Şimdi Ara

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.758
Cevap
238
Favori
623.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende Uzatıyordum. Ama Sağolsun Berberim Baya Bi Kısalttı.
    Sadece Yanlara Ve Enseye Ara Makas At Dememe Kalmadı Az Kalsın Her Yeri 3'e Vuruyordu Zor Kurtuldum. Bu Berberleri Anlamıyorum Adamlar Hiç Ayar Tutturamıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlueDangeR

Bende Uzatıyordum. Ama Sağolsun Berberim Baya Bi Kısalttı.
    Sadece Yanlara Ve Enseye Ara Makas At Dememe Kalmadı Az Kalsın Her Yeri 3'e Vuruyordu Zor Kurtuldum. Bu Berberleri Anlamıyorum Adamlar Hiç Ayar Tutturamıyorlar.

Kenar mahalle berberleri (genelleme yapmak istemiyorum ama.) tek bir saç stili biliyorlar.Saçım düz ve şekile yatkın olsaydı biraz fazla para verip kaliteli berberlere yönelirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oprichniki

Saçım kalın telli ve dalgalı, yıkandıktan sonra kadayıf gibi oluyor.Saç 2 gün içinde kendini düzeltiyor.Herhangi krem falan kullansam olur mu ?

krem kullan hem uzaması beslenmesi dökülmemesi açısınan sen ara makas attır krem kullan bir gün şampuan birgün kullanma saçın düzelecektr
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlueDangeR

Bende Uzatıyordum. Ama Sağolsun Berberim Baya Bi Kısalttı.

Kenar mahalle berberleri (genelleme yapmak istemiyorum ama.) tek bir saç stili biliyorlar.Saçım düz ve şekile yatkın olsaydı biraz fazla para verip kaliteli berberlere yönelirdim.

böle hanzolara gidmicen kardeşim kuaför berber tarzı yerler var biraz pahalı ama ben kadın kuaförüne gidiyorum şahsen arkaşım oluyor akşam kimse yokken hallediyom
  • saç uzatmanın tek kuralı berbere uğramamakmış arkadaş ben bunu anlatım uzama aşamasında biri olarak, 5 aydır uğraşıyorum az bi havaya girmeye başlamıştı gideyim bi düzelttireyim azcık dedim yukardaki arkadaşın dediği gibi nerdeyse 3 numaraya giriyodu saç bastıra bastıra söyledim abi dedim bak sadece ense ve yanların orantısız yerlerini düzelt.. Senmisin koltuğa oturan, bi kalktım saç yarıya inmiş, dedim abi naptın sen, daha hala yok diyo boyunu kısaltmadım ara makas attım. Bir daha tam uzayana kadar berbere gidersem iki olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_mod

quote:

Saçım kalın telli ve dalgalı, yıkandıktan sonra kadayıf gibi oluyor.Saç 2 gün içinde kendini düzeltiyor.Herhangi krem falan kullansam olur mu ?

krem kullan hem uzaması beslenmesi dökülmemesi açısınan sen ara makas attır krem kullan bir gün şampuan birgün kullanma saçın düzelecektr

Rüzgarda falan kabarıyor ne yapmam lazım? hangi tür krem kullanmalıyım?

Ayrıca markasını modelini hatırlamıyorum ama alttaki resimdeki şişedeydi saç köpüğü.Teyzemlerde sürmüştüm güzel durdu kuaförlerde falan varmış 50 lira mı ney fiyatı.

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FTaze -- 31 Mart 2012; 1:40:22 >
  • Ya bu şekil vermek içik jöle arıyorum ama öyle sürdün mü saçı parlak yapan apaçi klasik türk jölelerinden değil. Görünmeyen, mat jöleler. Sürsen de sürmemiş gibi duruyor ama şekli veriyor doğal yani. Wax'ın falan aldım mat diyordu ama gene de parlaklık oluyordu belli oluyordu. Var mı böyle kaliteli bir ürün ?
  • Bende uzatıyorum 1 sene olmustur heralde enseler hariç toplanıyor onlarda cok az kaldı.Suan ilhan mansız gibi yapıyorum ama bu hale gelene kadar neler çektigimi bi ben bilirim dalgalı hafif kıvırcık ve cok sık saclar uzatmak gerçekten zor ya ama daha cok uzatıcam
  • @Kürşat.
    alıntı yapmayı unutmusum

morfose
    Ben bundan kullanıyorum ıslakken sıkarsan parlak gözükür ama sac kurutmayla sekil verdin sık öyle kalır sac parlaklık falan vermiyor sıktıgında nasılsa öyle kalıyor ıslaksa ıslak kuruysa kuru.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meteor4in -- 31 Mart 2012; 10:17:05 >
  • bir bucuk yıldır ne zaman saçımı yıkasam head shoulders kullanıyordum ama artık gerçekten bozdular saçlarımı sert yapmaya başladı ve çabuk yağlanmaya başladı şuan bioblas kullanıyorum ve menunum saçlarım aralıktan beri kestirmemiştim dün ara makas attım biraz tuhaf oldu ama bakalım katlancaz hayatımda hep kısaltıyordum ama değişiklik her zaman iyidir bu arada badem yağının işlevi nedir ?
  • takip
  • Beyler artık pes ediyorum 8 ay oldu, zaten yavaş uzuyor. Bir o kadar da kötü şuanda. Kıvırcık değil fakat aşırı dalgalı. Hani esktra aşırı. Bildiğiniz büyük kıvırcık oluyor Şekle sokmak ayrı bir dert. Zaten iki imkan var, ya olduğu gibi bırakacaksın ya da maşa ile düzleştireceksin. Saçlarım aşırı yağlı olduğu için Her gün yıkamak zorundayım. Yoksa ertesi gün ayna gibi parlıyor. Sıksan yağı çıkacak sanki Maşa çekince düz oluyor, millet beğeniyor aslında fakat her sabah yıka ve maşa çek 40-45 dakikamı alıyor. Sıkıldım artık maşa çekmekten.

Maşa çekmediğim zamanda "Halil Sezai" diye adlandırılıyorum. Hatta "Can Sezai" diye çağırıyorlar Aynı böyle oluyor:

Ara makas yok burada, adam akıllı stilist kesebilen yok zaten. TR'ye dönmeme 3 ay var. Sabredemiyorum artık, birazdan gidip hafif toplattırmaya çalışacağım fakat işin sonu büyük ihtimal 3 numaraya doğru gidecek gibi
  • Mesajım Bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealKiss

Beyler artık pes ediyorum 8 ay oldu, zaten yavaş uzuyor. Bir o kadar da kötü şuanda. Kıvırcık değil fakat aşırı dalgalı. Hani esktra aşırı. Bildiğiniz büyük kıvırcık oluyor Şekle sokmak ayrı bir dert. Zaten iki imkan var, ya olduğu gibi bırakacaksın ya da maşa ile düzleştireceksin. Saçlarım aşırı yağlı olduğu için Her gün yıkamak zorundayım. Yoksa ertesi gün ayna gibi parlıyor. Sıksan yağı çıkacak sanki Maşa çekince düz oluyor, millet beğeniyor aslında fakat her sabah yıka ve maşa çek 40-45 dakikamı alıyor. Sıkıldım artık maşa çekmekten.

Maşa çekmediğim zamanda "Halil Sezai" diye adlandırılıyorum. Hatta "Can Sezai" diye çağırıyorlar Aynı böyle oluyor:

Ara makas yok burada, adam akıllı stilist kesebilen yok zaten. TR'ye dönmeme 3 ay var. Sabredemiyorum artık, birazdan gidip hafif toplattırmaya çalışacağım fakat işin sonu büyük ihtimal 3 numaraya doğru gidecek gibi

Kalıcı fön deneyebilirsin aslında.
  • Saçı bende uzatmaya karar verdim. Babam ters bakar diye düşünüyordum. Ünide okuyorum 1-2 haftalığına eve geldim. Aslında saçlarım dalgalı eve gelmeden önce düzleştirdim. Babam da saçın üstüne , arkasına baktı. Saçın arkasını da uzatmışsın dedi. Bende bu sefer de değişiklik yapayım dedim. Sonra bir şey demedi heralde artık evden uzaklaştım diye. Ense yaklaşım 1.5 cm kadar uzun şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kürşat.

Ya bu şekil vermek içik jöle arıyorum ama öyle sürdün mü saçı parlak yapan apaçi klasik türk jölelerinden değil. Görünmeyen, mat jöleler. Sürsen de sürmemiş gibi duruyor ama şekli veriyor doğal yani. Wax'ın falan aldım mat diyordu ama gene de parlaklık oluyordu belli oluyordu. Var mı böyle kaliteli bir ürün ?

saç köpüğü kullan niveanınkiler çok iyi jöle varmış gibi kazık kazık durmuyor saç hem şekle giriyor hem dalda dalga uçuşuyor
  • bugün tam 2 yıl oluyor tam 2 yıl önce bugün komple 5 vurmuştum. o gün bu gündür uzuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Banzai! -- 1 Mayıs 2012; 20:06:22 >
  • Ben 2 senedir uzatıyorum 2 kere kırıkları aldırdım. İlk sene hiç kestirmedim emo gibi dolaştım.
  • Beyler gittim kuaföre kadına anlattım. Dedi şöyle söyle yaparız. Vazgeçtim geri geldim.
  • bnde 2 aydır uzatıyorum berberim çerçeve kısımlarını alıyor sadece 20 günde bir istedigim gibi oluyor :)
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.