Şimdi Ara

Göz kapağımda it dirseği çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zaman önce göz kapağımda it dirseği çıkmıştı,geçer diye hiç ellemedim ama aylardır geçmedi.Cidden aylar oldu geçmedi.Ama bu zamana kadar ne bir acısı ne bir görmeme engeli vardı.Yalnız iki gündür daha önce olmadığı kadar şişti ve kızardı şuan nohut büyüklüğünde göz kapağımda ve artık ellediğimde ağrıyor.Yarın veya öbürsü gün doktara gidicem buna göz doktoru bakıyor sanırım.neyse daha önce varmı böyle bişey başına gelen ,benim bildiğim it dirseği veya arpacık nasıl diyorsanız siz 2-3 hafta içinde geçer yani.

• Benim babamda da vardı geçenlerde o da doktora gitti uyuşturup almıştı onu sonra bir iki gün pansumana gittik bir de ağrısını alması için bir ilaç vermişti.Birkaç gün gözün bantlı kalıyorsun biraz da ağrı yapıyor ama alırken bir ağrı olmadığını söyledi uyuşturuyorlar çünkü.
  • DH | equ* arkadaşım.Gözüme ne olursa olsun hiç farketmez ister bişi kaçsın ister alerjiden şissin isterse arpacık çıksın valide hemen ılık çayı pamuğa döker gözüme koyar.
    Gözü dinlendirir rahatlatır.Dene en azından doktora gidene kadar.
  • Goz bu sakaya gelmez,dunya goz veya kudret gozu tavsiye ederim.kudret goz f/p acisidan baya iyi.
  • Anneminde bana dediği bu'' alıcaklar bunu başka çaresi yok kaç ay oldu geçmedi.'' Umarım iyi bir doktora denk gelirim ve kazasız belasız aldırıp kurtulurum,bantlı gezmem sorun değil zaten evden çıkmıyorum bu aralar.

@dorukhansn
    Yarın gidemezsem öbürsügün muhakkak gidicem doktora,ama senin dediğinide uygulucam inş işe yarar en azından şişliğini alsın biraz.Gözüm kaşınıyor ve elimi değemiyorum çok kötü birşey Allah kimsenin başına vermesin
  • neden önceden ihmal ettiğinizi sorabilir miyim
  • ilk çıktığı zamanlar geçer diye gitmemiştim.O zaman okuldaydım Çeşmede,hastanede biraz uzaktı filan öyle geçiştirmiştim.Eve dönünce 1 hafta sonrada İstanbula gitmem gerekti Annemi umreye yolcu ettim sonra dönmesini bekledim dönünce beraber tekrar eve geldik ancak fırsatım oldu şuan hastaneye gitmek için.Aslında insan isteyince hemen de gidebilirde işte pek önemsememiştim geçer diye böyle geçmiyeceğini bilsem ilk gün giderdim
  • Ablamda vardı 1 kere ameliyat oldu geçti.Ama şöyle bir durum var gözün açıkken ameliyat ediyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.