Şimdi Ara

Piyasada ki ŞAHİNler sizce ne zaman sıfıra indirgenir? (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
1
Favori
37.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konuyu açan arkadaşı çoğu kişi yanlış anlamış anlaşılan.biri tutmut yok torostan yok tempradan yok brodwaydan bişeyler yazmış .burada tofaşın kalitesini tartışmıyoruz .arkadaşın demek istediği bütün şahinciler apachi değildir ama bütün apachiler şahin kullanır(bütünü olmasada ezici bi çoğunluk ).tabiki parası çok olanlar bmw , audi kullanır.ama gerçek olan bişey var apachilerin özelliklerini araştırırsanız olmazsa olmazların başında beyaz renli modifiyeli şahin görürsünüz.asla modifiyeli bmw,audi veya wv demez.
  • önce hacı muratlar kalksın.sonra belki şahine sıra gelir:)
  • konunun ilk sayfasındaki şahini gördüm , hella farlar falan , sonra bagajdaki cadillac amblemi dikkatimi çekti. bizimkinide sökmüştü birisi , kim bilir hangi şahinde veya dolmuştadır. 120 eur idi sadece bagaj amblemi.
  • Şahinlerin bitmesi önemli degil ki sen apachilerden haber ver.
  • Dün trafikte ailemle teyzemlere gidiyoruz yolda tam yanımızda beyaz bi şahinle ilerliyorlar elde sigara saçmasapan hareketler yaparak bide öküz gibi benim arabanın içine bakıyorlar mal sürüsü hemen bastım uzaklaştım, allah akıl fikir versin ne diyelim
  • Konuyu güncelleyesim geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

beğenmediğiniz şahinin fiyatına bir bakın 10.000tl
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-tofas-orjinal-cok-temiz-sahin-104602927/detay

Fiyatı 11 bin olabilir, ederi ne kadar önemli olan o.
  • şahin beğenilirde şahin kullanan apaçi ve yamyamlar beğenilmiyor

şimdi bu apaçiler den bir kısmı e36 ya tefi etti ,e36'yı da mundar ettiler sonunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hadouken06 -- 10 Kasım 2012; 17:31:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-tofas-orjinal-cok-temiz-sahin-104602927/detay

ederi işte ben fiestamı alırken 10.000e şahin devri yapılıyordu önümde alanda satanda çok memnundu

• birde arabayı öyle bağırttırıyorlarki sanki araba kanatlanıp uçacak ama bi bakıyorsun emekleyerek gidiyor, yerim öyle ego tatminini , cahillikden başka birşey değil, üstelik çevreyide rahatsız ediyorlar , evde çoluk çocuk mu var hasta mı var , zaten bunu düşünebilecek insanla olsalar arabayıda insan gibi kullanırlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: icarus06

birde arabayı öyle bağırttırıyorlarki sanki araba kanatlanıp uçacak ama bi bakıyorsun emekleyerek gidiyor, yerim öyle ego tatminini , cahillikden başka birşey değil, üstelik çevreyide rahatsız ediyorlar , evde çoluk çocuk mu var hasta mı var , zaten bunu düşünebilecek insanla olsalar arabayıda insan gibi kullanırlar

Hocam sorma ya, yaşadığım yer dolayısıyla çokça şahit oluyorum buna.... Bir bağırıyor, allah diyorum yine şahin geçiyor.
  • quote:

quote:

quote:

ederi işte ben fiestamı alırken 10.000e şahin devri yapılıyordu önümde alanda satanda çok memnundu

93 model orjinal boyalı 0.6 piston.. üst kapak ve krank faklı..deri döşeme...4 manifolt abart eksoz..ferrari ön koltuklar...zenon vede angel farlar..paynır cd calar anfi..alıcısına şimdiden hayırlı olsun..

paynır cd çalar için bu araba 15 binde eder
    sanki bana tamamen orj. araba satıyorlar arabanın döşemesi ni mahvetmiş herşeyi orjinal olsa hadi eder diyelimde ,7 bin anca eder benim gözümde

• quote:

quote:

birde arabayı öyle bağırttırıyorlarki sanki araba kanatlanıp uçacak ama bi bakıyorsun emekleyerek gidiyor, yerim öyle ego tatminini , cahillikden başka birşey değil, üstelik çevreyide rahatsız ediyorlar , evde çoluk çocuk mu var hasta mı var , zaten bunu düşünebilecek insanla olsalar arabayıda insan gibi kullanırlar

Hocam sorma ya, yaşadığım yer dolayısıyla çokça şahit oluyorum buna.... Bir bağırıyor, allah diyorum yine şahin geçiyor.

ben Ankara Keçiören'deyim bahsettiğim modellerden burada kaynıyor

• İlandaki Şahin stock değil yalnız.
  • Her şeyden önce araç fiyatlarının aşağıya çekilip alt modellerin (şahin,tofaş türevlerinin) piyasadan kaldırılması lazım. Apaçinin zartın zurtun binmesinden geçtim amaç GÜVENLİK.

Durumu olmayanlara dediğim gibi araç fiyatları uygun seviyeye çekilmeli
  • istanbulda nerdeyse 0 a indirgendi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

istanbulda nerdeyse 0 a indirgendi.

asıl mesele apaçilerin 0 a indirgenmesi
  • Aracımız 94 Model Sıfır olrak aldıgımız. Orjnal Tüp takılmamış göz bebeği gibi bakılmıs babamla beraber kullandıgımız 2ıncı aracımız. Oldukca memmunuz Günlük olrak kullanmaktayızbize herhangibi bir sıkıntı cıkarmadı. Suan 90 bine yaklastı babam surseydı daha 90bınde yapamazdı. Km orjnal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pasha37 -- 10 Kasım 2012; 21:40:13 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

istanbulda nerdeyse 0 a indirgendi.

asıl mesele apaçilerin 0 a indirgenmesi

onlarda dogal seleksiyon yoluyla tek tek yok olacaklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.