Şimdi Ara

Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyaları (Tüm bankalar) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
918
Cevap
154
Favori
170.291
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O zaman bulaşmamak en iyisi.Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için.
  • yok mu bu aralar güzel bir kampanya
  • talimatlarınızı taşıyacağınız bankaların otomatik ödeme talimatlarından ücret alıp almadığına dikkat edin. Aylık bunun 2-3 TL masrafı olsa ve kural gereği 1 yıl faturanız kalması gerekirse zaten yılda 50 - 60 TL geri ödüyor olursunuz bankaya.

HSBC, Card Finans ve TEB'de bildiğim kadarı ile ücret yok talimatlarda. Bunların içerisinde de card finansta ve TEB'de kampanya var.

Card Finans,

1 OFÖ talimatı sözüne karşılık 6 ay vade ile 250 TL Bedava Kredi, 2 OFÖ talimatı sözüne karşılık 12 ay vade ile 500 TL Bedava Kredi, 3 OFÖ talimatı sözüne karşılık 12 ay vade ile 1.000 TL Bedava Kredi

TEB,

2 faturaya 10, 3 faturaya 15 TL.

Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkTAlp -- 22 Nisan 2013; 10:58:55 >
  • hsbc advantage card: igdaş otomatik talimata, bu ay sonuna kadar başvurmanız halinde 30tl puan veriyor, bilginize.

elektrik ve su faturalarına da talimat vermem gerekiyor, 2 fatura için en avantajlı kampanya nerededir (bonus, worldcard, maximum, axess yada hsbc için)
  • güncel bilgisi olan arkadaşlar var mı?
  • yok mu güncel kampanya yav. en az 3 faturam var bağlanacak
  • TEB BONUS'a varmı bir şeyler
  • 3 Adet 15 TL ama daha once hıc puan kazanmamış olmalısınız
  • maximum ve worldde yokmu bir şeyler
  • 5 fatura var. kampanya yok mu?
  • Vakifbank World card ta mayıs sonuna kadar her fatura ödeme talimatına 10 tl veriyor. maksimum 50 tl kazanılıyor. yani 5 fatura.
    ödeme talimatından ücret alıyor mu bilmiyorum. benden almıyor. ben maaşımı ordan aldığım için benden hiçbir şeyde ücret almıyor banka. ben verdim talimat 50 tl kazanmış olmam gerek.

6 ay bulundurma şartı var.

bende 1-2 fatura daha var. finans hariç diğerlerinde bir kampanya yok mu? bunlar finanstaydı, taşıyalım.

bu arada en iyisi finansbank. 100tl den sonrasına 3 taksit ve ücrette almıyor. puan kazanmak için 6 ay da bir ben oraya buraya taşıyorum
  • merhaba,
    bonus card için de kampanya mevcut,

1 – 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında verilecek 1 yeni otomatik fatura talimatı için 15 TL bonus; 3 yeni otomatik fatura talimatı için 50 TL bonus; 6 üzerindeki talimatlar için 100 TL bonus kazanılacaktır.

ilgili link
  • paraf için kampanya mevcutmu
  • bu daha iyiymiş ya. 3 tanesine 50 puan. acaba ödeme otomatik ödeme işleminden puan kesiyor mu? kesmiyorsa, vakiftan alıp 3 tanesini bonusa verelim, nasıl olsa vakiftan henüz puan muan gelmedi. dinlemem veririm bonusa,
  • Turkcell, Vodafone, TL Yükleme, Tellcom-Superonline, Biri ADSL, KKTC Turkcell hariç 100 TL'den az olan faturalar için 1 TL; 100 TL'nin üzerindeki faturalar için ise %1,5 tutarında kartınıza ücret yansıtılacaktır.

talimatların 01.05.2014'e kadar aynı sayıda fatura kredi kartınıza tanımlı olması ve 01.05.2014'e kadar en az 1 kere fatura tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir.

hem para kesiyor, hem de 1 yıl tutma şartı var. 100 tl kazansan 6 talimattan. 1 tl den ayda 6 tl. 12 ayda 72TL keser. ne anladım ben bu işten.

Turkcell, Vodafone, TL Yükleme, Tellcom-Superonline, Biri ADSL, KKTC Turkcell olan varsa verebilir.onlardan ücret almıyor. bana uymadı.
  • haklısın cupidx, öğle arası işyerinde detayları iyi okumadan fırsat paylaşmamalı :)
  • İlk mesaja bakıyordum bir de ne göreyim. İş Bankası fatura kampanyası yapmış geçen sene. Kampanyaya bak 2 faturaya 10 TL veriyor :) İyi kapatmışım şu maximumu

• quote:

Orijinalden alıntı: cupidx

Vakifbank World card ta mayıs sonuna kadar her fatura ödeme talimatına 10 tl veriyor. maksimum 50 tl kazanılıyor. yani 5 fatura.
    ödeme talimatından ücret alıyor mu bilmiyorum. benden almıyor. ben maaşımı ordan aldığım için benden hiçbir şeyde ücret almıyor banka. ben verdim talimat 50 tl kazanmış olmam gerek.

6 ay bulundurma şartı var.

bende 1-2 fatura daha var. finans hariç diğerlerinde bir kampanya yok mu? bunlar finanstaydı, taşıyalım.

bu arada en iyisi finansbank. 100tl den sonrasına 3 taksit ve ücrette almıyor. puan kazanmak için 6 ay da bir ben oraya buraya taşıyorum

Ya arkadaş bu nasıl kampanya anasını satayım

Ankara Su (Aski) talimatı vereceğim sadece İSKİ çıkıyor.
    Superonline internet talimatı vereceğim sadece TTNET çıkıyor.
    Sadece Bedaş (başkent elektrik) talimatı verebildim.
    Cep tel. faturasını finansbank'a tanımladığım için oradan alamıyorum

Yemişim Vakıfbank'ın kampanyasını, tek fatura talimatı verebildim anasını satayım Gözünü seveyim Finansbank'ın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

İlk mesaja bakıyordum bir de ne göreyim. İş Bankası fatura kampanyası yapmış geçen sene. Kampanyaya bak 2 faturaya 10 TL veriyor :) İyi kapatmışım şu maximumu

geçtigimiz hafta 5 fatura için 50 tl puan yüklendi. 5-6 aylık fatura talimatı karşılıgında..

ve vadesiz hesaba da talimat verilebiliyordu.Kredi kartı zorunlulugu yoktu.(Kredi kartından ödeme başına ücret kesiliyor malum.)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.