Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.310
Cevap
36
Favori
407.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar... Bildiğiniz gibi tabletimiz için Facebook uygulaması henüz yok (honeycomb) Bende Friendcaster 'ın tablet için çıkarttığı versiyonu yükledim. Oldukça güzel ve kullanışlı. Checkin felanda yapabiliyorsunuz iphone lardaki gibi. Ekran görüntülerini paylaşıyorum dileyen yükleyebilir...

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU

tam sürüm için: http://bit.ly/tabletarsivi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poqito -- 30 Ocak 2012; 15:28:39 >

• arkadaslar bu canli tv programini indirdim ses geliyo goruntu yok yardimci olabilecek varmi
  • Google'da arama sırasında sürekli aradığımız şeyi tekrarlayan bir bayan var herhangi bir kapatma yeri bulamadık yok mu acaba ?
  • Takip..
  • dert bitmez cihazı pcye bağladım markette görüyor cihazı uygulama indirdiğimde kısa sürede indirilecektir diyor ama boş yüklenme olmuyor market hesabıma baktığımda yüklenmiş görünüyor varmı bir çaresi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: khaos

dert bitmez cihazı pcye bağladım markette görüyor cihazı uygulama indirdiğimde kısa sürede indirilecektir diyor ama boş yüklenme olmuyor market hesabıma baktığımda yüklenmiş görünüyor varmı bir çaresi?

çözümün burada dostum:

http://bit.ly/r1m9Yg
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpertfn

arkadaslar bu canli tv programini indirdim ses geliyo goruntu yok yardimci olabilecek varmi

bu program bende de aynı sorun vardı bende şu programı kurdum şimdi sorunsuz ve tam ekran izliyorum + tek part halinde dizileride:

http://bit.ly/ooPPC1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poqito -- 4 Eylül 2011; 15:42:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dupp

Arkadaslar ben indirdigim wallpaperlari ayarlayamiyorum. Nasil yapicam bu isi?

Marketten Wallpaper Wizardrii ve multi picture live wallpaper programları ile de dener misin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mckara09

Oncelikle root yaptikdan sonra cihaz guncellemesi yapabildim bu bana bir hiz kazandirdigi gibi ayni zamanda set CPU isimli program ile cihaz hizini siz belirlersiniz
    Ornegin cihaziniz rootlu degil ise 200 mhz ila 1000 mhz arasinda degisken hizlarda calisir fakat set cpu ile bunu sabit 100 mhz yaparsiniz evet sarj daha cok yer ama harika bir cihaz olur tadindan yenmez ;))

cihaz güncellemesi konusunda bi eksiklikden dolayı root yapıp güncelleme yapmış olabilirsiniz ve ya denk gelmiştir size ilk başta yapmayıp ondan sonra yapmıştır.
    dediğiniz gibi programlar kullanıp o/c yapmak mümkün ama cihazın işlemcisinin o hızda fazla ısınıp yanması gibi ihtimalleride unutmamak gerek sonuçta samsung da biliyor bunun devamlı 1ghz de çalışmasını ama bütün ihtimalleri test edip ona göre sabitliyorlar hızı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzy-tr

quote:

Arkadaslar ben indirdigim wallpaperlari ayarlayamiyorum. Nasil yapicam bu isi?

Marketten Wallpaper Wizardrii ve multi picture live wallpaper programları ile de dener misin ?

Tmm hocam saolun
  • Bimeks de satılan cihazın içerisinde Turkcell in sattığından farklı room mu yüklü ?

Birde bu cihaz P 7500 serisi mi oluyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_fx -- 4 Eylül 2011; 19:36:28 >
  • 1399 tl e bonusla 12 taksid aldim
    4GB iNTERNET KAMU kampnyasindan ayda29 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliturkay

1399 tl e bonusla 12 taksid aldim
    4GB iNTERNET KAMU kampnyasindan ayda29 tl

Hayırlı olsun Hocam, nereden aldın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_fx

Bimeks de satılan cihazın içerisinde Turkcell in sattığından farklı room mu yüklü ?

evet gt-p7500 diye geçiyor bu seri.
  • quote:

quote:

Bimeks de satılan cihazın içerisinde Turkcell in sattığından farklı room mu yüklü ?

Teşekkürler Hocam,

Bimeks de satılan cihazın içerisinde Turkcell in sattığından farklı room mu yüklü ? bu konuda bir bilginiz var mı Hocam ?
  • Hepsiburada da satilanlar türkcell romlu olduğuna göre büyük ihtimalle aynıdır
  • Arkadaslar ben dolphin hd browser indirmeme ragmen dizi ve film izlerken donmalar oluyor. Sizde de ayni durum var mi?
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkürler Hocam,

Bimeks de satılan cihazın içerisinde Turkcell in sattığından farklı room mu yüklü ? bu konuda bir bilginiz var mı Hocam ?

Türkiye'ye turkcell getirdiği için bu cihazları hepsinde aynı rom yüklü arkadaşlar.

• quote:

Arkadaslar ben dolphin hd browser indirmeme ragmen dizi ve film izlerken donmalar oluyor. Sizde de ayni durum var mi?

ben bir sorun yaşamadım henüz tam olarka link veya videoyu paylaşma ihtimaliniz var mı ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alpertfn

arkadaslar bu canli tv programini indirdim ses geliyo goruntu yok yardimci olabilecek varmi

bu program bende de aynı sorun vardı bende şu programı kurdum şimdi sorunsuz ve tam ekran izliyorum + tek part halinde dizileride:

http://bit.ly/ooPPC1

hocam program ismi verirmisin linkte acilmiyor
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.