Şimdi Ara

Attraction ve Z06 testi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
2
Favori
6.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçenlerde bir gece Serhat abiye takviye kablosu lazım olmuştu, bugün geri vermek için ataşehir shell'de buluştuk. Hali hazırda buluşmuşken arabayla bir çıkalım dedi, bizim gariban civic'i gözünün yaşına bakmadan orada bıraktım. Herşey vitesi 4'den 2'ye almasıyla başladı. 650hp ve 800nmlik bir v8 2. vitesi oracıkta bitirdi, 3e geçti o ara bizim hızımız 180 civarına gelmiş bile. Bu arada verilen kontranın haddi hesabı yok.[Pilotajı kullanırken kendinden eminliği gerçekten çok çok iyiydi. Fazlasınında hakkını verebıleceğine ınanıyorum. Ve sunu gördum ki yuksek güçteki bu arabalar gerçekten kullanması inanılmaz derecede iyi pilotaj ıstıyor] Araç her vites değiştirişinde kontra istiyor ve gerçekten korkutucu bir şekilde gidiyor. 1. çevre yolu çamlıca sapağından içeri girdik, amerikandan hiç beklemediğim bir yol tutuşla karşılaştım orda. Aracın c5 corvette ile hiç bir alakası yok, amerikandan ziyade egzotik araç sınıfına oynamış corvette. Bir ara bir e46 3.18 takıldı peşimize, daha sonra görmedim onu

Sonra ataşehir'e tekrar döndük, kahve muhabbet dedik, sonra da dağıldık. Bugün için kendisine teşekkür ederim, bir de sembolik fotoğraf ekleyelim.

Attraction ve Z06 testi

Not: Dönüş yolu civicle eziyet oldu benim için onu da söyleyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Utku

quote:

Orijinalden alıntı: Jeandan

quote:

Orijinalden alıntı: Utku

quote:

Orijinalden alıntı: Bugrahan27

quote:

Orijinalden alıntı: sarapci

Soyle soyleyeyım turk-kürt sadece bu kadarını bılmenız yeterlı

siyaset pek geçmezdi buralarda ama renkli üyelerdendi

Siyaset değildi mevzu. O adamın kendini kaf dağının zirvesinde görür hal ve tavırlarıydı.

Madem öyleydi de neden benim gibi biriyle konuşurken bana abi tavsiyeleri veriyordu? Bu adam madem kaf dağının zirvesindeydi de neden beni arayıp (ki ben kendisini aramayı unuturum genelde) hal hatır soruyordu? Kendisini tanıyan biriyim, şuan şehir dışında mesela gelince görüşelim diyen birinin tavırlarını bu şekilde yorumlamak çok ilginç. Şimdi ben gözüme mi inanayım, yoksa size mi? Yargısız infaz yapmayın, yorumları agresif derseniz katılırım ki şu benim de şu yorumum agresif sayılır.

Konunun özü şudur ki hayalini kurduğumuz araçlara binip beğenmeyen birini çekemiyoruz.

Banlanmasının benimle alakası yok. Muhabetim bile yok.

Gerçek hayatta nasıl birisidir bilemiyorum ama ukalaca yazdığı bir mesaj sebebiyle tepki gördü ve o da önüne gelene küfür etti.

Çekilemediği de bir gerçek tabii ki.

ekleme: o konuda "sizler benimle konuşabildiğiniz için şanslısınız" gibi bir mesaj da vardı. Buna karar verecek olan kişi o değil, onunla konuşanlardır. İtici bir mesajdı.

toplumda belli bir yerelere gelmis birinin hakaretvari konusmasini musade ette kabul etmesin. Muhalefet etmeye resmen yer ariyorsunuz adama ! onunla iligli acilmis bir topic var goz atmak isteyenler asagidaki linkten bakabilirler. Ben dahil onu yakindan taniyan bircok insanin yorumlari mevcut okursan ne kadar yanlis mesajlar yazdiginin farkina varirsin

http://forum.donanimhaber.com/m_58347907/mpage_1/f_/key_//tm.htm#58347907

• quote:

Orijinalden alıntı: Actionnn
    toplumda belli bir yerelere gelmis birinin hakaretvari konusmasini musade ette kabul etmesin. Muhalefet etmeye resmen yer ariyorsunuz adama ! onunla iligli acilmis bir topic var goz atmak isteyenler asagidaki linkten bakabilirler. Ben dahil onu yakindan taniyan bircok insanin yorumlari mevcut okursan ne kadar yanlis mesajlar yazdiginin farkina varirsin

http://forum.donanimhaber.com/m_58347907/mpage_1/f_/key_//tm.htm#58347907

Ben forumda yazdığı bazı mesajlardan bahsediyorum sadece.

Gerçek hayatta nasıl biri olduğunu bilmediğimi belirtmişim.

Gerçek hayatta tanıyanlar bazı mesajları görmezden gelebilir ama buradan takip edenler için görülebilen tek şey yazdığı mesajlar. Doğal olarak değerlendirme de bu mesajlara göre yapılıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.