Şimdi Ara

Limango ve markafoni güvenilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
8.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bazı ürünlerde fiyatların çok uygun olduğunu gördüm sizce güvenilir mi ve kapıda ödeme var mı?

• up
  • Evet iki kere alışverişim oldu geç gönderiyolar ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviturk

Evet iki kere alışverişim oldu geç gönderiyolar ama

Kapıda ödeme var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast

quote:

Orijinalden alıntı: maviturk

Evet iki kere alışverişim oldu geç gönderiyolar ama

Kapıda ödeme var mı ?

kapıda ödeme yok güvenilirdir ama kampanyanın bitmesinden sonra gönderdikleri için biraz geç geliyor
  • Kargodan geri ürün iadesi yapanlar gördüm :) bende sürekli bakıyorum ama fiyatları okadar uygun değil. Daha uygun satan yerler bulmak mümkün. İlk zamanlar evet uygun fiyatlı ürünler mevcuttu. Aynı fiyata mağzalara gidin bulmak mümkün. 29,9 polo tişört mağzada da indirimde aynı :)

tabi almak isteyenler alabilir. genelde bayanlar alışveriş yapıyor onlara yönelik ürünler daha fazla.. :)
  • genelde ayakkabılar uygun oluyor ben genelde alışveriş yaparım ordan her ay yada 2 aya bir bana uygun geliyor mesela bu ay 2 gömlek 3 t-shirt 1 şort 2 tanede ayakkabı aldım 5 gündür eve surekli kargocular gelip duryor ama 10 gün falan bekletiyorlar geç gönderiyorlar
  • Kampanya süresi 29 Şubat 2012'de bitmiş olan bir ürünü 28 Şubat 2012 tarihinde satın aldım. 08 Mart 2012 tarihinde hala kargolanmadığı için sipariş iptal talebinde bulundum.

"Talebiniz sevkiyat başladığı için kabul edilmedi." diye bir cevap geldi. 12 Şubat 2012 tarihinde halen kargolanmadığı görülen bir ürün 08 Mart 2012 tarihinden beri sevkiyat işlemi nasıl devam ediyor. Üç kez kendilerine mail yolu ile iletişim kurdum. Verilen cevaplar çözümleyici değil. Önermiyorum.
  • Markafoniden her hafta, bilemedin her 2 haftada bir alışveriş yapıyorum.
    Erzak için falan koysalar onuda ordan yapacağım alışverişe çıkmaz oldum.
    300-400 harcayacağım yerde 100-150 harcıyorum.
  • bir keresinde denemek amaçlı tshirt almıştım, 13 tl lik tsihrte 10 tllik indirim hakkımı kullanmıştım + kargo parası 8 tl ye adamlar kapıya kadar getirmişti gayette güzel ürün hala giyiyorum, şimdide bitane ayakkabı sipariş verdim, kargoya biraz geç vereceklermiş ama olsun acelem yok şimdilik, ama numarası kalmamış o yüzden 1 numara düşük istedim umarım ayağıma oturur yoksa napcam bilmiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.