Şimdi Ara

Focus 1 Ghia Jantı Mı Yoksa Collection Janti Mı? FOTO EKLENDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
6.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2004 focus comfort aracımda daha önce kapaklı jantları değiştirip ghia çelik jant taktırmıştım. bir arkadaş kendi collection çelik jantlarını benim jantlarla değiştirmek istiyor. sizce değiştirsemmi? Aslında collection jantları görsel olarak daha güzel duruyor gibi nedersiniz? değer mi, yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YARGIÇ06 -- 22 Temmuz 2011; 12:18:04 >

• :) hangisi hoşunuza gidiyorsa onu takın ama ghianınkiler daha hoş bana göre
  • Evet ghia'nın jantlar gerçekten çok hoş. Bir ara bende çelik jant takacaktım safir mavi arabama.

Hatta takacağım jantta çok kollu beyaz o.z. olacaktı. Fakat satacak olursam aracın orjinalliğini bozmamaya karar verdim ve modifiye araca katma değer sağlamayan gerçekten çok pahalı bir uğraş.

Bu ghia jantlarından uygun fiyata bende aramaktayım. Lastiklerimde şaka maka 53.000 km oldular.
  • Keskinlikle Ghia janti, hatta titanyum jantindan filabda daha guzel bence eski ghia janti
  • Bendeki ghia jantı

• arkadaştaki yani takas yapmak istediği jant

• bence arabaya bağlı
    eğer hachback ise kesinlikle değiştirim ama sedan ise rengine göre karar verin
  • Collection jantları benim daha çok hoşuma gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YARGIÇ06

Arkadaşlar 2004 focus comfort aracımda daha önce kapaklı jantları değiştirip ghia çelik jant taktırmıştım. bir arkadaş kendi collection çelik jantlarını benim jantlarla değiştirmek istiyor. sizce değiştirsemmi? Aslında collection jantları görsel olarak daha güzel duruyor gibi nedersiniz? değer mi, yardımcı olursanız sevinirim

comfort paket olan 2004 sedan focus 1 kasa aracıma lastik almişken çelik jantta alayim diyorum ama

185/65/14 olan lastik ölçülerim
    15'' janta çıkmak istiyorum

195/55/15 dış çap degişikligi olmuyor ..

195/60/15 dış çap 19 mm %3,19 büyüyor önerirmisiniz

focus 1 ghia da 195 60 15 kullanılmış bende bunu alip taktirmak istiyorum ama süspansüyonda da bir degişiklik yapmişmidir ford yani ben bu lastik jant degişikligini süspansiyondu yaydı helezondu işine girmeden yapabilirmiyim bir bilen yokmudur lütfen bilgi verin ..

focus bölümünede yazdim ama cvp gelmedi

sizde bu jant arabadan varmiş degişiklik yapmişsiniz görüşlerinizi iletirseniz sevinirim
    saygilarimla

ilyus

• Bende de 2003 trend var 5 parça jant 3kapılısındakiler daha güzel bak ondan bulusan her türlü olabilir takas..:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.