Şimdi Ara

Nokia N70 Hakkında Herşey (Official Topic) :) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.982
Cevap
6
Favori
674.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    telefonlarla ilgili yorum yapmanız daha akıllıca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gren -- 25 Aralık 2005 13:52:49 >
  • benim için de önce telefon önemli sonra marka se de nokia da samsung da motorola da kullanırım ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: gren

kişilik fanatikliğini bırakın artık

Bunu diyen senmisin

6630 dan bazı farklarını unutmuşsun RADYo ve 2mp kamera flash vs..
    k750 w800 arasında bu kadar fark varmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ç@KAL

quote:

Orjinalden alıntı: gren

kişilik fanatikliğini bırakın artık

Bunu diyen senmisin

6630 dan bazı farklarını unutmuşsun RADYo ve 2mp kamera flash vs..
    k750 w800 arasında bu kadar fark varmı ?

• n70 mi daha iyi 3250 mi karar veremiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: aliss

n70 mi daha iyi 3250 mi karar veremiyorum

n70
  • quote:

nokia 3250 tavsiye ederim
    symbian 9.1 3rd edition (yeni çıkacak programlara uyum).. nokia xpress music.. microSD (transflash) hafıza kartı (nokia ve motorola bu kartları kullanacak artık).. eAACplus destekliyor (aynı kalitedeki mp 3'den çok daha az yer kaplıyor).. daha ufak ve hafif.. 3.5 mm kulaklık girişi (istediğin herhangi bir kulaklığı kullanabileceksin).. pili daha uzun gidiyor (1100 mAh).. bunlardan başka N70'te ne varsa bu telefonda da var..

Söylentiler: symbian 9.1 telefonlarda 330MHz işlemci kullanılacak diye bişeyler duydum.. fiyatı da N70'den daha düşük olabilir.. ocak sonu gibi çıkaracaklarmış ama kesin değil..

tek eksiği 3G, o da bizim memlekete ne zaman gelir, hatta gelir mi belli değil.. görüntülü iletişim için başka teknolojiler konuşuyorlar bu aralar.. gelse de yıllar alır geldiğinde ben de değiştiririm telefonumu.. telefonda 3G olmaması bence daha iyi çünkü kullanmayacağım bir teknolojiye 200-250 lira fark vermek istemiyorum..

• quote:

Orjinalden alıntı: mrtkr

quote:

nokia 3250 tavsiye ederim
    symbian 9.1 3rd edition (yeni çıkacak programlara uyum).. nokia xpress music.. microSD (transflash) hafıza kartı (nokia ve motorola bu kartları kullanacak artık).. eAACplus destekliyor (aynı kalitedeki mp 3'den çok daha az yer kaplıyor).. daha ufak ve hafif.. 3.5 mm kulaklık girişi (istediğin herhangi bir kulaklığı kullanabileceksin).. pili daha uzun gidiyor (1100 mAh).. bunlardan başka N70'te ne varsa bu telefonda da var..

Söylentiler: symbian 9.1 telefonlarda 330MHz işlemci kullanılacak diye bişeyler duydum.. fiyatı da N70'den daha düşük olabilir.. ocak sonu gibi çıkaracaklarmış ama kesin değil..

tek eksiği 3G, o da bizim memlekete ne zaman gelir, hatta gelir mi belli değil.. görüntülü iletişim için başka teknolojiler konuşuyorlar bu aralar.. gelse de yıllar alır geldiğinde ben de değiştiririm telefonumu.. telefonda 3G olmaması bence daha iyi çünkü kullanmayacağım bir teknolojiye 200-250 lira fark vermek istemiyorum..

3250 bekleyenlerdenim ama fiyatı 800 lere düşmeden almam düşer inşallah ...

• eet 9.1 lerin hepsinde 330MHz kullanılıo
  • bu arada madem n70 le ilgili konu açtınız n70 için program oyun vs bişilerde koyun
  • yani 3250 330 mhz mi olcak
  • eet aynen öyle
  • dostum hayırlı olsun ve çalışma içinde eline sağlık.bu kadar detaylı açıklama başka hiçbiryerde yok
  • beyler ben almak istiyorum,n70 şin en düşük fiyatı(doğubanktada dahil olmak üzere)ne kadardır ayrıca 3250 ne zaman cıkacak???
  • N70 te denediğim çalışan programlar

http://forum.donanimhaber.com/m_3974443/mpage_14/key_/tm.htm
  • @ Narinici Teşekürler .

NetFront 3.2 de çalışıyor

FirmWare:

V 2.0536.0.2
    12-09.05
    RM-84

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi internetboy -- 26 Aralık 2005 5:32:59 >
  • n70 ile 6630 arasında en bariz farkları yazmam sonucu van hoıjdonkun anlamsız bir şekilde konuyu kişise boyutlara taşıması hoş bir davranış değildi
    ama aklıselimin galip geleceğini umuyorum ve bu kişsel boyutlu yazıların foruma fayda değil zarar verdiğini düşünüyorum

şimdi bu tip şekilde bu güzel bilgi ve paylaşım amaçlı forumda kişisel tartışma ve kısır döngülerin topiği kapamaktan başka bir işe yaramadığıda bilinen bir gerçek
    o yüzden bu tip kişselleştirmenin devam etmeyeceğini umarım
    SAYGILARLA
  • n7o çalışan programlar

SmartMovie 2.76
    AgileMessenger 2.64
    FExplorer 1.13
    SmartCom GPS 1.00a -
    WorldMate 2.20 -
    NetFront 3.2 - W
    Opera 8.00 - (embedded)
    SPMark 04 1.1.0
    SPMark 04 1.1.0
    TaskSpy 0.96 -
    Frodo C64 emulator 0.51.4 -
    ProfiExplorer 2.32 -
    Alarm Manager v1.3.3
    Turbo MSN v1.00
    Guitartuner1.1 -
    BombJack 1.08 (J2M) -
    ZipMan 2.31 (w/RAR plugin v1.0) -
    YFtpClient v1.30 - Working
    YEdit v.254 -
    WirelessIRC 1.82.260104 -
    SonicBoy Emulator v1.0 -
    SuperGOBoy 1.0 (Emultaor) -
    WiBMemTest 2.22.23 -
    WiBCapture 1.37.47 -
    Weather v0.3.9 -
    Weather Center v.1.0.0 -
    Vampent VSun v1.1 (Emulator) -
    Nowire Teletext II v2.0.0 -
    IM+ v5.14
    MobileSearch v.1.10.0 -
    PicoDrive S60 v0.16.0 (Emulator)
    Pdf+ 1.37 / 1.36 -
    EEMame S60 v1.1.0 (Emulator) -
    AutoKeyLock v1.22.0 -
    Adobe Reader v1.01 -
    UltraMP3 v1.52 -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi internetboy -- 6 Ocak 2006 2:28:50 >

• bencede normal 350 ama 330 370 sarkabılır
  • quote:

Orjinalden alıntı: internetboy

quote:

Orjinalden alıntı: Revolver40

İyi çalışma dostum. Eline sağlık

Aslında almak isteyenlar için faydalı olabilir... TArafsız olarak yazmaya çalıştım... Teşşekürler dostum

Tama kabul çalışman güzel bu topicte tarafsız kalamada çalışmışsın ama bana sakınhttp://forum.donanimhaber.com/m_5290253/tm.htm burada tarfsız olduğunu söyleme. Bir daha da bir yerde tarafsız kalığ diğer tarafta bunu telefi etmeye kalkma.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.