Şimdi Ara

Applopedi.com - Güncel Android Uygulamaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
5.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Applopedi.com - Güncel Android Uygulamaları, adı altında bir site kurduk. Amacımız, çeşitli Kategorilerde en iyi ve işe yarayan Android Uygulama ve Oyunlarını, "Türkçe içerikli" olarak ziyaretçilerimize sunmak.

Aynı zamanda bu uygulamaları, dilerseniz Barkod sistemini kullanarak, dilerseniz de direk apk dosyasını indirerek, hızlı ve basit bir şekilde cihazınıza yüklemenizi sağlamak. Arşivimiz her geçen saat güncellenmekte ve içeriğimiz genişletilmektedir.

Destek, yorum ve önerilerinizi bekliyoruz.

http://www.applopedi.com

Teşekkür ederim.

• tebrikler
  • güzel çalışma olmuş emeğe saygı
  • Gerçekten güzel bir site olmuş. Emeğinize sağlık...
  • Ellerinize sağlık...Teşekkürler...
  • Emeğinize sağlık ülkemizde de böyle bir siteye oldukça ihtiyaç vardı özelliklede hala Android Market olmayan cihazlar için çok iyi olmuş uygulamalardaki Türkçe tanıtım çok iyi düşünülmüş Android markettin Türkçe sürümünde bile bu özellik yok.
  • Gerçekten çok başarılı buldum, ellerinize sağlık. Bence bu konuyu Konu Dışı'na da açmalısınız daha çok kişiye ulaşmış olursunuz...
  • Merhaba Arkadaşlar,

İlginiz ve güzel yorumlarınız için hepinize teker teker teşekkür ediyorum. Sitemiz her geçen gün daha da büyüyor. Desteğinizi eksik etmemeniz dileğiyle.

Tekrar teşekkür ederim.
  • Aldım sık kullanılanlara. Teşekkürler, elinize sağlık...
  • Bu fikir benim de aklımdaydı ama bu kadar güzel bi site yapamazdım sanırım çok güzel olmuş harika
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozerayan

Aldım sık kullanılanlara. Teşekkürler, elinize sağlık...

quote:

Orijinalden alıntı: bilore

Bu fikir benim de aklımdaydı ama bu kadar güzel bi site yapamazdım sanırım çok güzel olmuş harika
    Arkadaşlar hepinize teker teker teşekkür ediyoruz. Sitemiz geliştirmeye ve sizlere Türkçe açıklamalı Android uygulamaları sunmaya devam edeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: macromedia21

quote:

quote:

Bu fikir benim de aklımdaydı ama bu kadar güzel bi site yapamazdım sanırım çok güzel olmuş harika
    Arkadaşlar hepinize teker teker teşekkür ediyoruz. Sitemiz geliştirmeye ve sizlere Türkçe açıklamalı Android uygulamaları sunmaya devam edeceğiz.

Sitenizin android uygulaması var mı ya da geliştirmeyi düşünüyor musunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Scott Storch

quote:

quote:

quote:

Sitenizin android uygulaması var mı ya da geliştirmeyi düşünüyor musunuz ?

Sitemizin Android uygulaması şu an için yok fakat bu yönde çalışmalarımız var.

• quote:

Sitemizin Android uygulaması şu an için yok fakat bu yönde çalışmalarımız var.

Bekliyoruz kısa zaman çıkarırsınız umarım, birde sitenizin mobil versiyonunu çıkartmanız çok iyi olacaktır zira pek çok kişi artık uygulama indirmek içinde cep telefonunun tarayıcısından girmeyi tercih ediyor bu durumda standart vesiyon mobilde hiç hoş olmuyor gezinmek sıkıntılı oluyor...
  • gerçekten çok güzel bi site. bir çok program görüyodum ama ne işe yaradığını bilmiyodum. türkçe açıklamalı bi site müthiş gerçekten
  • güzel site
  • Vaybe eskiden buradan indirirdik herşeyi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Konuyu hortlatmasaydınız iyiydi :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.