Şimdi Ara

Navitech Nav-DX 9000 veya Navitech DTV-8600 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
4
Favori
97.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokhanbingul

quote:

Orijinalden alıntı: yyasin

quote:

quote:

merhaba arkadaşlar bendede 9000 var yaklasık 2 aydır mercedes 190e aracımda kullanıyorum tv hariç butun özelliklerinden üst düzey faydalanıyorum ve çok memnunum yalnız gecenlerde aracımı yegenime bıraktım bir kaç günlüğüne oda sağ olsun navigasyonun hafıza kartını çıkarıp bir güzel formatlayıp içine mp3 atmış yanı bizim navi yalan oldu bu konuda yardımcı olabilirmisiniz zira tarafımdanbol dua alarak sevaba girersiniz ......

içindekilerin yedeğini alıp yollamamız sorunu çözecekse yapalım. 324mb dosya var ben yedek almıştım daha önce. ama beni kartın yedeği senin cihazda çalışırmı onu bilmiyorum. istersen servisten bilgi al oluyorsa yedeğini bir siteye upload edip linki yollayalım.

gokan kardesim servisle konustum soyledigin gibi oluyormus yalnız guncelleme gibi birseyden bahsettiler pek anlamadım ama acıkcası pekte ilgilenmediler istersen yazılımı gonder bi deneyelim olmazsa 50 liraymıs kart alcaz artık

tamam internette bir siteye upload edip yollayım sana kişisel mesaj olarak linki yollarım...

valla cok makbule gecer saol simdiden

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

merhaba arkadaşlar bendede 9000 var yaklasık 2 aydır mercedes 190e aracımda kullanıyorum tv hariç butun özelliklerinden üst düzey faydalanıyorum ve çok memnunum yalnız gecenlerde aracımı yegenime bıraktım bir kaç günlüğüne oda sağ olsun navigasyonun hafıza kartını çıkarıp bir güzel formatlayıp içine mp3 atmış yanı bizim navi yalan oldu bu konuda yardımcı olabilirmisiniz zira tarafımdanbol dua alarak sevaba girersiniz ......

içindekilerin yedeğini alıp yollamamız sorunu çözecekse yapalım. 324mb dosya var ben yedek almıştım daha önce. ama beni kartın yedeği senin cihazda çalışırmı onu bilmiyorum. istersen servisten bilgi al oluyorsa yedeğini bir siteye upload edip linki yollayalım.

gokan kardesim servisle konustum soyledigin gibi oluyormus yalnız guncelleme gibi birseyden bahsettiler pek anlamadım ama acıkcası pekte ilgilenmediler istersen yazılımı gonder bi deneyelim olmazsa 50 liraymıs kart alcaz artık

tamam internette bir siteye upload edip yollayım sana kişisel mesaj olarak linki yollarım...

yolladım linkleri sorunun düzelip düzelmediği hakkında bilgi verirsen aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olursa onlara yardım etmemiz açısından bize de bilgi olur.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yolladım linkleri sorunun düzelip düzelmediği hakkında bilgi verirsen aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olursa onlara yardım etmemiz açısından bize de bilgi olur.

Alıntıları Göster

bugun denicem olur inş.

• gökan kardeşim çok saol sıkıntı halloldu gonderdigin yazılımı karta attım daha sonra teybe taktıgımda direk guncelleme istedi guncellemeden sonra suan sorunsuz calısıyor yardımların için tekrar saol
  • quote:

gökan kardeşim çok saol sıkıntı halloldu gonderdigin yazılımı karta attım daha sonra teybe taktıgımda direk guncelleme istedi guncellemeden sonra suan sorunsuz calısıyor yardımların için tekrar saol

rica ederim kardeşim aynı sorunu yaşayan olursa yazsın link gönderelim
  • Değerli arkadaşlar;

Ben bu ürünü (dx9000) Civic vtec2 aracım için düşünüyorum aranızda telefonun bluetooth ve aux girişlerini İphone telefonu ile eşleştirip kullanan arkadaş var mı acaba sorunsuz kullanabiliyor mu?

Birde Civice uygulayan takan arkadaş varmı çerçeve uyum gösteriyor mu?

Şuan için bimeks de 805 lira daha uygun nerde bulabiliriz ??

• Arkadaşlar aracın iç görüntüsünü ekledim.

Navitech Nav-DX 9000 veya Navitech DTV-8600
  • Şu hondaların iç donanımı çok hoşuma gidiyor , babamın aklına girip şu transporterı sattırsam aldırcamda ama transporterlada iyi gidiliyo be
  • Bunların gidişini de görmeni isterim, henüz görmediysen
  • Valla 3 sene sonra araba çekicem altıma , babamla olmuyo sabah okula arabayla gidcem mesela arabayı pis bırakıyor (işe iş yerinin arabasıyla gidiyor).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gs_KuRTuLuS

Değerli arkadaşlar;

Ben bu ürünü (dx9000) Civic vtec2 aracım için düşünüyorum aranızda telefonun bluetooth ve aux girişlerini İphone telefonu ile eşleştirip kullanan arkadaş var mı acaba sorunsuz kullanabiliyor mu?

ben bimeksten 644 tl'ye aldım. belli aralıklarla indirim yapıyor bimeks. bekle istersen ama sen bilirsin. ben 2009 model civic'e uygulandığını gördüm ama nasıl yaptırmıştır bilmiyorum.

• İkinci el temiz daha ucuza bulabilirsin . İyi bi usta oraya güzel monte eder.
  • quote:

quote:

Değerli arkadaşlar;

ben bimeksten 644 tl'ye aldım. belli aralıklarla indirim yapıyor bimeks. bekle istersen ama sen bilirsin. ben 2009 model civic'e uygulandığını gördüm ama nasıl yaptırmıştır bilmiyorum.

720 liraydi bimeks de bir ara suan 800 lira civarı araştıracağım biraz daha.

• Arkadaşlar merhaba;
    21 Şubat'da Bimeks'den indirimli olarak 650 TL aldığım Dx-9000 cihazını geçtiğimiz cumartesi günü servisinde bağlattım. Fakat kutunun içerisinden navigasyon yazılımının yüklü olduğu sd kart çıkmadı, yani ben yazılımın sd kart da olduğunu bilmiyordum. Kutu içinden de sd kart çıkmadı. Ürününün montajını yapan servis elemanları kutu içerisinden kartın çıkmadığını, bu durumda cihazın navigasyon özelliğinin çalışmayacağını söylediler. Bende kendim boş bir sd kart alıp internette ki yazılımları denedim fakat hiçbir yazılım çalışmadı, yani harita ekranı geliyor fakat hiçbir şekilde uyduyla bağlantı kurulmuyor. Sorun yazılımdan mı yoksa cihazdan mı bilmiyorum. Navitech firması kutunun içinden yazılımın çıkmaması imkansız satın aldığınız yerle veya bağlattığınız yerle görüşün diyorlar. Bağlattığım yer içinden çıkmadı diyor, aldığım yer bizde eksik ürün olmaz diyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Ürünü kullanan arkadaşlar yazılımı bana da gönderebilirse çok sevinirim. En azından sorun yazılımdan mı kaynaklanıyor yoksa cihazdan mı kaynaklanıyor onu tespit ederim.

İnanın hevesim kursağımda kaldı bi sürü borcun içinde heves ettim aldım şimdide resmen hiç bir işe yaramıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: masumbad

Arkadaşlar merhaba;
    21 Şubat'da Bimeks'den indirimli olarak 650 TL aldığım Dx-9000 cihazını geçtiğimiz cumartesi günü servisinde bağlattım. Fakat kutunun içerisinden navigasyon yazılımının yüklü olduğu sd kart çıkmadı, yani ben yazılımın sd kart da olduğunu bilmiyordum. Kutu içinden de sd kart çıkmadı. Ürününün montajını yapan servis elemanları kutu içerisinden kartın çıkmadığını, bu durumda cihazın navigasyon özelliğinin çalışmayacağını söylediler. Bende kendim boş bir sd kart alıp internette ki yazılımları denedim fakat hiçbir yazılım çalışmadı, yani harita ekranı geliyor fakat hiçbir şekilde uyduyla bağlantı kurulmuyor. Sorun yazılımdan mı yoksa cihazdan mı bilmiyorum. Navitech firması kutunun içinden yazılımın çıkmaması imkansız satın aldığınız yerle veya bağlattığınız yerle görüşün diyorlar. Bağlattığım yer içinden çıkmadı diyor, aldığım yer bizde eksik ürün olmaz diyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Ürünü kullanan arkadaşlar yazılımı bana da gönderebilirse çok sevinirim. En azından sorun yazılımdan mı kaynaklanıyor yoksa cihazdan mı kaynaklanıyor onu tespit ederim.

İnanın hevesim kursağımda kaldı bi sürü borcun içinde heves ettim aldım şimdide resmen hiç bir işe yaramıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

yazılımı yolladım içinde beni oku diye bir dosya var ona göre düzenlersin. sorunun düzeleceğini düşünüyorum. sonuçta micro sd kartın ekstra bir özelliği olduğunu sanmıyorum. linklerle ilgili sorun olursa haber ver linkleri yeniden yükleyeyim.
    bu arada yazılımı micro sd karta yükleyeceksin küçük yuvaya takacaksın yani eğer normal bir sd karta yüklersen yazılım çalışmaz bunu da belirteyim dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanbingul -- 7 Mart 2012; 17:38:18 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: masumbad

Arkadaşlar merhaba;

yazılımı yolladım içinde beni oku diye bir dosya var ona göre düzenlersin. sorunun düzeleceğini düşünüyorum. sonuçta micro sd kartın ekstra bir özelliği olduğunu sanmıyorum. linklerle ilgili sorun olursa haber ver linkleri yeniden yükleyeyim.
    bu arada yazılımı micro sd karta yükleyeceksin küçük yuvaya takacaksın yani eğer normal bir sd karta yüklersen yazılım çalışmaz bunu da belirteyim dedim.

Çok saol kardeşim fakat maalesef çalışmıyor :( Sadece Loading navigation appilaciton yazıyor ekranda, yarım saat bekledim fakat düzelmedi. Güncelleme yapıp tekrar denedim ama yine aynısı ekran öylece kalıyor. Ne yapcam bilmiyorum boşuna bi dünya para verdim. Navitech firması bizimle ilgili bi durum yok deyip kapatıyorlar. Mağdur olan benim sıfır, garantili, faturalı ürün ama navitech firmasının umrunda değil. Telefon dövecekler neredeyse. Tek amaçları yeni kart satmak ki ona da 120 TL fiyat çekiyorlar. Sakın ha kartınızı kaybetmeyin.

• Dallama diyeceksin işte o firmaya. 120 lira sana ne derki onun maliyeti olsa olsa 10-20 lira birşeydir, müşteri memmuniyeti için yolla bir tane batmazsın ki.
    sikayetvar.com a falan yaz sorununu arkadaşım belki bir sonuç çıkar oradan.
  • arkadaşlar navigasyon cihazının içinden çıkan kartın herhangi bir özelliği var mı? başka karta aynı yazılımı yükleyerek çalıştıramaz mıyız? bu konuda bilgisi olan varsa cevaplayabilir mi?
  • quote:

Dallama diyeceksin işte o firmaya. 120 lira sana ne derki onun maliyeti olsa olsa 10-20 lira birşeydir, müşteri memmuniyeti için yolla bir tane batmazsın ki.
    sikayetvar.com a falan yaz sorununu arkadaşım belki bir sonuç çıkar oradan.

Yazdım kardeşim, satın aldığım yere de şikayette bulundum, firmaya da. Mağduriyetim giderilmezse mahkemeye de vereceğim. Ve her yerde de firmadan kaynaklı memnuniyetsizliğimi belirteceğim.
  • Bu arada saolsun @gokhanbingul kardeşim yazılımı gönderdi fakat sanırım sd kartın dosya biçimi farklı. Orjinal sd kartta ki yazılımı başka bir sd karta atınca çalışmıyor. Bu konuda yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.