Şimdi Ara

Türkiyedeki ILLUMİNATI İzleri.. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
224
Cevap
8
Favori
138.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pertz von Zatellerean

Türkiyedeki ILLUMİNATI İzleri..

• siz balataları sıyırmışsınız
  • Çok geç olmadan Illuminati varlığını kabullenin artık.
  • Ya nedir bu gençlerdeki illuminati çılgınlığı? Eleştireni de var, korkanı da var, hayran olanı da var, var oğlu var. Biraz kendinize gelin gençler. Eğer siz bir şeyler öğrendiğinizi sanıyorsanız, bir şeyleri keşfetmeye başladığınızı sanıyorsanız; o öğrendiklerinizin bir anlamı kalmamış, aslında merak ettiğiniz yapılar kabuk değiştirmiş; siz ise sadece, oyalanmanız için geride bıraktıkları eski kabuklarla ilgileniyorsunuz demektir.

Bu kadar soyut, bu kadar ulaşılmaz, bu kadar at izinin it izine karıştığı konulara kendinizi körü körüne kaptırmayın. Bilinçlenmek iyidir ama bazı şeyleri iyisiyle kötüsüyle bilinçaltınıza yerleşecek kadar hayatınıza sokmak; ileride farkında olmadan içine düşeceğiniz, öz güven eksikliği, paranoya gibi sıkıntılara neden olacaktır.

Bence bu kadar yükseklerden uçmak yerine daha somut şeylerle ilgilenin.Okuyorsanız dersleriniz, sınavlarınız; çalışıyorsanız işiniz illuminati denen şeyden çok daha somut ve hayatınızı yakından ilgilendiriyor. Yarın bir gün illuminati denen şeyin size,ailenize,topluma ve ülkenize doğrudan ya da dolaylı olarak zarar vermesini istemiyorsanız; çalışan, üreten, gelişen ve geliştiren bireyler olmak zorundasınız. Yoksa hayatınız boyunca video paylaşım sitelerinde çakma belgeseller izler, bu gün illuminati, yarın tapınak şövalyeleri,masonluk vs. peşinden koşarsınız.

Biliyorum şimdi bu yazdıklarıma muhalefet eden hatta bana hakaret eden tonla kişi çıkacaktır. Ama bunları pek de umursamıyorum. Bir kişi bile yazdıklarımı dikkate alsa yeterli benim için.

Kendini bu kadar kaptırmayanları tenzih ederim.

İyi forumlar...

• ahahaha, güzel konu olmuş, çevremizde dolaşan bulutlara bile dikkat etmeliyiz

http://inciswf.com/darkside.swf
  • 6 aralığa az kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrozenFist

6 aralığa az kaldı

6 Aralık Saat 15:00 Ve Bu Konuda Ki Tüm Kullanıcılarında Sonu Olacak BEN DE DAHIL (Aslı Güngör)

• Görüntüler ve özellikle müzik çok güzel. Sansürsüz filmi izledim daha önce ama bir kerede HD izlemek için indirdim, yine izliycem..

Sadece soundtrack, sonuna kadar dinleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ex1983Pax -- 19 Kasım 2011; 1:42:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Eminemde ilk söhret olmaya başladığında bu illetin içerisindeydi. Ancak son albümünde ve baba olduktan sonra cok degisti. Rihanna ile yaptığı düette, Rihanna hayranlarını kendi tarafına çekmek amaçlıydı. Çünkü Eminem bu sisteme karsı çıkmaya başlayınca medya vb. basın organları tarafından sindirilmeye başlandı. Ve eger susmazsa bu sekilde sesini duyurmaya devam ederse maalesef sonu Micheal Jackson gibi olacak…
    Eminem’in,Lady Gagaya ödül verdiği sıradaki korku dolu baskıslarını kıyafetinin çirkinliğinden mi sanıyorsunuz? Tabii ki Hayır.
    O kıyafetteki mesajdan dolayı dehşete düşmüştü ki son zamanlarda tehdit aldığı söyleniyor.

Ohaa, aklımı aldın birader

• quote:

Çocuklar duymasından bir kare..

bu tshirt ü nerden buluruz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokě

quote:

İlluminati, herşeyi süblüminal mesajla vermeye çalışır.Siz anlamadığınızı sanırsınız ama herşey 25.kare tekniğiyle aklınıza yüklenir.Ve bunları çocukken herkes izliyor!Şu filmin logosuna bir bakın:

Gittigidiyor sitesinin logosu..

Ben ilkokuldayken shrek çıkmıştı, hiç de böyle değildi. O kadar Walt Disney çizgi filmi izledim, şu an çok şükür Müslümanım.
    Nedir sizdeki bu paranoyaklık !

Biz anlatamayacağız galiba, sikko gibi sağlam kaynağı olmayan ancak onun taklidiymiş gibi hareket eder. Bitti !

ayrıca o ra değil baphometh gerçek satanistlerin tanrısı.. keçidir simgesi ve mason ayinlerinde uye kabulünde üstad mason ilk önce ve diğerleri keçinin kanını içerler

• 61 TS 1967 kardeş seni etkilediysem ne mutlu bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaRaKaPtAn

quote:

Aynen bulursanız banada yazın tshirt süper

• quote:

Orijinalden alıntı: Boidae

quote:

Orijinalden alıntı: KaRaKaPtAn

quote:

Aynen bulursanız banada yazın tshirt süper

konu açtım tshirt için sıcak tutalım :D

• herşeyi anlarım. tamam empoze etmeye çalışıyorlar ama dikilitaş daki simgelerin ilimunati ile uzaktan yakından alakası yok. Hz. Musa ve firavunların hikayesini azıcık da olsa bileniniz vardır. ve dikilitaş ın m.ö. firavunlar tarafından yapıldığını hatırlatırım. kısacası oradaki gözün anlamı farklı. olayları karıştırmayın.
  • O tek göz emoculardan gelmiyomuydu yaw
  • Ziyonistlerle, siyonistleri ayırt edin öncelikle..

Mısırdaki, firavun soyundan geldiği kabul görülen yahudilere ziyonist, israiloğullarından yani kudüs bölgesinden geldiği kabul görülen yahudilere siyonist denir..

Şuan illuminati vb masonik teşkilatlarının soyu ziyonistlere uzanır..Antik mısır zamanından kalan figürleri bir nevi ecdadlarının mirası olarak benimseyip, tüm dünyaya gururla lanse ediyorlar..

Yukarıda @kadirşinas, arkadaşımız gayet iyi özetlemiş olayı..Kafayı çok yorarsanız kendinize edersiniz hem boşuna kasmayın çünkü onların bilmenize izin verdikleri %1 lik bir reklam bilgilerine ulaşabilirsiniz anca..O kadar gizli ve detaylı yapılanmış bir teşkilat için ne kadar bilgi sahibi olabilirsiniz en fazla, Allah aşkına?

Bilinçlenmek, devamını getirince anlam kazanır bir ders çıkarılınca anlam kazanır..

Sabahtan akşama araştırın durun ne değişecek?

Yaptığınız işte, ülkemize ve milli menfaatlerimize nasıl en yüksek verimle katkıda bulunulur ona kafa yormalıyız bence..

Unutmayalım gayret bizden, tevfik Allah'tan (c.c.)

• Lafım bu konuya değil ama yeri gelmişken söylemek istiyorum. Şu her gördüğümüz gözü illuminati'ye benzetip " aa bak lan herşeyi gören göz ehehehe " diyip milletin zaten korktuğu, inanmamak için bahane arayan konularda espri yapmasak daha iyi olmaz mı?
  •  Türkiyedeki ILLUMİNATI İzleri..

dört bir tarafımız bu subliminal mesajlarla kuşatılmış durumda.mesela nvidia logosu, ben ati, kullanmaya başladım, farkedince.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterinarius -- 19 Kasım 2011; 16:14:15 >
  • bir görüşe göre bunlar dünyada ön planda olan herkesi belirliyor
    sertap erener'in birinciliğinden tut acunun popülaritesine rihanna'ya kadar falan
    bir görüşe göre de bunlar sadece hayal ürünü zırva
    ama bence...
    herşeyin üstüne çekelim bir sünger
    ama son kez
    K
    U
    R
    A
    B
    İ
    Y
    E
    illuminati
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.