bu sebeple max. 1000 TL 'ye düşer diye düşünüyorum ancak 1,5 sene içinde felan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khaos

ozzy-tr sabah turkcell dergiliği indirdim arkasından chip dergisini ancak bende sayfa çevirme ve sayfayı büyütmede program çok kasıyor sizde durum nasıl?

Bendede ufak kasıntılar var ama uygulamadan kaynaklı olabilir indirdiği dosya ne formatında bilmiyoru mbakmadım hiç cihazın içine belki PDF 'tir ve o sebeple kasıyordur. vakit olunca araştıracağım.
  • Yeni tabletime bu öğle saatlerinde kavuştum. Önceki mesajlarda bahsetmiştim ölü piksel nedeniyle iade etmiştim cihazı bugün yenisi gelmiş teslim aldım. Beklediğimden çok daha hızlı ve sorunsuz hallettik, fazlasıyla memnunum.
    Bu defa iyice bir kontrol ettim piksel hatası var mı diye ama açıkcası gözüme birşey çarpmadı umarım olmaz da.

Şimdi cihaza bir kılıf bakıyorum tabii ilk olarak; Hepsiburada'da bir ürün var ama alan, kullanan veya yakından gören olmuş mudur acaba?
    Linki burada:http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-galaxy-tab-101-kilif/ProductDetails.aspx?productId=telkilsam101&categoryId=16102

Ebay'dan almayı da düşündüm ama şimdi biraz uğraştırıcı ve zaman alıcı olacak o yüzden bunu idareten alayım diyorum. Yaza doğru İngiltere'deki akrabalarımdan daha kaliteli bir kılıf getirmelerini isteyebilirim belki. Sizce 60 TL değer mi bu kılıf ve iş görür mü?
    Farklı önerilere de açığım.

• quote:

Orijinalden alıntı: karaf

Yeni tabletime bu öğle saatlerinde kavuştum. Önceki mesajlarda bahsetmiştim ölü piksel nedeniyle iade etmiştim cihazı bugün yenisi gelmiş teslim aldım. Beklediğimden çok daha hızlı ve sorunsuz hallettik, fazlasıyla memnunum.
    Bu defa iyice bir kontrol ettim piksel hatası var mı diye ama açıkcası gözüme birşey çarpmadı umarım olmaz da.

Şimdi cihaza bir kılıf bakıyorum tabii ilk olarak; Hepsiburada'da bir ürün var ama alan, kullanan veya yakından gören olmuş mudur acaba?
    Linki burada:http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-galaxy-tab-101-kilif/ProductDetails.aspx?productId=telkilsam101&categoryId=16102

Ebay'dan almayı da düşündüm ama şimdi biraz uğraştırıcı ve zaman alıcı olacak o yüzden bunu idareten alayım diyorum. Yaza doğru İngiltere'deki akrabalarımdan daha kaliteli bir kılıf getirmelerini isteyebilirim belki. Sizce 60 TL değer mi bu kılıf ve iş görür mü?

Ben ebay'den istedim gelince yorumları iletirim orjinal Samsung aksesuarı diye istedim. Hepsiburada'da ki stokta yoktu bugün girdi. Banada sms ve mail geldi stoğa girdi diye. Yalnız idareten olsun diyebileceğim (en azından benim için) bir fiyatta değil. Yani 60 TL veriliyorsa güzel bir kılıf olmalı değmeli diye düşündüm. Bu ürün ajanda görüntüsü veriyor. Hani 20-25 TL olsa idareten alınırda 60 TL sanki 1 kere verilip daha alınmaz gibilerinden bir ürün gibi. Ama daha sonra getirtme imkanın varsa tabiki neden olmasın.

• quote:

Yeni tabletime bu öğle saatlerinde kavuştum. Önceki mesajlarda bahsetmiştim ölü piksel nedeniyle iade etmiştim cihazı bugün yenisi gelmiş teslim aldım. Beklediğimden çok daha hızlı ve sorunsuz hallettik, fazlasıyla memnunum.

Almayı düşündüğünüz kılıfın bir benzerini yada aynısını mboyacı nickli arkadaş kullanıyor ilk sayfada resimleri var! Ölü piksel testini tam olarak nasıl yaptınız? siz söyleyinceye kadar çok fazla dikkat etmemiştim bende yapayım

• quote:

Hayırlı olsun Hocam,

bu kılıf güzel duruyor ve ben almayı düşünüyorum,

http://www.amazon.de/SAMSUNG-GALAXY-TASCHE-LEDER-SCHWARZ/dp/B0054WF6JY/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1315504825&sr=8-3

birde bu var,

http://www.amazon.de/SAMSUNG-P7100-GALAXY-TASCHE-DISPLAYSCHUTZFOLIE/dp/B004X4PEIC/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1315504825&sr=8-3

• by_fx verdiğin ilk linkteki kılıf benim aldığıma çok benziyor bendeki beyaz yalnız.İkinci linkteki ise bizim cihazlar p7500 olduğu için tam uymayabilir o kılf 7100 (10.1v) uyumlu
  • teşekkürler alalım bakalım takip ediyorum uzun süredir. bence de fiyatı 1000in altına düşmez 1.5 yıl falan lazım.

Bu arada kesinlikle hepsiburada'dan almayın. Ölü pikselli tabımı vermek için 1 ayı aşkın süre bekledim paramı sonra aldım. Ama hep oyaladılar.
  • Türkiyeden alan arkaşlara sormak istediğim bi şey var; bahsettiğiniz turkcell romu touchwiz romunun modifiye edilmiş halimi?
  • quote:

Almayı düşündüğünüz kılıfın bir benzerini yada aynısını mboyacı nickli arkadaş kullanıyor ilk sayfada resimleri var! Ölü piksel testini tam olarak nasıl yaptınız? siz söyleyinceye kadar çok fazla dikkat etmemiştim bende yapayım

Ben tesadüfen farkettim ama bunun için programlar da var deniliyor ama ben pek bilgi sahibi değilim.
    1280x800 ölçülerinde beyaz, siyah, yeşil, kırmızı ve mavi renklerde resimler hazırladım onları ayrı ayrı yam ekran yaparak dikkatli bir şekilde inceledim. Açıkcası ben böyle kontrol ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlexStukov

Türkiyeden alan arkaşlara sormak istediğim bi şey var; bahsettiğiniz turkcell romu touchwiz romunun modifiye edilmiş halimi?

turkcell bazı uygulamalarını gömmüş diyeyim touchwiz ile ilgisi yok gördüğüm kadarıyla!
  • quote:

quote:

Türkiyeden alan arkaşlara sormak istediğim bi şey var; bahsettiğiniz turkcell romu touchwiz romunun modifiye edilmiş halimi?

turkcell bazı uygulamalarını gömmüş diyeyim touchwiz ile ilgisi yok gördüğüm kadarıyla!

touchwiz yok mu o zaman gerçekten çok kötü gsmarena'nın yapmış olduğu yeni incelemede touchwiz le beraber birçok hatanın giderildiği yazıyordu
    bakmak isteyenler için linkhttp://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_tab_101-review-642.php

peki bi yerden touchwiz avrupa romu bulup yükleseniz garanti dışı çıkarmı?

• quote:

quote:

quote:

touchwiz yok mu o zaman gerçekten çok kötü gsmarena'nın yapmış olduğu yeni incelemede touchwiz le beraber birçok hatanın giderildiği yazıyordu
    bakmak isteyenler için linkhttp://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_tab_101-review-642.php

peki bi yerden touchwiz avrupa romu bulup yükleseniz garanti dışı çıkarmı?

Yanlış anlamışsın ben touchwiz yok dememdim tabiki var turkcell romda turkcell kendi uygulamalarını koymuş bunun touchwiz ile alakası yok demek istedim

• Teknoblog sitesindeki incelemeden hatırladığım kadarıyla Touchwiz arayüzü kullanılmış bu modellerde.
    O incelemeyi aramızda görmeyen pek kalmamıştır belki ama linkini yine paylaşalım henüz görmemiş olanlar mutlaka baksınlar oldukça detaylı ve yararlı bir inceleme yapmışlar.

http://www.teknoblog.com/mobil/teknoblog-incelemesi-samsung-galaxy-tab-10-1-galeri-video.html
  • ben bugun urun satın aldım...ama cıhazı actıgımda wıfı dan ınternet e baglanmıyor...bildiginiz bir yontemı varmı...her turlu setup ayarını kurcaladım ama sonuc yok..urunu ıade etmeyı dusunuyorum...yardımcı olan olursa sevınırım...
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.