Şimdi Ara

4 yaşında bir çocğunu konuşmaması normal mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
18.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Beyler 4 yaşında babamın 2. evliliğinden aramızda 15 yaş olan bir erkek kardeşim var . "Anne baba evet hayır gel git ye bebe" kelimeleri hariç hiç bir şey söyleyemiyor. Ancak çok zeki bir çocuk gibi geliyor mesela bu sabah pijamalarını değiştirip günlük kiyafetlerini giymiş ve mutfağa gitmiş . Mermere tırmanıp üstten biberon ve bebe biskivüsi almış . Aşağı inip buz dolabından sütü almış . ikisini biberonda karıştırıp mama yapmış . Daha soonra gelip beni uyandırdı. bebe mama mama falan diyor ne oldu alperen dedim biberonu elime verdi iç dedi. Daha sonra içeri kaçtı ne olduğunu anlamam 2 dakika kadar aldı . Mutfağa gittiğimde bir kaseye kahvaltılık gevrek hazırlamış onu kaşıkla yiyordu . ben 19 yaşında kendime kahvaltı hazırlamak gibi bir alışkanlık kazanamadım . Ama nasıl konuşmaz bu çocuk ?

not : Söylemeyi unuttum her dediğimizi anlıyor . Babama baba ben artık kalsam mı dediğimde koşarak gidip ayakabısını giyip kapı da beni bekliyor . Su getir dediğimde koşup getiriyor falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satukbugra -- 19 Temmuz 2011; 12:11:00 >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.