Şimdi Ara

General Mobile Fox video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
41.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda General Mobile'ın Android işletim sistemine yer verdiği fiziksel klavyeli telefonu Fox'u mercek altına aldık. General Mobile Fox, merak edilen yönleriyle bu videoda.

• ekran çözünürlüğü çok düşük kalmış.
    "Ayrıca oyun oynamamak daha iyi bir seçenek olacaktır" sözü telefonu tam anlamıyla özetliyor x)
    fiyatı ise sanırım 500tl ancak bu telefona göre yine pahalı...
    kısacası alınası bir telefon değil
  • parayı hakeden bir firma değil general mobile kaldıki android işletim sistemine 600mhz işlemci koyup 500 tl ye satmaya çalışması
  • 500 tlmi:D bedava verseler almam bu telefonu.Fiyat/Performans ''0'' bence tavsiye etmem^^ kaan arlı çok iyimser davranmış ne dicegini şaşırmıştır:D
  • android oyun uygulama ıncelemsını istiyrukk :)
  • Menü geçişleri gayet başarılı gm den beklemezdim doğrusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • F/P oranı iyi mi.... 500 tl

-100 tlye t20 ,+100 tlye c6-01 ve x5 var...

ayrıca illa klavyeli alacaksam 8520 alırım daha iyi....

olumsuz yorum yapmak hoşuma gitmiyor ama yazmadan da edemedim...
  • bu cihazı alıcağıma taş gibi fit ve gio var gider onu alırım az daha eklerim ace alırım arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technology41

500 tlmi:D bedava verseler almam bu telefonu.Fiyat/Performans 0 bence tavsiye etmem^^ kaan arlı çok iyimser davranmış ne dicegini şaşırmıştır:D

Bedava verseler fp orani ...(sonsuz isareti :) teldn yapamiorm ) oluckti. :) o zmn nie almiosn :) Komik bir yorum olmuş. Hem fiyat performansi inceliyorsun hem de bedavaya almiyorsun :)
  • 600 mhz işlemcili qvga ekran telefon için 500 lira mı istiyolar ?
  • Reklamlar basladi gene keske para kazanmasi icin baska yollar olsada haber adi altinda reklam yapilmasa bu urunu nasil olurda dh tavsiye eder logosu koyulmus anlasilir gibi degil
  • Oha be Kaan Arli vittin tavsiye eder dedin birak ya bu telde ne var ki tavsiye ddiyorsun japi gibi galaxy pro 8520 var
  • Reklam kokan hareketler bunlarrrr... DH biraz dikkat yahu okuyucuların bilinçli sen bari yapma... Objektif olun canımızı alın!
  • artık şu telefonları incelerken SAR değerlerinden de bahsetseniz? özellikle bu tarz telefonlarda.
  • Ölü doğmuş bebek lafı herşeyi özetler bu telefon için
  • 500 tl dahilinde bukadar alternatif havuzunda bu cihazin satmasini beklemek polyannacılıktan baska birşey degildir.ayrıca alternatifi olarakta suan kullandigim galaxy proyu kesinlikle tavsiye ederim.
  • Hayret tavsiye eder logosu felan kalkmış mutlu oldum zaten hergün bisürü reklama tıklıyorum neden bu tür reklamlara ihtiyaç duyuyosunuz?DH dikkat biraz lütfen.
  • Arka fona atlet mi koydunuz :D
  • 5800 alana kadar bunu alırım daha iyi
  • 500 TL ye bundan çok çok iyi telefonlar var alınası telefon değil. AMA inceleme İçin teşekkür ederim. İnceleme olmasa telefonun kötü olduğunu kestirmek zor olurdu Tekrar Teşekkür ;)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.