Şimdi Ara

İSTANBUL-AĞVA ARASI OTOBÜSLE KAÇ SAAT?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
38.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar İstanbul' da Ağva' ya gitcez. Otobüsler nerden kalkıyo, avrupa yakasından otobüse binme şansımız var mı? ayrıca yol kaç saat sürüyo....bilgisi olan varsa sevinirim...

• hadi yaaaa arkadaşlar.....
  • İstanbul'un neresinden arkadaşım? Köprü trafiğini yiyeceksen 4-5 saat bile sürer... Anadolu Yakasından trafiksiz gidecem diyorsan 1 - 1.5 saatte varırsınız...

Otobüs için:http://www.iett.gov.tr/saat/orer.php?hid=Saatler&hatcode=139A
  • ben gazi osmanpaşadayım...avrupa yakasında.o kadar uzun sürdüğünü düşünmedim kardeş,saol ama tarife çk işime yarıcak...
  • Konu eski ama yinede kişilerin bilgisi olsun diye yazıyorum ;

139A Şile - Ağva otobüsleri Üsküdar / Şemsipaşa mevkiin den hareket eder.(Üsküdar meydandan hareme giden yolun üstünde satış gişeleri var.Otobüs kalkış yerleri de şemsipaşa camii önü) Avrupa yakası veya herhangi bi yerden servis imkanı yoktur.Özel halk otobüsü standartında olduğundan normal iett kuralları geçerli.Üsküdar-Ağva arası bilet ücreti 10 tl. Şile için yanlış hatırlamıyorsam 7 tl.

Ağvaya iki yol vardır.Biri tekke yolu , diğeri sahil yolu. 2 yol da ortalama otobüsle 3.30-4 saat sürmektedir.İstanbul çekmeköy den çıkması bile 1saat 10 dk falan sürüyor.İstanbul içinde biraz dolanıyor ordan vakit kaybı var.Express hatlar direk altunzadeden şile otobana bağlar.Bu hat ta 2.30 dk sürer.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.