Şimdi Ara

Nokia N70 Hakkında Herşey (Official Topic) :) (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.982
Cevap
6
Favori
674.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar.brkaç gün önce n70 aldım.yalnız bana kulaklık lazım.kaliteli ses veren bir kulaklık istiyorum.ne önerirsiniz nokia orjinal sitesinden baktım.Nokia Fashion Stereo Kulaklık HS-31 diye bir model var ses kalitesi nasıl?alınırmı?tavsiyelerinizi bekliyorum.eğer elinde n70 için sağlam ses veren kaliteli bir kulaklığı olan varsa p.m. atabilir.tşk.ler
  • quote:

Orjinalden alıntı: deloyloy

N70 8 aylık kullanıcıyım.tuş takımının kromu soyuldu ve 2 nolu tuş normalden fazla çökük.Bu yüzden yeni tuş takımı almayı düşünüyorum.

birinci sorum;orijinal tuş takımını bulabilir miyim(tek olarak) ve fiyatı kaç olmalı?(adana'da bi yer bilen varsa o da olur)

ikinci sorum;muhtemelen orijinal takım bulamayacağım, yan sanayi ürünü olan tuş takımı zorluk çıkarır mı?cok oyun oynayan biriyim,tuşların fazla sert olmaması lazım,tuş takımını orijinal olmayanıyla(yani 3-5 milyonluk bi tuş takımıyla) değiştirip kullanan varsa yorumunu alabilir miyim?

çok teşekkürler...

kardeş bende aynı sorunlarla karşı karşıya idim dün n70'im için orjinal siyah kapak aldım tuş takımı içinde yoktu onuda oradan satın aldım tuş takımı için 6$ fiyat çekti kapak için 20 ytl dedi ikisini 25'e aldım, fiyat ilk başta bana düşük geldi açıkçası ama kullanınca gerçekten orj olduğu belli oluyor, ben istanbuldayım adana'da nerde wardır bilmem ancak orj olmayanlar'ın çok kötü olduğunu duydum özellikle mesaj yazma konusunda, orjinal olmayanı alma bence, bnm aldığım yerde de bi tane wardı onu aldım yani çok fazla bulunmuyor...

• gittigidiyor'da çok güzel kapaklar var bakın derim.
  • merhaba arkadaşlar bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim.telefon(n70) açılmıyor.açma tuşuna basınca telefonun beyaz ekran ışığı yanıyor ancak ne nokia yazısı ne de pin kodu giriş ekranı geliyor..öylece beyaz ışıklı ekranda bekleyen telefon belli bir süre sonra kapanıyor..ne yapabilirim .. cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNNİ -- 12 Eylül 2008; 21:53:19 >
  • yokmu yardım edebilecek biri arkadaşlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: KNNİ

merhaba arkadaşlar bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim.telefon(n70) açılmıyor.açma tuşuna basınca telefonun beyaz ekran ışığı yanıyor ancak ne nokia yazısı ne de pin kodu giriş ekranı geliyor..öylece beyaz ışıklı ekranda bekleyen telefon belli bir süre sonra kapanıyor..ne yapabilirim .. cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum..

1-)arkadaşım sorunlu ngage oyunlarından yüklediysen ondan olabilir.Hafıza kartı yokken aç telefonu.Açılırsa sorun karttadır.Kart okuyucuyu uyumlu bir bilgisayara tak ve

'E:/system:/libs' klasöründen şu libsler(varsa) sil;

* ECom.dll
    * EComServer.exe
    * Http.dll
    * Httptcphnd.dll
    * INetProtUtil.dll
    * securesocket.dll
    * SSL70.DLL
    * ssladaptor.dll
    * Stringpool.dll

sorun hallolmazsa ya da bu liblerin hiçbiri yoksa karta format at.

2-)Telefon kartsız da açılmazsa sorun telefon hafızasında olabilir.Önce güvenli modda açmayı dene(Açma kapama tuşuna basarken bir yandan da kalem tuşuna basılı tut(tel açılana dek galiba).telefon açılırsa sorunu araştır muhtemelen açılışta çalışan bir programdan dolayıdır.SİL.

3-)Telefon güvenli modda da açılmazsa telefona format atacağız(sim kart dışında tüm telefon hafızası ve ayarlar silinecek) telefonu şu 4 tuşa birden basılı tutarak(açılana kadar) açmalısın:'*' '3' 'yes' ve 'açma kapama tuşu'

4-)Eğer bu sorun durduk yere oluştuysa nokia.com.tr'den yazılım(versiyon) güncelle.Eğer telefon bu hale versiyon güncellerken geldiyse 5. adımı harfiyen uygula.

5-)En yakın yetkili servise koş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi girizgah -- 14 Eylül 2008; 21:29:27 >

• arkadaşlar 180 Ytl ye N70 alcam fiyat nasıl.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SESAME

arkadaşlar 180 Ytl ye N70 alcam fiyat nasıl.

fiyatı iyi ama sıfır e50 de kampanya var 189 ytl onualmanı tavsiye ederim aralarında tek fark e50 kamera 1.3 n70 2mp ama zaten n70 de doğru düzgün foto çekmiyo ben şahsen 5 ay n70 kullandım ve o yavaşlığa kalınlığa daha fazla katlanamıyarak sattım
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:: NEJ@T ::.

quote:

fiyatı iyi ama sıfır e50 de kampanya var 189 ytl onualmanı tavsiye ederim aralarında tek fark e50 kamera 1.3 n70 2mp ama zaten n70 de doğru düzgün foto çekmiyo ben şahsen 5 ay n70 kullandım ve o yavaşlığa kalınlığa daha fazla katlanamıyarak sattım

Ama E50 'de RAydo yok ki .
  • quote:

Orjinalden alıntı: KNNİ

merhaba arkadaşlar bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim.telefon(n70) açılmıyor.açma tuşuna basınca telefonun beyaz ekran ışığı yanıyor ancak ne nokia yazısı ne de pin kodu giriş ekranı geliyor..öylece beyaz ışıklı ekranda bekleyen telefon belli bir süre sonra kapanıyor..ne yapabilirim .. cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum..

versiyon at düzelmesse donanımsal,bizimde başımıza geldi zamanında 100 ytl ekran parası vermiştik.
  • Arkadaşlar ben versiyon atamadım ya.PC Suite'in son sürümü yüklü.Kablo ile bağlıyorum en son yazılımı güncelle diyorum ama telefon destemiyor diyor.Soft format attım telefona belki düzelir diye ama olmadı.Birde bazen telefonu buluyor bazen bulmuyor bu ne saçmalıktır anlamadım.
  • quote:

güzel fiyat dostum, e50 konusuna da gelirsek kamera farkıyla beraber symbian farkı da var 3rd series olması lazım onun fakat kullanım açısından tuşları büyük olsa da joystik resmen iğne gibi, çok kullanırsan parmağında su toplanmasına neden olabiliyo, n70 in kalın olduğunu söyleyen arkadaş atfen, e 50 de kumanda kadar uzun ayrıca n70 resimleri dandik çekmiyo bana göre samsung 3.2 mp modellerden ve n73 ten daha iyi çekiyo (pc de programlar eşliğinde karşılaştırdım)
  • N70 son versiyon kaç ?
  • selam arkadaşlar bi sorunum var yardımcı olurmusunuz.

çektiğim videolarıve fotoları galeri içinde bulamıyorum. galeriye girdiğim zaman internetten müzik indir ve resim indir diye 2 secenek çıkıo napmam gerek.

tşk. ederim
  • tahtakalede hasırcılar hanı var onun en alt katında n70 kapaklar tuş takımıyla beraber 5 lira zaten çakma kapaklarıda aşağı yukarı bu fiyatı alırsınız yalnız bu kadar kalitelisini çok zor.15 gün oldu ne kapakta ne tuş takımında en ufak bi aşınma yoküstelik tamamen siyah kapak aldım gözüme orjinal gibi gözüktü sordum 100 tane alırsan tanesi 5e dedi azıcık yalvardım verdi bi tane oradan çıktıktan sonra kıllık olsun diye yolumun üzerindeki bi kaç dükkana daha sordum 15-20 arası fiyat çektiler aynı kapağa.kulaklığa gelince doğu banka gidin 20-25 liralık kulaklıklara bakın aiwa olmasında nolursa olsun azıcık pazarlıkla onuda 10a 15e kapatırsınız son sesle otobüste aldığım birçok uyarı vardır o derece ses verir.philips tavsiyemdir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: FaTaL_uA

Bugün peder sürpriz yaptı ve bende n70 kervanına katıldım arkadaşlar.

Vay be Tam 2.5 yıl olmuş teli alalı ben.

Gerçekten sağlam telefon.Nokia'nın klasikleri arasına girecek bir model bence...

3 yılı tamamlar inşallahta öyle değiştiririz.

Gerçi insan anlıyor neye gereksinimi oldugunu... 900e almıştım şimdi ise 900 vermek bir telefona benim kullanma amacıma göre fazla..

Herneyse kısacası forever N70
  • Arkadaşlar telefonun kamera ayarları nasıl olmalı,yani daha net ve kaliteli çekim yapabilmek için.Daha doğrusu böyle birşey mümkünmü?
  • slm 2. el n70 aldım ilk aldığımda görüşmelerde ahize sesi gayet iyiydi sonra orjinal ayarları yükledimde ses belirgin bir düşüş oldu sesi sonuna kadar açtığımda ses hala düşük geldi hopörleri açtığımda ses iyiydi acaba normaldede ses hep böylemi yok sa sesi birazdaha yükseltebilirmiyim şimdiden cevaplarınız için teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: spider43

slm 2. el n70 aldım ilk aldığımda görüşmelerde ahize sesi gayet iyiydi sonra orjinal ayarları yükledimde ses belirgin bir düşüş oldu sesi sonuna kadar açtığımda ses hala düşük geldi hopörleri açtığımda ses iyiydi acaba normaldede ses hep böylemi yok sa sesi birazdaha yükseltebilirmiyim şimdiden cevaplarınız için teşekkürler...

ses düşüşü ahize sesindemi oldu yoksa müzik dinlerken dışa verdiği sestemi oldu ?
    ahıze sesinde olduysa telefonda konuşurken sağ yönde kaydırma tuşunu kullan
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.