Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops - Annihilation Map Pack İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
10.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açıklama: Black Ops'un yeni harita paketi Annihilation'a mercek tutuyoruz

Call of Duty kelimesi için denilecek pek söz yok aslında. Her yeni oyunu bir öncekinden daha fazla satan ve satış rekorlarını alt üst eden bu müthiş seri tam anlamıyla Activision'ın altın yumurtlayan tavuğu durumunda. Milyonlarca insanın oynadığı Call of Duty serisi, Black Ops halkasıyla yine rekor üstüne rekor kırmayı başarmıştı. Şimdi Call of Duty: Black Ops için üçüncü harita paketi de çıkışını yaptı. Activision, milyonlarca oyuncunun oynadığı Black Ops için yeni harita paketleri çıkararak köşeyi buradan da dönmeyi başarırken, oyunun tutkunları artık bağımlılıktan 1200 MS puanına veya bir diğer deyişle 12 doları verme konusunda asla şikayet etmiyor. First Strike ve Escalation ile kasasını dolduran Activision, bu seriyi Annihilation ile geçtiğimiz günlerde devam ettirdi. Bu incelememizde Annihilation'ın bize getirdiklerinden ve bu ücreti hak edip etmediğini inceleyeceğiz. Hadi işe koyulalım.

Bundan önceki harita paketlerinde olduğu gibi içinde Annihilation da Call of Duty severlere 5 yeni harita sunuyor. Yeni haritalarımız Silo, Hazard, Drive-In, Hangar 18 ve Shangri-La şeklinde sıralanıyor. Shangri-La'nın diğer haritaların aksine zombi modu için tasarlandığını ayrıca belirtelim. Activision ve Microsoft arasındaki özel anlaşma neticesiyle ilk olarak 28 Haziran'da Xbox 360 platformuna gelen bu haritalar 1 ay sonra yani bugün PS3 ve PC (Steam) sahipleriyle de buluşuyorlar. İncelemeye dönecek olursak, yeni haritaları ve Black Ops müdavimlerine neler getirdiğini incelememizin vakti geldi diyorum ve hiç vakit kaybetmeden başlıyorum :

''

Drive-In: Öncelikle Drive-In haritasının isminden bahsetmek istiyorum. Drive-In ismi drive-in sinemalardan geliyor aslında. Daha da açmak gerekirse Amerikalıların özellikle 60'li yıllarda oldukça popülerleşen arabayla izlenen açık hava sineması demek bu Drive-in. Şahsen Amerikan filmlerinde bu sinema ortamını gördüğümde çok özenirdim. Şimdi ise bir Drive-in sineması terkedilmiş bir alan olarak karşımıza çıkıyor. Drive-in'de film izleyeceğinizi sakın düşünmeyin. Burası yoğun çatışmaların her yanda kol gezdiği kolay kolay rahat nefes alamayacağınız bir harita.

''

Drive'in'in müthiş göründüğünü söylemeliyim. Her yönüyle 'terkedilmiş' havasını size verebiliyor. Karşınızda kocaman bir sinema tahtası var ve hâlen projeksiyon çalıştığından ekranda görülen görüntü değişebiliyor. Çok fazla ekrana bakakalmayın derim, aksi takdirde nefesinizi kesebilirler. Bu ekranın ortasındaki bir bölmeden oyun alanı tamamen görülebiliyor. Ancak burada tamamen açık bir hedef hâline gelebilirsiniz. Sniper'lar için müthiş gözükse de bir kaç kişiyi avladıktan sonra orada durmanızı önermiyorum. İntikamlarını çabuk almak isteyenler olacaktır. Genel olarak shotgun ve SMG'leriniz bu haritada en yakın dostunuz olacaktır. Bunu yaparken haritanın çevresinden dolanmanız stratejik bakımdan en doğru hareketlerden biri.

İncelemenin devamı için tıklayınız

• Son harita paketi olacağını hiç sanmıyorum.
  • 8.0, 8.9 ve 8.5 genel 8.8.Ya bir gidin allah aşkına Bfbc2 de 9.8 9.0 9.0 olunca genele 9.0 veriyorsunuz buna 8.8 mi.artık bu bsc elemanlarının cod a dusuk puan vermekten korkmaması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilyasburak

8.0, 8.9 ve 8.5 genel 8.8.Ya bir gidin allah aşkına Bfbc2 de 9.8 9.0 9.0 olunca genele 9.0 veriyorsunuz buna 8.8 mi.artık bu bsc elemanlarının cod a dusuk puan vermekten korkmaması lazım

Sen sevmiyosun diye kötü olması mı gerekir ? Adamlar bf cod kavgası yapmıyor objektif olmaya çalışıyorlar.
  • bu oyunun adı bf olsaydı 7.5 puandan fazla alamazdı
  • quote:

Hazard'da golf oynamaya vakit yok, toplara ateş ettiğinizde deliklere girmiyormuş zaten.

Denediniz mi deliğe giriyor toplar :D
  • Kaçırdım 1,5$lık indirimi hastaydım iyileşiyim sırf drive-in için alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilyasburak

bu oyunun adı bf olsaydı 7.5 puandan fazla alamazdı

O yüzden bc2'nin puanları 9'larda geziyor.
  • arkadaslar bi sey sorucaktim bu paketi bende aldim suanda indiriyorda 6 parca var hepside farkli boyurlarda ben simdi bunun 6 sinidami indiricem bir ikincisi ortalama kac dakikada iniyor bu oyun benim alette her biri icin 30-45 dakika arasi zaman biciyor
  • bu oyunun ederi 8.8 ise bf ninki 10 da yüzden alıyor olabilir mi?
  • adamın dediğini anlamamışsın @asicimbomlu
  • 1 tane daha çıkar o da son olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cerci07

arkadaslar bi sey sorucaktim bu paketi bende aldim suanda indiriyorda 6 parca var hepside farkli boyurlarda ben simdi bunun 6 sinidami indiricem bir ikincisi ortalama kac dakikada iniyor bu oyun benim alette her biri icin 30-45 dakika arasi zaman biciyor

Diskin kodu ile aynı olan dlc'yi indirsen yeterli
  • cod oynayanlarlar alır kardeşim bende almayı düşünüyorum bc2 oynayan vietnam alıyor gta oynayan eflc sanki zorla aldırıyorlar ek paket bu
  • @AsiCimbomlu

Hazard'taki toplara çok ateş ettim ama girmediler, girdiğini söyleyenler var bir sonraki sefere topu deliğe sokmayı deneyeceğim bakalım :)

@ilyasburak

Burada bir ek paketi inceledim. Call of Duty: Black Ops'un kendisini değil. Buradaki farkı iyi ayırt etmek lazım.

Teşekkürler - Levent
  • Call of gibi her ay bitane diye söz verebilir activision buna dikat edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: orfur

Call of gibi her ay bitane diye söz verebilir activision buna dikat edin

alma o zaman zorlamı yahu
  • Ben sattım black ops u mw3 e son 3 ay kala.

Zaten onlarda mw3 cıkmadan arka arkaya pack cıkarıyorlar nekadar kazansak kar misali.Mw 3 cıkınca black ops diye bişey kalmayacak çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacktower35

Ben sattım black ops u mw3 e son 3 ay kala.

Zaten onlarda mw3 cıkmadan arka arkaya pack cıkarıyorlar nekadar kazansak kar misali.Mw 3 cıkınca black ops diye bişey kalmayacak çünkü.

o yüzdenmi hala cod 5 oynanıyor
  • Ona bakarsan cod 4 te oynanıyor..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.