DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Ege Universitesi Ingilizce hazirlik
13
Cevap
0
Favori
3.731
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      23 Mesaj
      26 Temmuz 2011 22:28:58
      Ege universitesinde ingilizce hazırlığık seviyesi nedir?Zor mu kolay mi?Acaba okursam pisman olurmuyum.Yil kaybetme ihtimalim nedir?

Yardim ederseniz cok sevinirim. :D

legend
    • Yüzbaşı
      481 Mesaj
      26 Temmuz 2011 23:02:45
      Bazı bölümlerde kalkmış durumda hazırlık hangi bölümü istiyorsun ? İsteyenlere hala hazırlık okutuyolar orası ayrı.

Edit:Çoğu bölüm diye biliyordum.Değilmiş kusura bakmayın Tıp/Eczacılık/Beslenme ve Diyetetik için kalkmış zorunlu hazırlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XSoldier000 -- 26 Temmuz 2011; 23:50:27 >
    • Binbaşı
      1642 Mesaj
      26 Temmuz 2011 23:42:39

quote:

Orijinalden alıntı: XSoldier000

Çogu bölümde kalkmış durumda hazırlık hangi bölümü istiyorsun ? İsteyenlere hala hazırlık okutuyolar orası ayrı.

Psikoloji ve sosyolojide durum nedir hazırlık konusunda?Zorunlu mu?

• Yüzbaşı
      481 Mesaj
      26 Temmuz 2011 23:47:52

quote:

Orijinalden alıntı: ogzgunner23

Alıntıları Göster

Psikoloji ve sosyolojide durum nedir hazırlık konusunda?Zorunlu mu?

2sindede 1 yıl süreli zorunlu hazırlık varmış.

• Er
      11 Mesaj
      27 Temmuz 2011 00:09:05
      bende ege psikoloji yi düşünüyorum ve konu açtım birçok sorum var ama onay bekliyor..

bi yılım kaybolucak diye düşünmüyorum ben. bi yıl kazanıcam, hazırlık okuyarak bence..

• Onbaşı
      23 Mesaj
      27 Temmuz 2011 00:18:54
      Bolumum biyokimya...Ben zorunlu oldugunu biliyorum!zaten kendimi hazirlik okumaya hazirladim.

legend
    • Er
      2 Mesaj
      25 Ağustos 2011 01:42:39
      ben de aynı konuda kararsızım. egedeki çok basitse de hazırlık okumak istemem açıkçası.ama sanırsam egede hazırlık okuyan pek yok.benım tanıdıklarım sınavı geçmişler hemen.ben de sınava gırmeyım dedım.dırek hazırlığa baslayacagım

• Çavuş
      43 Mesaj
      25 Ağustos 2011 03:17:49
      Yabancı dil ağırlıklı liselerden mezun olanlar için sınav çok zor değilmiş de düz lise mezunları için zormuş.Ben de hazırlık okuyacağım.Ama sorum şu :

Okula başlamadan önce mi seviye tespit sınavı oluyor,okul başladıktan sonra mı ?.Yani ben 19 eylülde hangi dersliğe gideceğimi öğrenecek miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantasy* -- 25 Ağustos 2011; 3:18:31 >

• Er
      2 Mesaj
      25 Ağustos 2011 05:36:08

quote:

Orijinalden alıntı: phantasy*

Yabancı dil ağırlıklı liselerden mezun olanlar için sınav çok zor değilmiş de düz lise mezunları için zormuş.Ben de hazırlık okuyacağım.Ama sorum şu :

Okula başlamadan önce mi seviye tespit sınavı oluyor,okul başladıktan sonra mı ?.Yani ben 19 eylülde hangi dersliğe gideceğimi öğrenecek miyim ?

ayın on üçünde olacakmış muafıyet sınavı.uc sevıye varmış sanırsam.ben ön kayıtta sınava gırmeyeceğim dıe işaretlediğim için son sevıyeden başlayacağım.bence sen sınava gır.ayın ondokuzunda da işte sabah grubu öğle grubu dıe bellı olacakmış.sevıyene göre.

• Çavuş
      43 Mesaj
      25 Ağustos 2011 10:48:35

quote:

Orijinalden alıntı: bberikaa

Alıntıları Göster

ayın on üçünde olacakmış muafıyet sınavı.uc sevıye varmış sanırsam.ben ön kayıtta sınava gırmeyeceğim dıe işaretlediğim için son sevıyeden başlayacağım.bence sen sınava gır.ayın ondokuzunda da işte sabah grubu öğle grubu dıe bellı olacakmış.sevıyene göre.

Muafiyet sınavı ve seviye tespit sınavı farklı sınavlar dimi ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantasy* -- 25 Ağustos 2011; 10:49:55 >

• Er
      2 Mesaj
      25 Ağustos 2011 11:43:41

quote:

Orijinalden alıntı: phantasy*

Alıntıları Göster

Muafiyet sınavı ve seviye tespit sınavı farklı sınavlar dimi ??

hayır ikisi de aynı.

• Yüzbaşı
      677 Mesaj
      25 Ağustos 2011 14:50:27
      ege hazırlık okucak arkadaşlar elementray seviyesinde kitaplar mevcuttur
      almak isteyen arkadaşlar pm atsın
      16 kitaptan oluşmaktadır 1 sene boyunca ihtiyacınız olacak bütün kitaplar vardır

• Er
      0 Mesaj
      23 Eylül 2011 22:45:08
      sende hangi kitaplar bulunuyor.bana sadece 6 kitap lazım.6 kitap verebilirmisin..
      headway 4 kitap
      reading keys 1-2.bana bunlar lazım.verirsen kaç verirsin..kitaplar renkli mi fotokopi mi?

• Teğmen
      103 Mesaj
      29 Haziran 2014 14:39:57
      Kimya muhendialiginde ing hazirlik var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.