Şimdi Ara

cinsel organdan sıvı gelmesi KONU CİDDİDİR.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
15.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BEYLER ÖNCELİKLE DALGA GEÇECEKLER VARSA GİTSİNLER KALABALIK YAPMASINLAR
    ben oruçluydum bu sabah baktım iltihamlanmışım gusül abdesti aldım sonra biraz sonra organıma baktım az bişey şeffaf bi yapışkan sıvı gelmiş bu mezi sanırım.Öyle masturbasyon fln yapmadım uygunsuz şeylerde izlemedim durduk yerde geldi hormonlar kendini yenileyince galba
    Şimdi benim orucum bozuldumu 1 gün kaza etmem gerekirmi yoksa bozulmayıp kazaya gerek yokmu
    netten baktım biraz bozulmaz diyolar ama emin olamadım bilgili olanlar söylesin
    teşekkürler şimdiden
    DALGA GEÇECEKLER YAZMASIN LÜTFEN SONUÇTA KOMİK BİŞEY DEĞİL İNSANLIK HALİ

• Kardeş gusülünü almışın ztn . uykudayken iltiham olursan orucun bozulmaz ama uyandıktan sonra eğer o sonradan gelen sıvı meni ise orucunun kazası gerekir, bozulur demiyorum kaza gerektirir . ama o sıvı şeffaf yani dediğin ise problem teşkil etmez ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ystipi

Kardeş gusülünü almışın ztn . uykudayken iltiham olursan orucun bozulmaz ama uyandıktan sonra eğer o sonradan gelen sıvı meni ise orucunun kazası gerekir, bozulur demiyorum kaza gerektirir . ama o sıvı şeffaf yani dediğin ise problem teşkil etmez ...

uykudayken iltiham olup şehvetle boşalmamışım.Uyandım baktım çokaz bişey şeffaf yapışkan sıvı var.Sonra gidip gusül aldım.pc ye geçtim normal oturuyodum organıma baktım şeffaf yapışkan sıvı geliyodu çok az bişey sildim onu
    meni beyaz oluyomuş
    beyaz olmadına eminim şeffaf yapışkandı
    arada bi geliyo bu hep gelcekmi ya iftardan sonra bi kez malum işlemden yapsam.çünkü 1 haftadır fln yapmıyom hormonlar yenilenince kendinden çıkmaya çalışıyo sanırım.Çıktıkça silecekmiyim yaw of

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akin_Tr -- 5 Ağustos 2011; 18:43:59 >

• Oruca devam ama bir gün kaza etmen lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akin_Tr

quote:

Kardeş gusülünü almışın ztn . uykudayken iltiham olursan orucun bozulmaz ama uyandıktan sonra eğer o sonradan gelen sıvı meni ise orucunun kazası gerekir, bozulur demiyorum kaza gerektirir . ama o sıvı şeffaf yani dediğin ise problem teşkil etmez ...

uykudayken iltiham olup şehvetle boşalmamışım.Uyandım baktım çokaz bişey şeffaf yapışkan sıvı var.Sonra gidip gusül aldım.pc ye geçtim normal oturuyodum organıma baktım şeffaf yapışkan sıvı geliyodu çok az bişey sildim onu
    meni beyaz oluyomuş
    arada bi geliyo bu hep gelcekmi ya iftardan sonra bi kez malum işlemden yapsam.çünkü 1 haftadır fln yapmıyom hormonlar yenilenince kendinden çıkmaya çalışıyo sanırım.Çıktıkça silecekmiyim yaw of

o zaman inş. problem yok kardeşim :)

• quote:

quote:

quote:

meni beyaz oluyomuş

o zaman inş. problem yok kardeşim :)

tamam sağol hacı

• Bu konuyla ilgili bir yerden okumuştum ama hatırladığım kadarıyla uykuda oluşan meni veya zevk suyu adı verilen suyun gelmesi ile oruç bozulmaz çünkü uyku hali ile oluştuğundan dolayı herhangi birşey çıkarmaz.
    Böyle tarz durumda banyo yapılması gerekiyor.(Bunu yaptıysanız hiç bir problem olmaz.) Böyleydi bildiğim bilgiye göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Se_co -- 5 Ağustos 2011; 19:34:57 >
  • yok benden meni gelmedi
    meni beyaz olur mezi ile zevk suyu aynı şeydir
    öyle rüyada boşalma falan olmadı fazlaca
    sabah uyandım işte ıslaklık falan yok tu 1 kaç saat sonra baktım şeffaf yapışkan bi sıvı geldi az bişey gusül aldım sonra yine geldi az bişey şimdi gitti hiç gelmiyor çok şükür
    ARKADAŞLAR BEN NORMAL ABDEST ALDIM OZAMAN ORUCUM BOZULMADIYSA SORUN YOK DEMİ SAKATA GELMEYELİM
    bidaha GUSLE GEREK YOK DEMİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akin_Tr -- 5 Ağustos 2011; 19:42:32 >
  • quote:

yok benden meni gelmedi
    sabah uyandım işte ıslaklık falan yok tu 1 kaç saat sonra baktım şeffaf yapışkan bi sıvı geldi az bişey gusül aldım sonra yine geldi az bişey şimdi gitti hiç gelmiyor çok şükür
    ARKADAŞLAR BEN NORMAL ABDEST ALDIM OZAMAN ORUCUM BOZULMADIYSA SORUN YOK DEMİ SAKATA GELMEYELİM

kardeş hani gusül aldım diyorsunya ondan hemen önce yani abdesten önce ufak tuvaletini yaptın mı peki ?
  • quote:

quote:

yok benden meni gelmedi

kardeş hani gusül aldım diyorsunya ondan hemen önce yani abdesten önce ufak tuvaletini yaptın mı peki ?

tabiki kalmasın diye yaptıydım
    ARKADAŞLAR BİDAHA GUSÜL GEREKMEZ DEMİ?

• quote:

quote:

quote:

yok benden meni gelmedi

tabiki kalmasın diye yaptıydım
    ARKADAŞLAR BİDAHA GUSÜL GEREKMEZ DEMİ?

o zaman gerekmez kardeşim ...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.