Şimdi Ara

Windows 7'de Ping Düşürme Kesin Çözüm (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
28
Favori
131.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • win 8 kullanıyorum 70 pingin altına inmiyor. ttnet kullanıpta 70 pingin altına inen oluyor mu ?
  • bende denedim öncesinde 80 85 90 arasında oynuyordu şimdi 79 ping e sanki sabitlendi lol. işe yaradı yani. çok uçurmada en azından oynaklığı gitti sanırım ttnet in alt yapısı ile olabilecek en yi rakam bu olsa gerek.
  • 48 ping alıyorum yinede yüzsüzce deniyeceğim

yararlı hort
  • Orijinalden alıntı: Mecikmen

ping düşükse kasar lol de yüksekse degıl
    [
    quote]Orijinalden alıntı: goldenmouse

mecikmen ciddimisin?şaka mi yaptın

Orijinalden alıntı: Mecikmen

hee ciddiyim

@Mecikmen
    1-Ping kelime anlamı nedir?
    2-Pingleme nedir?
    3-Ne işe yarar?
    4-Faydası nelerdir?
  • SEÇİM EKRANI BİTİP YÜKLEME EKRANI GELDİKTEN SONRA LOL.CLİENT İ KAPATIN YARDIMI OLUYOR.AMA OYUN SONUNDA İSTATİSTİK EKRANI GELMİYOR KAPANIYOR DİREK.
  • bende ping çıktıgında maous u internet üzerine getirip sağ tık yapın sonrada sonur gider diyin aşama bittikten sonra lole tekrar tıklayın ping gidiyor
  • Denedim fakat işe yaramadı Latin Amerika North serverinde ping sabit 171.
  • hort
    Ping olmadığı halde Lag olduğundna deniyeceğim fakat şu MSMQ DCOM Proxy pek içime sinmedi araştırıp bir bakayım
     Windows 7'de Ping Düşürme  Kesin Çözüm
  • deniyorum torrente 1 mb ile çekip oyunda 600 ping almak sinir bozucu wtfast deneme sürümü bitmeseydi :)
  • kardeşim saolasın ping düştü download hızı bile arttı eywallah up up up
  • dword 32 bit degerini secince hic bir segisiklik yok 64 deneyeyim bide , yine cs go da ping 130 anasını satayım ya , en az 60 oluyor nasıl düşürebilirim bu pingi ben millet 3 - 5 ping arasında oynuyor
  • işe yaradı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TayyarNX2500

işe yaradı

seninde avatar işime yaradı sağol bunedir abi bu nasıl avatar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cedar Block Piru

dword 32 bit degerini secince hic bir segisiklik yok 64 deneyeyim bide , yine cs go da ping 130 anasını satayım ya , en az 60 oluyor nasıl düşürebilirim bu pingi ben millet 3 - 5 ping arasında oynuyor

Deneme şansın oldu mu? Ben de 64 bit işletim sistemi kullanıyorum. ilk sayfada yazılanları yaptım, modemden firewall devre dışı bıraktım. Ping halen 220 lerde. Online oyun oynanmıyor.
  • vadamama V kullanıcısına yanıt
    Hocam modem arayüzünde dsl ayarlarından ADSL2 VE ADSL2+ degistirip T1.413 moduna aldıgım günden beri pingi ölctügümde 20 üstü cıkmıyor bi ara max 5 oluyordu ama yine bir ayarları bozdum 20 üstünde , en azından eskisi gibi +100 degil :D
  • Sağ ol paşa, Windows 8.1'de deneyeceğim.
  • Razer Cortex yükle o düşürsün pingi 33 ping oynuyorum superonline ADSL fiber değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cedar Block Piru

Hocam modem arayüzünde dsl ayarlarından ADSL2 VE ADSL2+ degistirip T1.413 moduna aldıgım günden beri pingi ölctügümde 20 üstü cıkmıyor bi ara max 5 oluyordu ama yine bir ayarları bozdum 20 üstünde , en azından eskisi gibi +100 degil :D

Warface oynuyorum ama çok takılıyor. Ping testi yaptım iki ayrı siteden 1 tanesi 220 gösteriyor diğeri 110 gösteriyor. Dos ekranından Google sayfasına ping atıyoum 59 çıkıyor. Vodafone net kullanıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım. Hattınızda sıkıntı yok diyorlar, herşey normal diyorlar. Senin dediğin ayarları da yaptım ama değişen bir şey olmadı.
  • Windows 10 yükledikten sonra Battlefield 4 de ping yükseldi. Bu yöntemi uyguladım 120 ping veren server da ping 60 a düştü.

Bu arada bende 64 bit var. DWORD (32 bit) seçeneği ile yaptım problem halloldu.
  • Değer verdiklerimizin hepsini 10luk olarak işaretliyecez mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.