Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.310
Cevap
36
Favori
407.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birşey farkettim arkadaşlar sizlerde de oluyor mu bilmiyorum ama tablet üzerinden direkt apk uzantılı dosyaları indirdikten sonra açmak istediğimde "paket çözümleme hatası" diyor. ancak aynı dosyayı bilgisayardan indirip usb kablo ile tablet içine aktarıp çalıştırmak istediğidme sorun olmuyor. sebebi ne olabilir acaba ?
  • Samsung Galaxy TAB 10.1 USB / SD KONNEKTORU nihayet g.g da..

http://urun.gittigidiyor.com/Samsung-Galaxy-TAB-10-1-USB-SD-KONNEKTORU_W0QQidZZ43904307
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhan dogan

Samsung Galaxy TAB 10.1 USB / SD KONNEKTORU nihayet g.g da..

http://urun.gittigidiyor.com/Samsung-Galaxy-TAB-10-1-USB-SD-KONNEKTORU_W0QQidZZ43904307

O resimdeki açılmış kullanılmış... Altan kutusunu açmış... Üsteki etiket yırtılmasın diye ... 1 tane var!...

Hepsiburada.com 1 günde elinize geçiyor işte ben burdan aldım :

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-galaxy-tab-101-usb-baglanti-kiti/ProductDetails.aspx?productId=teldocksamplrbeg&categoryId=16058&SKU=TELDOCKSAMPLRBEG

Sonuçta hepsiburada.com'daki TÜRKİYE GARANTİLİ... gittigiyordaki Türkiye Garantili değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 30 Ağustos 2011; 8:18:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzy-tr

birşey farkettim arkadaşlar sizlerde de oluyor mu bilmiyorum ama tablet üzerinden direkt apk uzantılı dosyaları indirdikten sonra açmak istediğimde "paket çözümleme hatası" diyor. ancak aynı dosyayı bilgisayardan indirip usb kablo ile tablet içine aktarıp çalıştırmak istediğidme sorun olmuyor. sebebi ne olabilir acaba ?

Ben de merak ettim örnek mahiyetiyle sorunlu apk indirme linkini paylaşır mısınız .. Ben de denemek istiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

quote:

birşey farkettim arkadaşlar sizlerde de oluyor mu bilmiyorum ama tablet üzerinden direkt apk uzantılı dosyaları indirdikten sonra açmak istediğimde "paket çözümleme hatası" diyor. ancak aynı dosyayı bilgisayardan indirip usb kablo ile tablet içine aktarıp çalıştırmak istediğidme sorun olmuyor. sebebi ne olabilir acaba ?

Ben de merak ettim örnek mahiyetiyle sorunlu apk indirme linkini paylaşır mısınız .. Ben de denemek istiyorum...

Indirdiginiz dosya zip dosyasi ise olabilir ?ilginc bir hata bende merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

quote:

dostlar,

Dosya zipli değil hatta yukarıda paylaşılmış olan Asus'a ait live wallpaper dosyası. Kendi android arşivimi yapmak için 1-2 deneme yapayım dedim. Öncelikle http://www.benozan.com/android adresini hazırladım Sonrasında da bu dosyayı test için farklı bir platform hazırladım http://www.benozan.com/android/test/ adresine bakmanızı rica ediyorum. Oradaki Asus dosyasını indirmek için en sağdaki Actions 'ın altında mavi dünya simgesi var. Ona tıkladığınızda inecek. Sonuçları iletirseniz sevinirim. Ondan sonra arşivi sizlerle de paylaşabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poqito -- 30 Ağustos 2011; 13:54:08 >
  • Touchwiz resmen cihazı süründürüyor root yapan varmı acaba? root yapınca cihazda hız ve hassasiyet açısından bir fark oluştumu?
  • root yapdim hizli ve istedigim gibi yonetiyorum cihazi root yapmak size baska romlar kullanmanizi saglar ama unutmayin garanti kapsamindan cikar
  • apk indirme konusunda deneyen var mı verdiğim linklerden ?
  • Gecen gun bende cihazi inceledim.touchwiz dediginiz gibi yavas kaliyor. bende oc yapilmasi lazim yada baska bir arayuz kullanilmali

bu arada cihaz rami ne kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

Gecen gun bende cihazi inceledim.touchwiz dediginiz gibi yavas kaliyor. bende oc yapilmasi lazim yada baska bir arayuz kullanilmali

bu arada cihaz rami ne kadar

1 gb yalnız görev yoneticisinde görünen 724 mb
  • Cihaz duvar kâğıtlarını tam olarak nerede tutuyor? 1280*800 çözünürlügünde indirdigim resimleri ekran boyutu uygun olmasına rağmen tam ekran duvar kağıdı yapamıyorum
  • Toucwiz surunduruyor derken? Motorolanin kendi saf google arayuxu de daha hizli degildi.. Ustelik samsung belli ki tarayiciya bir seyler eklemis, motorolanin 3.2 tarayicisindan bile daha iyi..
  • Dün bir arkadaşta bulunan xoom 3.1 ile karşılaştırdım touchwiz arayüzünde ram en az program çalışır halde iken bile çok hafıfte olsa takılmalar vardı arka planda bir kaç program çalıştığında bu daha bariz oluyor motorola xoom bu anlamda bizim cihazdan daha akıcı geldi!
  • Bana da samsungun on planinda calisan uygulamalar daha akici geldi.. Ozellikle xoom u dik tutarken ekranda ne olursa olsun akici degil.. Aslinda samsungun 30-40 mb kadar daha fazla ram i var.. Ancak uygulamalari daha suslu oldugu icin arka planda cok uygulama aciksa ilk saniyelerde takilmalar olabiliyor.. Uygulamalar arka plandaki islerini tamamladiklari zaman on planda calisan uygulama yine eski akiciligina kavusuyor..

Aslinda en kotusu; ne xoom ne de Gtab menu ve masaustu arayuzlerinde yeterince akici degil..uygulamalara her bastigimda gelen ekranin animasyonu kesik kesik geliyor.. Umarim bu durumu yeni guncellemelerinde duzeltirler..
  • Motorola xoom için bir şey diyemem ancak tahminen touchwiz den kurtulursak bariz bir düzelme olacaktır diye düşünüyorum siz her ikisinide incelediniz galiba? Touchwizin motorolanın arayüzüne önemli diyebileceğiniz farkı varmı? ben çok dikkat etmedim!
  • EK: Flash player in son sürümü yüklü olduğu halde neden hala bazı flash sitelerde videolarda sorun yaşıyorum (donanımsal yetersizlikler hariç) diye düşünen arkadaşlar kullanacağı web tarayıcının ayarlarından (useragent=desktop flash=enabled )olarak değiştirip tekrar deneyebilirler. Dolphin, opera vs.

Diğer sorunum aynen devam ediyor ;

JoikuSpot Premium ile nokia n8 ve/veya n95 ten samsung tablete ,daha doğrusu android'e "wifi 3g" olarak interneti nasıl paylaştırabiliyoruz, çözümü mevcut ise bir arkadaş yanıtlarsa memnun olurum. Heriki tel ilede windows üzerinden sorunsuz bağlanabiliyorum. Tablet, joikuspot kablosuz ağını hiç görmüyor.

Symbian(n8,n95) -> windows(laptop) = çalışıyor
    Symbian(n8,n95) -> android(tablet) = çalışmıyor (ÇÖZÜLDÜ, çalışıyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa goksel -- 4 Eylül 2011; 20:02:15 >
  • Tablete sim karti taktim msj da gelebiliyormus telefondaki gibi yeni kesfettim baya hosuma gitti :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dupp

Tablete sim karti taktim msj da gelebiliyormus telefondaki gibi yeni kesfettim baya hosuma gitti :-)

Buldum gerçekten güzel bir özellik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khaos -- 31 Ağustos 2011; 19:53:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dupp

Tablete sim karti taktim msj da gelebiliyormus telefondaki gibi yeni kesfettim baya hosuma gitti :-)

Ben bunu nasıl keşfetmedim hala?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.