Şimdi Ara

En iyi en sağlam ayakkabı sıralamanız? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
157
Cevap
2
Favori
76.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ReaL_foX

quote:

Orijinalden alıntı: Myron Bolitar

Salomon 1. tercihim olurdu ama çok pahalı
    New Balance
    Adidas
    Nike
    klasik dersende dexter

Şahsen Salomon ayakkabıyı 2004 yılında aldım hala yeni gibi neredeyse hergün kullanıyorum çok rahat aradan 7 yıl geçti geçen hafta ayakkabının burnunda ufak bir açılma oldu oda çamaşırmakinasına attığımdan herhalde daha bir 7 sene götürür desem yeridir.

Salomon,Assole birde genel ürün olarak jack wolfskin ürünleri çok kalitelidir.Saloman birinci sırada yer alır iyi seçim...

• puma'nın ducati modeli vardı dayanıklılığı fena değil,ama rahatlık olarak pek önermem...ondan önce bi nike m vardı onun da önü açıldı 1 sene olmadan...Şu anda adidas'ın superstar modelini giyiyorum bence çok dayanıklı görünüyor,sorun yok 3 aydır,ayrıca rahatlık olarak da diğer giydiğim ayakkabılardan daha iyi..
  • Beyler birazdan sipariş vereceğim.Hangisi daha güzel sizce?

En iyi en sağlam ayakkabı sıralamanız?

En iyi en sağlam ayakkabı sıralamanız?
  • 1-Puma
    2-Adidas
    3-Nike
  • valla bugüne kadar nike giydim(hep değil :D) koşu halısaha günlük vs 3 yılını dolduran ayakkabım bile var sadece iplerinin ucundaki plastik çıktı birde ayakkabının iç kısmının arkası biraz aşındı daha önce samoa(gerçekten rahat) almıştım 6. ayda açılma oldu perti çıktı şimdide adidas mağazasından son bir tane güzel bir superstar modeli vardı(150 lira olsa almazdım 70 tl görünce dayanamadım ) onu aldım 70 tl ye 2 ay oldu birşey yok daha ama bakalım ne olacak
  • Nike, Adidas, Puma'dan başka ayakkabılar da var arkadaşlar. Çıkın gezin pişman olmazsınız. Herkes üniforma gibi aynı ayakkabıları giyiyor. Hoş bir şey değil bence.
  • Nike Air 3. senem
  • 8. sınıfın başında bir adet nike ayakkabı aldım, modelini bilmiyorum, resmini ekleme gibi bir şansım da yok çünkü fotoğraf makinemiz yok. Üniversiteye başlıyorum bu sene ve hala o ayakkabıyı giyiyorum. O derece sağlam, başka marka model kullanmadım yıllardır
  • Hotiç almayın da. Adamlar 30-40 lira edecek ayakkabıları 150-200 liraya satıyorlar.
  • Adidas Superstar'ı bir yıl kullandım futbol çamur herbişey yaptım o ayakkabıyla ama hala sağlam Converse çok rahat bir ayakkabı degil ama kaliteli bayağı.
  • Simdiye kadar hep lescon giydim. Ama bu yil bir degisillik yapip lacoste aldim. Simdilik iyi gidiyor.

1. Lescon
    2. Lacoste (net degil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEHET -- 2 Ekim 2011; 11:08:36 >
  •  En iyi en sağlam ayakkabı sıralamanız?
  • Dockers tan şaşmıyorum.çok sağlam ayakkabıları var..geçen seneden beri spor tarzı deri bir modelinden aldım.yaz kış hep onu giyiniyorum hala .her tür eşya ile rahatça uyum sağlıyor..hala daha giymekteyim.verdiğim parayı hak ediyor..

adidas çogu klasik tarzda modelleri var ve eskisi gibi dayanıklı değiller.
    nike modelleri hiç bana hitap etmiyor ,şekilsiz çizgilere sahip,zevkime uymuyor

slazenger kalitesi ve sağlamlığı iyi,dayanıklı, model seçeneklerini dahada arttırmaları lazım..spor çeşitleri az..
  • Camper(Marka takıntın varsa önerilmez anlamıyor çoğu kimse çünkü), columbia, slazenger, adidas(özellikle gore texleri).Nike falan benim için ölü markalar gerek dayanıklılık gerekse rahatlık koku vs açısından.Ha birde lacoste'nin ayakkabıları gayet hoş ama çok sağlam değiller düzgün kullanırsan gömleğin altına özellikle hoş duruyorlar :)
  • arkadaşlar hortlatmak gibi olmasın ama şuraya sevdiğiniz sağlam ayakkabıları yazarsaniz sevinirim. (özellikle de nike)
  • tabikide mekap yani herkes kullanıyor ve 4x4 gibi ayakkbı

• lafuma atacana
    merrel tüm modelleri
    adidas superstar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akin_Tr

quote:

Orijinalden alıntı: realgs

Hush Pappies (indirimde alınınca F/P oranı süper)
    Greyder

greyder güzel gerçekten

Greyder de iş yok ya.200 liralık botundan aldım.Geçen sene kışın 1-2 ay giydim.Bu sene 1 ay giymeden ayakkabının zincir kısımlarından biri attı yaptırdım
  • temmuzda aldığım adidas superstar II 'yle yürürken ayağım dışa doğru burkuldu.Ayakkabının iç kısmının açıldığını farkettim.Ayakkabıyı aldığım yer olan YKM ye götürdüm,adidas'a yollayacaklarını ,üretim hatası varsa iade-değişimin olabileceğini söylediler.Bugün mesaj geldi "üretimle ilgili bir hataya rastlanılamadı." diye. Böyle sorumsuzluk görmedim.İnternette araştırdım,adidas iade-değişim taleplerine hep olumsuz cevap veriyormuş.130 tl'm çöpe gitti resmen.Bir de gidip kalitelidir diye fazla para verip adidas alıyoruz,lanet olsun...2 yıl önce aldığım PUMA taş gibi hala onu giymeye devam edeceğim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi underzero21 -- 25 Ocak 2012; 13:20:48 >
  • LOTTO
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.