Şimdi Ara

Nokia c5-03 3.5G nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
9.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bugün nokia c5-03 aldım.telefonu kurcalarken sol üstte 3.5G çıktı ve şimdi gitmiyor.Nedir bu 3.5G ? Telefofonum şuan internete bağlı mı?Faturalı hattım olduğu için ikilemde kaldım.Eğer internete bağlanmışsa nasıl kapatabilirim?
    şimdiden çok teşekkürler

• İnternete bağlanıldığında 3.5G yazar,yani şu anda bağlısınız.
  • 3g modunu kapatıp gsm modunu açarsan gider 3.5g nin altında çift yönlü ok yoksa bağlı değilsinizdir benim telefonda öyle(c6-01)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeverDies7

İnternete bağlanıldığında 3.5G yazar,yani şu anda bağlısınız.

şu an 3.5G hızında nete bağlanabilirsiniz demek altında çift yönlü ok yoksa bağlı değilsinizdir. Sadece bildirim amaçlıdır. Şebeke ayarlarından değiştirebilrsiniz.
  • 3g yi kapatırsan o yazı gider edge hızında bağlanırsın.eğer interneti kullanmıyorsan operatörünün internet adresinden yada bayilerinden data hattını kapattırabilirsin.yoksa fazla fatura gelebilir.
    ayrıca 3g yi kapatırsan şarjın daha uzun gidecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizerkan07

3g yi kapatırsan o yazı gider edge hızında bağlanırsın.eğer interneti kullanmıyorsan operatörünün internet adresinden yada bayilerinden data hattını kapattırabilirsin.yoksa fazla fatura gelebilir.
    ayrıca 3g yi kapatırsan şarjın daha uzun gidecektir.

Bazı telefonlarda 3g yazması gereken yerdeki h harfi 3g anlamındadır.h+ ise 3.5 g olarak nitelenen -4g bağlamındadır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.