Şimdi Ara

Google Chrome Facebook Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
60.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaşlar...4-5 gündür chrome da facebook'la ilgili problem yaşıyorum.Facebook açıldığında üstteki "mesajlar,bildirimler,arkadaşlık istekleri" kutuları açık ve birbirine girmiş bi şekilde gözüküyor ve düzelmiyor.Artı olarak sohbet kısmı açılmıyor.İnternet explorer dan girdiğimde bir sıkıntı yok fakat chrome sapıttı.Silip yeniden yükledim değişen birşey olmadı.Varmıdır acaba çözümünü bilen bi arkadaşımız?
  • işletim sistemi??
    google chormenin sitesindenmi yükledin??
  • Çerezleri temizlersen sorunun çözülür hocam.
  • Java sürümlerinin güncel olup olmadığına bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Algnor

selam arkadaşlar...4-5 gündür chrome da facebook'la ilgili problem yaşıyorum.Facebook açıldığında üstteki "mesajlar,bildirimler,arkadaşlık istekleri" kutuları açık ve birbirine girmiş bi şekilde gözüküyor ve düzelmiyor.Artı olarak sohbet kısmı açılmıyor.İnternet explorer dan girdiğimde bir sıkıntı yok fakat chrome sapıttı.Silip yeniden yükledim değişen birşey olmadı.Varmıdır acaba çözümünü bilen bi arkadaşımız?

Googlenin sitesindenmi yükledin?

Yüklemediysen Google nin sitesinden yükle

yüklediysen çerezleri sil

düzelmesse java nı güncelle

zaten güncel se veya düzelmesse flashplayer güncelle

olmassa silverlight da güncelle

yine olmssa combofix indir pc yi güvenli modda aç tarama yap virüs olabilir..
  • profiline gir hesap ayarları > güvenlik > güvenli gezinme kısmından güvenli gezinmeyi aç. ana sayfa sıkıntılı olsa da kullanıcı adı ve şifreni girince sorun düzelecektir. Ben sabahtır beri arıyorum, bi alay şey denedim, sonunda buradan olduğunu anladım. Kesinlikle dene.

Ana sayfada kullanıcı adı ve şifreyi girdiğin ekranın da düzgün görüntülenmesini istersenwww.facebook.com/login.php olan adres satırını elle
    https://www.facebook.com/login.php olarak düzelt ve enter de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisist -- 21 Şubat 2012; 15:37:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HappyALieN

Çerezleri temizlersen sorunun çözülür hocam.

arkadaş haklı
    ctrl+ shift + del yapıp çerezleri sil dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenga26 -- 28 Şubat 2012; 19:17:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyahLimm

Java sürümlerinin güncel olup olmadığına bakın

+++++++++++katılıyorrum...
  • çerezleri silmek sorunu düzeltiyor arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisist

profiline gir hesap ayarları > güvenlik > güvenli gezinme kısmından güvenli gezinmeyi aç. ana sayfa sıkıntılı olsa da kullanıcı adı ve şifreni girince sorun düzelecektir. Ben sabahtır beri arıyorum, bi alay şey denedim, sonunda buradan olduğunu anladım. Kesinlikle dene.

Ana sayfada kullanıcı adı ve şifreyi girdiğin ekranın da düzgün görüntülenmesini istersenwww.facebook.com/login.php olan adres satırını elle
    https://www.facebook.com/login.php olarak düzelt ve enter de.

sabah beri arıyorum kardeş çok sağol ya dediğini yaptım düzeldi istemeye istemeye firefoxa geçicektim
  • çerezleri silin arkadaşlar kesinlikle bu yeterli ve ardından tekrar başlatın facebook u.
  • Chrome da Facebook ta Anasayfam a girdiğimde facebook normal açılıyor
    fakat herhangi bir arkadaşımın sayfasına ya da herhangi bir şirket ya da grup sayfasına girmek istediğimde hiç bir şey açılmıyor.hiç bir şey gözükmüyor
    Sorun neden kaynaklanabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi telit35 -- 4 Temmuz 2012; 15:23:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenga26

quote:

Orijinalden alıntı: HappyALieN

Çerezleri temizlersen sorunun çözülür hocam.

arkadaş haklı
    ctrl+ shift + del yapıp çerezleri sil dostum

Aynı sorun bendede oldu ve bunu yaptım düzeldi teşekkür ederim.
  • Merhaba Arkadaşlar....

Bende facebook açılıyor ama nezaman mesajlarıma tıklasam bu ekran karşıma çıkıyor.

* çerezleri sildim crome dan...
    * java yı güncelledim.
    * flash güncellenmiyor.zaten güncel sanırım. böyle bir mesaj alıyorum.''Google Chrome tarayıcınızda Adobe® Flash® Player zaten yerleşik olarak bulunur. Google Chrome, yeni sürümleri kullanıma sunuldukça Flash Player'ı otomatik olarak günceller.''

ee başka ne kaldı yapacak

• şimdi dikkat ettim crome da hotmail de ki mesajlarımda açılmıyor... ne oluyor yaww bu croma..... iyice sapıttı....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odilya -- 18 Ağustos 2012; 17:06:51 >
  • Bu sorunla ben de karşılaştım. Bende ilk açılışta normal bir şekilde açılıyordu. Fakat herhangi bir şeye tıkladığımda odilya'nın mesajındaki gibi görünüyordu. Eklentilerde sorun olabileceğini düşünüp tek tek tüm eklentileri devre dışı bırakıp denedim. Sorunu Better Pop Up Blocker'dan kaynaklandığını buldum. Bu eklentiyi daha yeni yüklemiştim. Facebook'a izin verince tüm sorunlar çözüldü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erh_tun

Bu sorunla ben de karşılaştım. Bende ilk açılışta normal bir şekilde açılıyordu. Fakat herhangi bir şeye tıkladığımda odilya'nın mesajındaki gibi görünüyordu. Eklentilerde sorun olabileceğini düşünüp tek tek tüm eklentileri devre dışı bırakıp denedim. Sorunu Better Pop Up Blocker'dan kaynaklandığını buldum. Bu eklentiyi daha yeni yüklemiştim. Facebook'a izin verince tüm sorunlar çözüldü.

işte budur... ayakta alkışlıyorum....

Şimdi hotmaile de izin verince oda düzeldi....

Teşekkürler tekrar ''erh_tun'' ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odilya -- 18 Ağustos 2012; 21:25:23 >
  • Önemli değil
  • aynı sorunu ben de yaşadım ama benimki farklı bir nedendenmiş. buraya yazıyorum belki birilerine yarar.

a-d-b-l-o-c-k kullanıyorum chromeda. eklentiye girin ve whitelist kısmınawww.facebook.com yazıp ekleyin. düzeliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SudaEriyenAspirin -- 16 Eylül 2012; 16:16:49 >
  • Nereye yazacağımı bulamadım ama yardımcı olacagınz için şimdiden teşekkür ederim. sorunum şu;

arkadaslarım facbook adresinde sohbette sürekli acık oldugumu söylüyor bunun nedeni ne olabilir.?
    telefondan cıkıs yapıyorum yine aynı sorun devam ediyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.