DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Facebook Sohbet Sorunum SS'li
13
Cevap
0
Favori
5.546
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Facebook Sohbet Sorunum SS'li
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      552 Mesaj
      09 Temmuz 2011 01:57:08
      arkadaşlar sohbet değişti evet ama benimkisi diğerleri gibi olmadı. çevrim içi olan herkesi göremiyorum bi garip oldu. nasıl düzeltebilirim yardım lütfen...

EDİT : kaydırma imleci sohbet sayfasını değil bütün facebook sayfasını kaydırıyor. altta kalan çevrim içi arkadaşlarımı göremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whimsical -- 9 Temmuz 2011; 1:58:25 >

• Çavuş
      76 Mesaj
      09 Temmuz 2011 01:58:29
      chrome mu kullanıyosun sorun onda galiba.

developer
    • Yüzbaşı
      552 Mesaj
      09 Temmuz 2011 01:59:37
      evet kardeşim chrome kullanıyorum. Ne biçim yenilik bu Chrome gibi bi tarayıcı da da hata mı veriyor ?

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      09 Temmuz 2011 02:00:24

quote:

Orijinalden alıntı: Whimsical

arkadaşlar sohbet değişti evet ama benimkisi diğerleri gibi olmadı. çevrim içi olan herkesi göremiyorum bi garip oldu. nasıl düzeltebilirim yardım lütfen...

EDİT : kaydırma imleci sohbet sayfasını değil bütün facebook sayfasını kaydırıyor. altta kalan çevrim içi arkadaşlarımı göremiyorum.

Yav 2 gündür yüzlerce konu açıldı. Bu SORUN falan değil facebook sohbet bölümünü yeniliyor. 2 gün sabredin yeni olarak düzelecektir uzatmayın artık.

Şampiyon olmak mümkün , Fenerbahçe olmak imkansızdır.
      İslam Çupi

Biz bize yeteriz , çünkü biz Fenerbahçeliyiz !
    • Çavuş
      76 Mesaj
      09 Temmuz 2011 02:06:25
      sorun tarayıcı adaptasyonlarında , explorerda sorun yok sanırım bi denersen.

developer
    • Yüzbaşı
      552 Mesaj
      09 Temmuz 2011 02:09:32

quote:

Orijinalden alıntı: NewtonunKafasınaDüşenElma

sorun tarayıcı adaptasyonlarında , explorerda sorun yok sanırım bi denersen.

Denedim haklısın. IE kullandığım zaman böyle olmuyor sohbet penceresi. Düzelene kadar IE kullanayım o zaman. Çok teşekkür ederim.

+ rep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whimsical -- 9 Temmuz 2011; 2:10:59 >

• Yüzbaşı
      685 Mesaj
      09 Temmuz 2011 13:27:22
      bende 3 tarayıcı var moziLLa opera ie hepsinde aynı.

• Er
      7 Mesaj
      09 Temmuz 2011 14:02:15
      O sorun arada bendede oluyor.Facebook'tan kaynaklanan bir sorun.

• Teğmen
      136 Mesaj
      09 Temmuz 2011 14:04:33

quote:

Alıntıları Göster

adam Mark Zuckerberg galiba.

biliyosan söyle bilmiyosan sus. Eğer bi çözümü varsa 2 gün ben bunu böyle kullanmak zorunda mıyım !?

Beğenmiyorsan Girme

• Yarbay
      3661 Mesaj
      09 Temmuz 2011 14:07:38
      Yeni sohbet sistemine geçmek istediğinizde sohbet penceresi böyle oluyor. Bazı kişilerde bu soru sorulmadan otomatik olarak geçilmiş yeni sisteme. Bazılarında ise henüz geçilmemiş.

Bütün tarayıcılarda sohbet penceresi böyle malesef. Kısa bir süre sonra düzelecektir. Alıştığımız şekilde sohbet için yer imlerinize aşağıdaki linki ekleyin. Tıkladığınızda sohbet penceresini ayrı olarak açıyor, eskiden bunu sohbet penceresinde özelliklere tıklayıp ayrı pencerede aç diyebiliyorduk.

http://www.facebook.com/presence/popout.php

• Yüzbaşı
      356 Mesaj
      09 Temmuz 2011 14:09:10

quote:

evet kardeşim chrome kullanıyorum. Ne biçim yenilik bu Chrome gibi bi tarayıcı da da hata mı veriyor ?

sen bide firefoxu gör :)

• Yüzbaşı
      621 Mesaj
      09 Temmuz 2011 15:15:37

• Yüzbaşı
      685 Mesaj
      10 Temmuz 2011 00:17:04

quote:

Orijinalden alıntı: GhostBalaclava

Yeni sohbet sistemine geçmek istediğinizde sohbet penceresi böyle oluyor. Bazı kişilerde bu soru sorulmadan otomatik olarak geçilmiş yeni sisteme. Bazılarında ise henüz geçilmemiş.

Bütün tarayıcılarda sohbet penceresi böyle malesef. Kısa bir süre sonra düzelecektir. Alıştığımız şekilde sohbet için yer imlerinize aşağıdaki linki ekleyin. Tıkladığınızda sohbet penceresini ayrı olarak açıyor, eskiden bunu sohbet penceresinde özelliklere tıklayıp ayrı pencerede aç diyebiliyorduk.

http://www.facebook.com/presence/popout.php

hocam çok teşekkür ederim.Bir süre böyLe takıLcaz artık :)

• Yarbay
      5907 Mesaj
      10 Temmuz 2011 00:40:16
      Firefox kullaniyorum onda boyle,ie ye ne zamandan beri girmemistim onda sorun yok eskisi gibi bende Bazilarinda ie de de durum ayni

2012 Hyundai i30 CRDI Style Manuel
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Facebook Sohbet Sorunum SS'li
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.