DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SAMSUNG GALAXY S2 i9100 2YIL bimeks GARANTİLİ SIFIR Adana
2
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S2 i9100 2YIL bimeks GARANTİLİ SIFIR Adana
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      426 Mesaj
      Katılım Zamanı
      10 Aralık 2004

27 Temmuz 2011 17:28:10
      sıfır ,bimeks garantili samsung galaxy i9100 s2 .
      Adanadayım . almak isteyen olursa elden teslimat yapabiliriz. şehirlerarası kargo ile uğraşmak istemiyorum.
      üretim hatasından dolayı değişim oldu. yeni yolladılar samsung dan.
      ben de onu beklerken yeni bir tane almış olduğumdan bu yeni geleni satıyorum.

1550 tl

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanoute -- 27 Temmuz 2011; 19:44:15 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

Referanslarım: Jestman, sony dualshock 3 sattım; tudoshikame , ps3 60 gb sattım ; Thai-Fun, planet earth blu ray set sattım; Mene ,mgs4 ve gta 4 (ps3 oyunları)sattım; sungerbekirkaresort ,call of duty 4 (ps3 oyun)sattım; ankh55 ,iriver clix 2 8 gb mp3 player sattım ; viper08 , armut koltuk sattım ; nazaragustos , Logitech mx3200 klavye mouse seti sattım ; sungerbekirkaresort , ps2-ps3 component kablo sattım ; seniorres2003 , Killzone 2(ps3 oyun) sattım
    • Binbaşı
      1291 Mesaj
      Referanslar: 7

Katılım Zamanı
      25 Eylül 2007

Durum
      Forumda değil

28 Temmuz 2011 21:04:36

Merak ettiğiniz herşey için PM atabilirisiniz
    • Yüzbaşı
      426 Mesaj
      Katılım Zamanı
      10 Aralık 2004

31 Temmuz 2011 15:40:22
      linkteki yorumları oku. adamlar kullanılmış, tamir görmüş ürün gönderiyorlar. seçim senin tabi :)

http://forum.donanimhaber.com/m_43340108/tm.htm

Referanslarım: Jestman, sony dualshock 3 sattım; tudoshikame , ps3 60 gb sattım ; Thai-Fun, planet earth blu ray set sattım; Mene ,mgs4 ve gta 4 (ps3 oyunları)sattım; sungerbekirkaresort ,call of duty 4 (ps3 oyun)sattım; ankh55 ,iriver clix 2 8 gb mp3 player sattım ; viper08 , armut koltuk sattım ; nazaragustos , Logitech mx3200 klavye mouse seti sattım ; sungerbekirkaresort , ps2-ps3 component kablo sattım ; seniorres2003 , Killzone 2(ps3 oyun) sattım
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S2 i9100 2YIL bimeks GARANTİLİ SIFIR Adana
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.