Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
1
Favori
24.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullanici -- 2 Eylül 2011; 17:08:17 >

• Allah acil şifalar versin kardeşim.Zor durum umudunuzu yitirmeyin işallah bi çaresini bulursunuz
  • "kesin" öldürür diye bir şey yok

doktorların 1 ay yaşamaz dediği insanlar senelerce yaşayabiliyorlar. yani ölüm allah istemedikçe gerçekleşmez...
  • Daha başlangıcıymış.Erken tanı var. tıp çok ilerledi kurtarırlar o illet hastalıktan inşallah.
  • moral önemli allah acil şifalar versin
  • Geçmiş olsun Allah şifa versin.
  • Babaannemin midesinde ve yemek borusunda kanser var, ne kadar ömrü kaldı bilmiyoruz ancak son döneminde teşhis edildiği için fazla ömrü kaldığını düşünmüyoruz. Dedem de(babaannemin eşi) akciğer kanserinden vefat etmiş. Bunlar gerçekler. Teselli edilmeye değil gerçeklere göre yaşamaya ihtiyacın var. ben de yaşadım. Ayrıca şu da bir gerçek, kanserde erken teşhis çok büyük ihtimalle hayat kurtarır. Can Yücel vs. gibi sayısız örnek verebilirim. Ayrıca placebo etkisi denen şey sayesinde, ölümüne kesin gözle bakılan hastaların bile %50'si hayata dönmüşken, kanserine erken teşhis yapılan babanın, tedaviye başlaması halinde, iyileşmemesi için hiçbir neden göremiyorum. Bu yüzden sana da büyük iş düşüyor moral vermek konusunda. İnşallah baban hayırlısıyla kurtulur bu hastalıktan.
  • Hastanın mental durumu çok önemli . bilhassa sen iş bul ve ayakta durabilirim imajı ver . çok rahatlatır onu
  • Kardeşim çok büyük geçmiş olsun. Inan ne diyecemi bile unuttum... Bizim buranin bi belediye başkanı vardı o da akciğer kanseriydi sürekli yurtdışına tedaviye giderdi. Allahin öldürmediği ölmüyo. Adam şimdi sapasağlam. Inşallah bulunur bi çaresi. Demişsin zaten başlangıç aşaması diye. Erken tedavi hayat kurtarır. Tekrar geçmiş olsun. Tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah baban...
  • Allah acil şifalar versin.
  • başlangıçsa kurtarırlar geçmiş olsun
  • Doktorun dediği gibi erken safhadaysa Allah'ın izni ile kurtulur,
    Kurtulunmayacak olsa o kadar ünite açık kalmazdı, kapatırlar hastaları kendi hallerine birakirlardi.
    Siz acınızı içinize gömün moralini yuksek tutun,
    Bagisiklik sistemi kuvvetini kuvvetli tutarsaniZ daha çabuk iyileşir Allah'ın izniyle
  • Geçmiş olsun kardeşim,Allah acil şifa versin.
    İlk önce fazla telaş yapmayın babana da moral vererek anlat hastalığını.
    Babanı başka bir hastane nin onkoloji polikliniğine görüe baştan teşhis ettir hemde onkoloji doktorunun bakması gerekiyor.
    moralinizi yitirmeyin tekrardan allah şifa versin.
  • Başlangıçsa kurtarırlar Allahın izniyle morol çok önemli .
  • Kanserden korkma geç kalmaktan kork diye bir olay var, başlangıc seviyesinde ile kurtulabilir umudunu kesmemen lazım.
  • Allah acil şifalar versin
  • başlangıç aşamasındaysa korkmamanızı ve hastalığı yenmek için gayret göstermelisiniz. en büyük avantajınız işin BAŞLANGIÇ kısmındasınız. geçmiş olsun dostum lütfen kendini çok çok üzme.
  • Allah şifasını versin kardeşim, sigara kullanan genç kardeşlerimizde ibret alsın, bu sigaraya ne desem az, lanet şey...
  • İyi bir tedavi ile kanser neredeyse yok edilebilir eğer ilerlememişse , hiç bir zaman umudunuzu kesmeyin . Masrafdan da kaçınmayın .

Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsvinner -- 4 Ağustos 2011; 22:24:49 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.