Şimdi Ara

Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyaları (Tüm bankalar) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
918
Cevap
154
Favori
170.382
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende beklemedeyim ama 2015 de kimse doğru dürüst kampanya yapmıyor.
  • az önce garantinin gold kredi kartına başvurdum. 89 lira kart ücreti ile. ama bu zmamanda da artık kart ücreti ödeyecek değilim tabii. 4 tane faturayı otomatik ödemeyi vererek yırtmayı düşünüyorum. yoksa açtırıpta kullanmam bile. kendileri bilir.
    şimdi forumda anladığım kadarıyla otomatik ödemeye verdikten sonra her ay 1 tl de ödeme veya talimat masrafı kesiliyormuş. ne anladım ben bu işten. resmen soygun.
  • ronalldowen R kullanıcısına yanıt
    talimatla hesap işletim ücretinde kurtulabiliyorsunuz ama,kredi kartı aidatından kurtaramıyorsunuz.
    ing de bir ara böylebir paket vardı(günlük Paket),ek hesap,2 faturayala kart aidatı almıyordu bir bakın isterseniz.
  • arkadaşlar axess kredi kartima otomatik ödeme talimatı versem akbank hesabımdan hesap kullanım ücreti kesilir mi?
    yani ücret kesilmemesi için direk hesaptan mı otomatik ödeme vermek gerekir yoksa kredi kartından versek de yeterli olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord87

arkadaşlar axess kredi kartima otomatik ödeme talimatı versem akbank hesabımdan hesap kullanım ücreti kesilir mi?
    yani ücret kesilmemesi için direk hesaptan mı otomatik ödeme vermek gerekir yoksa kredi kartından versek de yeterli olur mu?

Kredi kartına verilen otomatik ödeme kartı bağlar o yüzden hesabından yine hiü kesilmeye devam eder.

Otomatik ödeme kampanyalarını karlı hale getirebilmek için faydalı bir yazı

http://www.kucukpara.com/gundem/e-devlet-ile-hangi-islemlerimi-yapabiliyor-ve-kontrol-edebiliyorum/

• Bu başlık biten sıcak fırsatlarda değil sıcak fırsatlar içinde olmalı.

Şu anda var mıdır bir kampanya Nuvo dışında?
  • Evet bu başlık niye biten sıcak fırsatlarda acaba?

Oysa başlık genel. Haberi olan var mı yeni otomatik ödeme kampanyalarından?

Garanti, enpara, cepteteb, iş bankası bunlara baktım ama göremedim ne yazık ki. Garantinin ki 31 ekim 2015 son başvuru tarhili en son kampanyasını kaçırmışım. Sanırım 1 sene daha çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: #berk

Evet bu başlık niye biten sıcak fırsatlarda acaba?

Oysa başlık genel. Haberi olan var mı yeni otomatik ödeme kampanyalarından?

Garanti, enpara, cepteteb, iş bankası bunlara baktım ama göremedim ne yazık ki. Garantinin ki 31 ekim 2015 son başvuru tarhili en son kampanyasını kaçırmışım. Sanırım 1 sene daha çıkmaz.

Finansbank'ın geçen ay fatura başına 15 TL puan veren kampanyası vardı ama bu ay yok o. Açarlar belki yeniden.
  • şimdi kontrol ettim worldde 50tl worldpuan, axesste var 100tl chippara veriyor fakat türktelekom ve ttnet faturalarına %2 civarı faiz koyuyordu vazgeçtim. Finansbankı veya bonusu bekliyorum. Parafta da yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipteyim 6-7 adet faturam mevcut ve ing günlük paket şubatta sona eriyor. Güzel bi kampanya bekliyorum.
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yoku arkadaşlar word dışında yeni kampanya
  • finansbank fatura kampanyası çıkmadı hala. hayret. yeni patronlar cimri çıktı galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni kampanya yok galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliyizbizler

Yeni kampanya yok galiba

1-30 Nisan 2016 tarihleri arasında Alo Garanti aracılığı ile verilecek 1 yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 15 TL bonus, 3 yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 50 TL bonus, 5 ve üzeri yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 100 TL bonus kazanılacaktır

Worldcard sahipleri 11 Mart – 10 Nisan 2016 tarihleri arasında bireysel vadesiz mevduat hesabından veya kredi kartından verdikleri, her yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, maksimum 50 TL Worldpuan kazanıyor.
  • thundere kullanıcısına yanıt
    hocam garantinin linkini bulamadım yazabilirmisiniz
  • https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/alo-garantiden-verilen-otomatik-fatura-talimatiniza

Ayrıca
    21 Mart 2016 – 30 Haziran 2016 tarihleri arasında CEPTETEB Kredi Kartı’ndan verilen talimatlar için CEPTETEB Kredi Kartı’na 3 fatura ödeme talimatı için 50 TL, 2 fatura ödeme talimatına ise 25 TL bonus yatırılacaktır.
  • Yapı Kredi

Otomatik ödeme talimatı ver, 50 TL’ye kadar puan kazan!

11 Mart – 10 Nisan 2016 tarihleri arasında müşterilerimiz bireysel vadesiz mevduat hesabından veya kredi kartından verdikleri, her yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, maksimum 50 TL değerinde puan kazanabileceklerdir.

Fatura veya HGS talimatlarınızı Yapı Kredi İnternet Şubesi, Mobil Şube, Telefon Bankacılığı ya da şubelerimizden verebilirsiniz.

http://www.yapikredi.com.tr/kampanyalar/detay/48266.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliyizbizler

Yeni kampanya yok galiba

http://www.cepteteb.com.tr/fatura-odeme-kampanyasi

3 fatura talimatına 50 tl.

hesap işletim ücreti yok.

kredi kartı aidatı yok.

internet şubeden havale eft ücretsiz.
  • şu an kampanya yok mu arkadaşlar? cepteteb sitesinde var ama 30 haziran son diyor. başka kampanya göremedim diğer bankalarda.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.